Java Tabanlı Telefonlar İçin Mail Uygulaması Microsoft Corporation

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
ProfiMail gmail haricinde çok kullanılan tüm mail türlerini destekliyormu ör: hotmail, yahoo gibi.

Destekliyor galiba, uygulama güvenli mi acaba. Siz kullandınız var mı bir yanlışı ?
Uygulamayı çok kullandım. Birden çok hesabım var (Yahoo hariç). Hem güvenli hem de kullanışlı. X-plore dosya yöneticisinin yapımcısıdır. Smart Movie, Slick, Jukebox uygulaması ve Mau Mau oyunu var.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

PALA.

PALA.

Üye
Uygulamayı çok kullandım. Birden çok hesabım var (Yahoo hariç). Hem güvenli hem de kullanışlı. X-plore dosya yöneticisinin yapımcısıdır. Smart Movie, Slick, Jukebox uygulaması ve Mau Mau oyunu var.
Sağlam uygulama öyleyse... :oke:
Bakalım vaktim olduğunda eldeki verileri toplıyacam. Eğer sorunu çözersem çoğu posta sunucusunda çalışabilir.
IMAP / POP sunucusu üzerinde çalışan posta türlerinde çalışacaktır...
Bu arada gece gece forumda symbian iyi hortladı :)

Son düzenleme:

Cadillac34

Üye
Sağlam uygulama öyleyse... :oke:
Bakalım vaktim olduğunda eldeki verileri toplıyacam. Eğer sorunu çözersem çoğu posta sunucusunda çalışabilir.
IMAP / POP sunucusu üzerinde çalışan posta türlerinde çalışacaktır...
Bu arada gece gece forumda symbian iyi hortladı :)
Uygulama yıllardır vardı zaten. Bu konudaki uygulamayı da N73 telefonumda deneyeceğim. Tabi erişim noktası çözersem.

PALA.

PALA.

Üye
Uygulama yıllardır vardı zaten. Bu konudaki uygulamayı da N73 telefonumda deneyeceğim. Tabi erişim noktası çözersem.
Kolay gelsin. Bu işi 3. parti yazılım kullanamadan nokıanın kendi e posta aracıyla yapmaya çalışacağım...
Aslında bununla whatsapp gibi mesajlaşılırda ama onun yerini görmez tabi... Bana müsade hayırlı geceler...

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sertifika hatası diyor acaba hangi sertifikayı kullanıyor ?

PALA.

PALA.

Üye
Sertifika hatası diyor acaba hangi sertifikayı kullanıyor ?
Ofw kullanıyorsunuz galiba. Tarihi birkaç yıl ileri-geri alıp teli yeniden başlatıp deneyin belki bir ihtimal çalışır.
Cihazı pek bilmediğim için kesin fikrim yok güvenlik ve sertifika yönetimiyle ilgili ayarlar varsa oradaki sertifikalara sıradan onay vermek bu sorunu çözebilir... Alakasız olsada bu konu işine yarayabilir sertifika hatası kesin ama kesin çözüm !!!!!!!!

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Saat tarih ayarından kaynaklı değil . Gereken sertifika olmadığı için yapıyor . Siz kullanıyorsanız cihazınızda ki sertifikaların isimlerini atabilir misiniz ?
Symbian da ki yöntem java tabanlı da işe yaramıyor . Teşekkürler.

Cadillac34

Üye
Saat tarih ayarından kaynaklı değil . Gereken sertifika olmadığı için yapıyor . Siz kullanıyorsanız cihazınızda ki sertifikaların isimlerini atabilir misiniz ?
Symbian da ki yöntem java tabanlı da işe yaramıyor . Teşekkürler.
Telefonun .sis formatlı uygulama destekliyor mu?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yarıyor da orada ki sertifikalar bu uygulama için geçerli değil . Bu yüzden soruyorum uygulamayı açan varsa telefonunda mevcut bulunan sertifika isimleri atarsa ben de eksik sertifikayı internetten bulup tamamlarım . Uygulama güvenlidir arkadaşlar sertifika = güvenlik anlamına geldiği için sıkıntı yok .

Cadillac34

Üye
Yarıyor da orada ki sertifikalar bu uygulama için geçerli değil . Bu yüzden soruyorum uygulamayı açan varsa telefonunda mevcut bulunan sertifika isimleri atarsa ben de eksik sertifikayı internetten bulup tamamlarım . Uygulama güvenlidir arkadaşlar sertifika = güvenlik anlamına geldiği için sıkıntı yok .
Anladım. İnşallah atan biri bulunur. Ben araştırdım ama sadece tarihi geri alma bilgisi var. Bir de bu sitedeki anlatılanları uygula istersen.

PALA.

PALA.

Üye
Gereken sertifika olmadığı için yapıyor . Siz kullanıyorsanız cihazınızda ki sertifikaların isimlerini atabilir misiniz ?
Olsa lafını yapmam, gelde kızma işte böyle uygulama yap adam gibi bir siteye koy oradan serifikaları dağıt ne var yani :angry:
Bu konuyu açana sorun kullanıyorsa yardımcı olabilir

Doğrudan .jar uzantılı indirme yapıp denedindin mi ?

Eksik olan sertifikaları buradan indirmeyi dene muhtemelen içlerinden birisi eksik olan sertifikandır...
Not: yüklü olan sertifika zaten yüklenmez, yüklü olmayan yüklenir. Kolay gelsin...

Ayrıca bu sitelerideki sertifikalarıda inceleyin belki işinize yarar bir şeyler çıkar...

Bu olabilir mesala (virüs taraması yaptır)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Silinen Üye 2619136

Silinen Üye 2619136

Kapalı Hesap
Olsa lafını yapmam, gelde kızma işte böyle uygulama yap adam gibi bir siteye koy oradan serifikaları dağıt ne var yani :angry:
Bu konuyu açana sorun kullanıyorsa yardımcı olabilir
Ayrıca bu sitelerideki sertifikalarıda inceleyin belki işinize yarar bir şeyler çıkar...

Bu olabilir mesala (virüs taraması yaptır)

Doğrudan .jar indirme yapıp denedindin mi ?

- “Aynı Şeyi Bende Paylaşacaktım.”

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
@sinan yüksel kızdırdıysam kusura bakma . Sertifikaların yenileri bulup derlemek kolay değil . Her sertifika kuruluşunun sitesine girip indirmek lazım bir de uygun formatta bulabilirsen . Daha önceden verilmiş derlemelerde tarihi geçmiş sertifikanın işi bitmiş oluyor . Bir iki gündür bilgisayar başına da geçemiyorum .

PALA.

PALA.

Üye
kızdırdıysam kusura bakma
Sana değil, uygulamayı yapanlara kızıyorum... Bu sorun bir sende değil çoğu kişide oluyor.
Bir iş yaptın madem tam yap aç bir site koy uygulamanın yanına sertifikayı vatandaş rahat etsin :)
Daha önceden verilmiş derlemelerde tarihi geçmiş sertifikanın işi bitmiş oluyor .
Malesef hangi sertifika eksik bende tam bilmediğimden bulamadım. Bu linklerdekilerin eli kulağındadır (süresi yakındır)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt