Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(1026) S60v3 S60v5 S^3 Cr@cked Unsigned [Resmi Türkçe]

Sponsorlu Bağlantılar

oz_boz7

Üye
harika bir uygulama bir de indirebilsem

dokuzcu

Üye

Telefonunuzu Wireless Erişim Noktası gibi göstererek diğer wireless cihazların cep telefonunuz üzerinden internete erişebilmesini sağlayabilen programdır. İnternet olmayan yerlerde gprs bağlantınızı bilgisayarınıza paylaştırabilirsiniz.

Hata - MaxiCep.Com
süper

polatnur

Üye
telefonuma yükledim ama tabletim de kullananiyorum neden ni ni bilen varmı çalışıyor ama tabletim görmüyor

umuti1975

umuti1975

Üye
Bu program ile paylastigin interneti android isletim sistemli tablet ve telefonlarda kullanamassin nedeni adhoc baglanti google de arattir aciklamasi var ama laptop la paylasabilirsin oluyor ama çözümü var senin tablete bluevpn program inin 2.2 versiyonunu kur bu program interneti bluetooth ile paylaşmaya yarar ben 5800 daki interneti tablet le paylasiyorum harika calisiyor.bluevpn i kur ac senin cihazin bluetooth ünü ac ikisini eşleştir bluevpn programinda senin cihaz gorununce karsisindaki baglanti kutucuğu na tikla bluevpn ayarlar menüsünde gir orda auto resume modem compatibility ve lcp compatibility işaretli olsun phone number *99# yap access point te tıkla internet yaz authentication a gir non işaretli olsun primari DNS 0.0.0.0 yap secondary DNS 0.0.0.0 yap bluetooth ve turnof BT işaretli olsun ayarlardan çık bu kadar yardimci olduysa ne mutlu bana
Bu program ile paylastigin interneti android isletim sistemli tablet ve telefonlarda kullanamassin nedeni adhoc baglanti google de arattir aciklamasi var ama laptop la paylasabilirsin oluyor ama çözümü var senin tablete bluevpn program inin 2.2 versiyonunu kur bu program interneti bluetooth ile paylaşmaya yarar ben 5800 daki interneti tablet le paylasiyorum harika calisiyor.bluevpn i kur ac senin cihazin bluetooth ünü ac ikisini eşleştir bluevpn programinda senin cihaz gorununce karsisindaki baglanti kutucuğu na tikla bluevpn ayarlar menüsünde gir orda auto resume modem compatibility ve lcp compatibility işaretli olsun phone number *99# yap access point te tıkla internet yaz authentication a gir non işaretli olsun primari DNS 0.0.0.0 yap secondary DNS 0.0.0.0 yap bluetooth ve turnof BT işaretli olsun ayarlardan çık bu kadar yardimci olduysa ne mutlu bana son bir not tablette bluetooth özelliği olma si lazim bunlar icin

• Beğen
Tepkiler: polatnur

polatnur

Üye
cok tesekkür ederim...
ama tablette bluetut yok yinede olurmu
ama tablette bluetut yok yinede olurmu
birde programı indire bilecegim bi site warsa güzel olur . Buldum ama indiremiyom

ceylan19000

Üye
bluevpn 2.2 programı çok başarılı
teşekkür ederim

Üst Alt