İpucu JAVAYI TAŞIYAN HEP MAXİCEP OLMUŞTUR.

Sponsorlu Bağlantılar

Shancezkanka

Üye
    Konu Sahibi
JAVAYI TAŞIYAN HEP MAXİCEP OLMUŞTUR.
Arkadaşlar sizlerde katılıyormusunuz bilemem ama nokianın java telefonlarını taşıyan hep maxicep ailesi oldu.. Nokia java yı unutalı aylar oldu yeni program yapmiyor maxicep yöneticileri javayı büyük ölçüde geliştirdi ancak artık java devri bitti. Nokia lumia ve windows phone sistemli telefonlara bakıyor büyük bir hamle yapmazsa kullanıcıları adı iflas etmesi yakındır görüşlerim bunlar java öldü Allah rahmet eylesin..

mürteza16

mürteza16

Üye
Başımız sağolsun.

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Benim Windows Phone :ehe

512 MB Ram kısıtlamasına karşı Lumia 520 ile gönderildi.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
javayı geliştirmeye pek gerekte yoktu ztn çünkü javaların hepsi düşük sistemle çıkan teller oyunun grafikleri o kadar düştükten sonra ne anlamı kalıyor

badboy1352

badboy1352

Üye
java ölmez vatan bölünmez :ehe :ehe :ehe :ehe
her ne kadar java öldü desekte android de javaya muhtaç :D :D :D

by-pegasus

Üye
asil symbianlarimiz vardi onlarda mezarda :(

@Safak

@Safak

Üye
Symbian ve java ve wp candir gerisi eh iste :ehe

ByDogukan

ByDogukan

Üye
Ölümüne JAVA !!

The Pancar

The Pancar

Üye
Güzel hort

victorysan

victorysan

Üye
heyyt sizde javadan geldiniz ya ne cabuk unuttunuz breh .Yaw zaten javalar androitten cok daha saglam oldugu icin bir telefon yillarca kullaniliyordu satislar dusuyodu(duzzz mantik) desek ...de bizede androidmi HEDIYE EDELIM javami deseniz tabiki androit deriz heralde

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Java ölür mü ya hiç?
Android e uygulama yazmak için Java dilini bilmeniz gerek
2008 yılından beri forumdadım. Sadece diğer nickimin adını ve parolasını unuttum
Bundan sonra S40a destek vereceğim
Bir zamanlar Symbiana ve S40 a 100lerle program yaptım
Androide geçtim, amma Nokiaya dönüyorum
Çok yakında telefonun sisteminde değişiklik yapma ve bunun gibi bir sürü konu ile geri döneceğim
Çünki S40 kullanıcılarını bu şekilde görmek beni gerçekten üzüyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Java ölür mü ya hiç?
Android e uygulama yazmak için Java dilini bilmeniz gerek
2008 yılından beri forumdadım. Sadece diğer nickimin adını ve parolasını unuttum
Bundan sonra S40a destek vereceğim
Bir zamanlar Symbiana ve S40 a 100lerle program yaptım
Androide geçtim, amma Nokiaya dönüyorum
Çok yakında telefonun sisteminde değişiklik yapma ve bunun gibi bir sürü konu ile geri döneceğim
Çünki S40 kullanıcılarını bu şekilde görmek beni gerçekten üzüyor
s40 öleli yıllar oluyor bırak bu sevdayı :D kimse s40 tellere geri dönmez ztn biraz mantık yürütürsek adam 360p videoyu kasarak açan 10-30 mb arası ramı olan tuşlu ve işlemcisi kaç mhz belli bile olmayan bir tel mi kullanır yoksa o full hd 4k vb videoları 1sn bile sorun yapmadan oynatan 512mb-3gb arası rami olan telleri mi kullanır
son olarak s40 ta sistemde değişiklik yapma derken s40 ı modifye etmeyi diyorsan sanırsam o konular vardı hatta bir zamanlar c3 00 telefonumda çok yapmıştım phoneix diye bir program mı ne vardı onunla

Üst Alt