jar uzantılı java flash player

Sponsorlu Bağlantılar

protectwave

protectwave

Üye
::D yuhhhhhhh normal bilgisayar flash player exe den çevirmiş :D bu mümkün :D ama sadece görüntüsünü jar yapabilirsiniz içerigini yapamazssınız yani tele attıgınızda çalışmas görmek isteyenler bu indirdiginiz flash ı winrara koyun sonra o klasör içindeki flasha sag tıkla yın göster olcak göster diyin size mani festini açıcak altta zipi war ordan tıklayın neyden çevirdigini görürsünüz :D yani olumsuz

Millet aşmış yani.Programcılık bu kadar kolay :D, ee ne diyelim "Adam haklı beyler, dağılalım..."

general-84

general-84

Üye
bende en sonunda 6288 için flashplayer buldum diyordum demek çalışmıyor

Ƈαqαℓ ilɒяɒʞиɒ

Ƈαqαℓ ilɒяɒʞиɒ

Üye
sağol aga

onatcan95

onatcan95

Üye
Tamam ben de biliyorum java bir işletim sistemi değil ve flash açmak için daha büyük işlemciler lazım ama;
işte ama...
bolt browser tamamen java ve html5 videoları nasıl açıyor. bu html .ogg uzantılı ve telefonum w810i.
yani açıyor diyosam her telefon değil streaming destekli telefonlarda açıyor. ama yine de nasıl oluyor yahu..
sonuçta .ogg de bir codec. ayrıca 3Gli telefonlarda h264 de açıyormuş onu denemedim ama açıyor diyorlar.
bu şekilde java telefonlara codec yüklenebilir mi? hem de java uygulamayla.
ayrıca öyle zor da açmıyor. normal boyuttan biraz küçük açıyor ama sonuçta açıyor. gayet de akıcı. edge olmasına rağmen çok az takılma oluyor.
not: ayrıca sony ericcson hackerlerı telefonun yazılımını açıp inceledikleri halde codec yüklemeyi başaramamışken, nasıl oluyor da java bir uygulama hem de sony dışındaki s40larda bile çalışan hemde sorunsuzca kendi içinde varolan bir codec gibi .ogg formatını çalıştırıyor? hadi h264 bazı telefonlarca destekleniyor da .ogg w810 desteklemiyor biliyorum. zaten yazılımı açıp uzantılara baktım. mp3 var 3gp var mpeg4 var mpg var ama ogg yok!

by_die_

Üye
cano bu calısmıyor fıss cıktı yani

mussaa

Üye
Emegine saglik

asi_safa

Üye
şifre ne kardeşim

irade

Üye
tşkler :)

--------------- Ekleme ---------------

tşklr:islik

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
flash playerı olmayan telefonlarda çok güzel olur

djtur

Üye
arkadaşlar samsung s8500 wave aldım.Super bişey.İnternetten tüm videoları izleyebiliyorum ama film izlenen sitelerde filmleri açmıyor flash 9 diye bir simge çıkıyor.Acaba nasıl bir çözüm buluruz.Yardımcı olursanız sevinirim.

kazaza

kazaza

Üye
dostum indirdim telefona kurarken yüzde elliye gelince dosya bozuk diyor bir el atıver teşekürler

sharmrock

sharmrock

Üye
flash player çalışmassa bolt adlı programı yükleyebilirsiniz ben yükledim video izleyebiliyorum

--------------- Ekleme ---------------

teşşekürler yükledim ama geçersiz dosya diyo

cf61

Üye
saol.yanlız calısmıyor.bir zahmet bulabilir imsin

king1262

Üye
saol

xx46kaptan46xx

Üye
abicim teşekürler şuan indiriyorum çalısırsa msj atacam gene işalah çalışır nokia 5130 da deneyecegim

bywanex

bywanex

Üye
arakdaşlar çalışmıyor konu kilit plss

buroplus

buroplus

Üye
Paylaşım için :tşk:

Bende Çalıştı.

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye