JAF İle Telefonun Product Code'unu Değiştirmek [Resimli Anlatım]

Sponsorlu Bağlantılar

Efendi™

Efendi™

Üye
JAF İle Telefonun Product Code'unu Değiştirmek [Resimli Anlatım]
1. Konuyu Açmamın Sebebi NAVIFIRM'deki Firmware'leri Telefonunuza Attığınızda Yanlarında Yazan Product Code'larını Alırlar. Fakat Telefonunuzun Bataryasının Altında Yazan Product Code'undan Farklı Olduğu İçin Servise Verildiğinde Sorun Çıkabilir.

2. Sebebi İse Telefonu Güncelleme Görmeyen Arkadaşlarımız İçin Product Code'u Değiştirip Güncellemelerini Görmelerini Sağlamak.

Evet Anlatıma Başlıyorum Arkadaşlar.

JAF'ı Başlatıyoruz.

JAF Açılıyor.

Sorularınız Varsa Asla Sormaktan Çekinmeyin Arkadaşlar.
Paylaşmak Güzeldir.
Yararlı Olabildiysem Ne Mutlu Bana.
Anlatım Tamamen Bana Aittir.
Efendi™
:oke:

• Beğen
Tepkiler: barbosso, muzo52, silentattack ve 10 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

Efendi™

Efendi™

Üye
Sağol Nadir Abi Onay İçin.

agsalman

Üye
ellerine sağlık
telefon açıkken mi yapcaz bunu kapalıyken mi?

--------------- Ekleme ---------------

hımm
pardon pc suite modunda demişsinde bakmak var görmek var
bende yarım yamalak herhalde :D
neyse tekrar ellerine sağlık

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler Çok Güzel ve işe yarar bilgi

Efendi™

Efendi™

Üye
Önemli Değil Arkadaşlar Yorumlar İçin Teşekkürler.

mardok

mardok

Üye
sonunda nss ile bi türlü yapamamıştım

Efendi™

Efendi™

Üye
Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana.

Efendi™

Efendi™

Üye
Güncel Arkadaşlar.

uncanny_young

Üye
64 bit win7 de bu olayları gerçekleştiremiyormuyuz bir türlü jaf kuramadım ki masa üstünde denedim xp 32 bit olnda oldu ayrıda phoenix midir nedir bunu hiç kuramadım o olmadan sistemi değiştirmezmiyim ((( ayrıca diyelim beğenmedik yada garantiye yollayacaz eski yazılı yüklemek iiçin navifirmden orjinal dosyaları geri flaslıyormuyuz

Efendi™

Efendi™

Üye
64 bit win7 de bu olayları gerçekleştiremiyormuyuz bir türlü jaf kuramadım ki masa üstünde denedim xp 32 bit olnda oldu ayrıda phoenix midir nedir bunu hiç kuramadım o olmadan sistemi değiştirmezmiyim ((( ayrıca diyelim beğenmedik yada garantiye yollayacaz eski yazılı yüklemek iiçin navifirmden orjinal dosyaları geri flaslıyormuyuz

Win7 İçin JAF Kurulumu Forumda Var Güzel Kardeşim. Phoenix'i Bende Bilmiyorum Ama En İdeali JAF Bence. Garantiye Yollarkende Navifirm'den Orjinal Firmware'i Çekip Telefona Atman Yeterli.

omerb

Üye
ben c6-01 in kodunu değiştirmek istiyorum denilenlerin hepsini yaptım olmuyor yardım edebilecek varmı

akinov5

Üye
Nokia C3-00 Vodafone kantratlı telefonun product codesinide değiştirebiliyormuyuz. Değiştiriyorsa süper olur :)

OHEN

OHEN

Üye
E6 gibi yeni sistemli telefonlarında product code lerini değiştirmeyede uyarlayabilirmisiniz acaba?

JosephLion

JosephLion

Üye
c5-03 ün product code nu 5800 ın ki gibi yapabilirmiyiz ??? yapınca 5800 cfw ı atabilirmiyim ?

veysel001905

Üye
bu kodu değiştirince ne oluyo :)

Süleyman

Süleyman

Üye
:oke:

[[LeGoLaS]]

[[LeGoLaS]]

Üye
:tşk:

sadik5734