[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.20(1142) S60v3/S^1/S^3 Signed [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
[Joikusoft] JoikuSpot Premium v3.20(1142) S60v3/S^1/S^3 Signed [Resmi Türkçe]
Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete bağlanmasını sağlayan uygulamadır. İnternet olmayan yerlerde GPRS/3G bağlantınızı diğer cihazlarla paylaşabilirsiniz.

Yenilikler:
Firstly, 3.2 comes with support for Nokia Belle phones and Nokia Anna phones that have been upgraded to Belle firmware (e.g. Nokia 700, 701, 603, 500, T7, 702T, X7, C7, C6-01, E7, N8, E6 and Oro). 3.2 supports also all previous Symbian versions and Nokia Symbian phones. In addition, JoikuSpot 3.2 is now able to detect if your phone uses WiFi for something else, and is able to release any such reserved WiFi connections automatically for JoikuSpot internet connection. This has been by far the largest issue reported by JoikuSpot users in previous versions. Performance of latestrelease tops the previous ones.

JoikuSpot, telefonunuzu bir WiFi noktasına dönüştürüyor. Paralı sürüm, size internet güvenliği ve tam internet erişimi sunuyor; ayrıca Etkin Noktanızı istediğiniz gibi adlandırabilirsiniz. Telefonunuzu bir 3G WiFi modemi gibi kullanabilmek için herhangi bir WiFi cihazına bağlanın. WiFi bağlantısı Nokia telefonlar için uygun hale getirildi. Premium sürüm bağlantı güvenliği, EKSİKSİZ internet protokolü, en iyi performans, VPN, e-posta için POP3/imap ve oynanabilir ayarlar ile birlikte gelir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dokuzcu, holagram, erdogan84 ve 3 diğerleri

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

yavuz14

yavuz14

Üye
    Konu Sahibi
bir şey değil dün buldum paylaşmak istedimk

u_cosar

u_cosar

Üye
teşekkürler uygulama güzel kullanıyorum tavsiye ederim sizde kullanın

Mücahit G

Mücahit G

Üye
Teşekkürler..

cyber

cyber

Üye
Teşekürler

Bomb City

Bomb City

Üye
teşekkürler

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

çokkötüü

çokkötüü

Üye
arkadaşlar daha önce joikuspot uygulamasını bilmiyordum. Bilgisayarımı internete nasıl bağlarım diye düşünürken internette araştırma yaptım. Joikuspot uygula asının olduğunu duydum başka ama yabancı bir internet sitesinden joikuspot uygulamasını tlf indirdim kurulumunu yaptım. Meğerse prmerium uygulamasını yüklemişim. Benden lisansını satın alarak kullanabileceğimi söyledi yada 2 gün ücretsiz kullanma izni verdi. 2 gün kullandım. Gayet iyiydi. 2günlük süre bitince buradan joikuspot light uygulamasını yükledim. Ama joikuspot light ile joikuspot premirum orasındaki fark cok fazla özelikle internet hızı veri aktarımı internet güvenliği vs. daha sonra joikuspot premirum uygulamasını 30 dolara satın aldım. Sizlere tavsiyem daha hızlı internet kullanmak isteyen varsa joikuspot premirum uygulamasını kullanmaları. Ayrıca bende vadafone aylık cepnet ve 4gb internet paketini kullanmaktayım.

wildtiger223

wildtiger223

Üye
eline sağlık kardeşim

fayzteck

fayzteck

Üye
pardon ama tam işlevini anlayamadım.tam açıklama yapabilmeniz mümkün müdür acaba ?

'#AmeLeMaster

'#AmeLeMaster

Üye
Mesela İnternet paketin var bu programı kullanarak telefonun da wifi varsa wireless modem gibi gösterip diğer arkadaşlarının wifi bağlantısı üzerrinden internete girmesini sağlıyorsun yani anlayacağın şebeke bağlantını kullanarak telefonunu wireless modeme çeviriyor

fayzteck

fayzteck

Üye
Bilgi içn teşekkür ederim.peki şifre koyamıyo muyuz ? Şifreye tıklıyorum şifre yok diyoda

okanalisan

Üye
kardeş helal olsun sağolasın =)

yasarr35

Üye
:tşk:

Really06

Really06

Üye
Kardeş ellerin dert görmesin ne kadar ne kadar işime yaradı emin ol bilemezsin çok teşekkür ederim.

realplayer2

realplayer2

Üye
3.20.1188 cikmis

Üst Alt