J7 prime G610F

Sponsorlu Bağlantılar

dyrknt21

Üye
    Konu Sahibi
J7 prime G610F
Arkadaşlar j7 prime cihazıma twrp kurdum backup alamıyorum twrp de tel hafızası sd kart vs görünmüyor sorunu anlayamadım sizce sorun neyden kaynaklanır.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buğra

Buğra

Admin
Cihazınızın dosyaları şifrelenmiş olabilir bu sebeple görünmez. Önce cihazınızın yedeğini alın komple dosyalarınızın vs. Daha sonra temizle kısmına girerek veriyi biçimlendir yazan butona basın sonra şifre kısmına yes yazın ve onaylayın. Cihazınızın bütün verileri silinecek ve komple sıfırlanacaktır. Artık hafızayı görebilirsiniz ve yedek alabilirsiniz fakat bütün dosyalarınız silinmiş olur bir kereye mahsus olarak. Çünkü cihazda bulunan dosyalar şifrelenmiştir. Şifre çözmek için tamamen sıfırlamanız gerekebilir.

striker1984

Üye
twrp kaç sürümü 3.2.1 olacak en iyisi o

KELGER

KELGER

Üye
Arkadaşlar elimde bir j7 prime g610f ds var yurtdışı malı, imei atmak için rootladım, reset attı, samsung yazısında kaldı, rom yükledim bazılarını yemedi, yüklenen romlarda ise bir süre sonra donup yeniden başlıyor ve samsung yazısında kalıyor.
wipe , cache falan yaptım ama bir türlü kurtulamadım, imei atmaktan vazgeçtim eski haline gelse yeter bana.

Üst Alt