[JB+KK][3.1.10] Chrono Kernel (1.25 GHz'e kadar overclock desteği !!!)

Sponsorlu Bağlantılar

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Rica ederim

Wipe data ve wipe cache yap düzelir genelde bootloop da kalan cihazlar böyle düzeltiyor

Eğer olmazsa f2fs formatlı kerneli yüklersin
yinede teşekkür ederim ben cm 11 kullanmak istiyorumda 3g konuşma yok yoksa direk cm 11 yaparım

elektiro3

Üye
ace2 için şuan en stabil en performanslı oyunlarda takılma yapmayan rom hangisidir. Bide en iyi governor ve g/ç zamanlayıcı nedir ?

wlknmys

Üye
Ben cm 11 yükledi teamcan...olanı gpuyu 700 lere ayarladım 200_1050 yaptım peqasusqplus ve sıoplus real racing 3 dead trigger 2 fifa 14 ve asphaltı 0 kasmayla oynadım amaçok şarj götürüyor be

elektiro3

Üye
Ben cm 11 yükledi teamcan...olanı gpuyu 700 lere ayarladım 200_1050 yaptım peqasusqplus ve sıoplus real racing 3 dead trigger 2 fifa 14 ve asphaltı 0 kasmayla oynadım amaçok şarj götürüyor be
stock kernelmi kullnıyorsunuz ?

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
ace2 için şuan en stabil en performanslı oyunlarda takılma yapmayan rom hangisidir. Bide en iyi governor ve g/ç zamanlayıcı nedir ?

liquit smooth veya aosb romunu size tavsiye ederim sitede mevcut

team canjica nın romu belli bir süre sonra kasıp yeniden baslatyo cihazı baska bi rom kullanmanızı tavsiye ederim ve gpuyu 600 den yukarı cıkarmayın yoksa islemci yanabilir ve pil cabuk biter

The Shadow

The Shadow

Üye
    Konu Sahibi

team canjica nın romu belli bir süre sonra kasıp yeniden baslatyo cihazı baska bi rom kullanmanızı tavsiye ederim ve gpuyu 600 den yukarı cıkarmayın yoksa islemci yanabilir ve pil cabuk biter
Gpu yu 600 den yukari cikarirsan islemci mi yanar :D :muha:

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
az donması için ne öerirsin

interactive+sioplus kullanıyorum ben herzaman ve cihazım uzun süre donmuyo
Gpu yu 600 den yukari cikarirsan islemci mi yanar :D :muha:

arkadasımda ace 2 vardı islemciyi 730 a ayarladım ve cihazın islemcisi yandı o yüzden 600 ideal
şuan 998 de kullanıyorum arda arda 2 defa durduk yere dondu

3.2.0 sürümü var kernelin sitede paylastım bugsuz gayet stabil
yinede teşekkür ederim ben cm 11 kullanmak istiyorumda 3g konuşma yok yoksa direk cm 11 yaparım

cm romların hicbirinde yok 3g konusma maalesef ama 3g konusmayı pek kullananda yok

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye
Haklısın geçerim yarım belki cm 11 e bişey sorucam benim telefona root attım sayaç aynı ve cm 11 de kurdum birsürü garanti dışı olacak şeyler yaptım sayaçta ama hala sayaç böyle neden

cm romların hicbirinde yok 3g konusma maalesef ama 3g konusmayı pek kullananda yok[/QUOTE]

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
Haklısın geçerim yarım belki cm 11 e bişey sorucam benim telefona root attım sayaç aynı ve cm 11 de kurdum birsürü garanti dışı olacak şeyler yaptım sayaçta ama hala sayaç böyle neden

cm romların hicbirinde yok 3g konusma maalesef ama 3g konusmayı pek kullananda yok
[/QUOTE]

bendede oyle nedenini anlayamadım ama ayarlardan cihazın durum bilgisine baktığımda serviste dio belki o yüzden olabilir sen ne olur ne olmaz her rom kurduğunda triangle away ile rom sayacını sıfırla

mustafainceli01

mustafainceli01

Üye

bendede oyle nedenini anlayamadım ama ayarlardan cihazın durum bilgisine baktığımda serviste dio belki o yüzden olabilir sen ne olur ne olmaz her rom kurduğunda triangle away ile rom sayacını sıfırla[/QUOTE]
Şuanki kullandığım rom lite rom şuan cm 11 son sürüm indiriyorumdakursammıki

elektiro3

Üye

aosb video akışı ile ilgili bir sorun var heralde