j5 prime (sm-g570f) android 6.0.1 yukseltme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
j5 prime (sm-g570f) android 6.0.1 yukseltme
Baslıkta belırttıgım cıhaz icin 6.0.1 üstü bir android sürümü yüklemek mümkünmü ? Cihaz yurtdısı oldugundan guncelleme almıyor normal yollardan

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Belirttiğiniz cihaz için Android 8.0 olarak, Seçeceğiniz ülkenin ROM'unu indirebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: hussky
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederım

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: hussky ve fatihmenteş
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
Hatırladığım kadarıyla, Üye olmadan İndirme işlemi yapılamıyor. Üye olmanızda fayda var.
üye oldum ve ındırdım zipi direk telefona attım fakat normalde kablo baglantısını kestıkten sonra hemen yukseltme var dıye uyarması gerekır dıye bılıyorum ;hernagı bır hareket olmadı
daha dun asusa yukseltme yaptım hemen yukseltme var demıstı

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
üye oldum ve ındırdım zipi direk telefona attım fakat normalde kablo baglantısını kestıkten sonra hemen yukseltme var dıye uyarması gerekır dıye bılıyorum ;hernagı bır hareket olmadı
daha dun asusa yukseltme yaptım hemen yukseltme var demıstı
Samsung Cihazlar için aşağıdaki adımları uygulayın :oke:
  • Odin programını indirip Odin3.exe dosyasını açıyorsunuz.
  • İndirdiğiniz yazılım dosyası 5 parçadan (AP, BL, CP, CSC, HOME_CSC_) oluşuyorsa zipten çıkardıktan sonra Odin programında hepsini ilgili kutucuklara tıklayarak ekliyorsunuz. Bu noktada ufak bir uyarı: CSC alanında HOME_CSC_’yi eklerseniz uygulama ve verileriniz silinmez, CSC_’yi eklerseniz temiz kurulum yapmış gibi olursunuz. Eğer indirdiğiniz yazılım dosyası tek bir parçadan (AP) oluşuyorsa Odin programında AP alanına tıklayıp ekliyorsunuz.
  • Telefonunuzu Download modunda başlatıyorsunuz. Telefonunuz kapalı konumda Güç tuşu + Ses kısma tuşu + Bixby tuşuna basılı tutarak Downloading ekranının gelmesini bekliyorsunuz.
  • Cihaz Download moda geçtiğinde telefonunuzu bilgisayarınıza USB kabloyla bağlıyorsunuz. Odin, cihazınızı tanıyor ve Mavi kutucuk çıkıyor.
  • Ekstra kutucukları işaretlemenize gerek. F.Reset Time ve Auto-Reboot seçili olması yeterli.
  • Start butonuna tıklayarak rom yüklemesini başlatıyorsunuz. Yeşil kutucukta Pass yazısının yazmasını bekleyin. Rom yükleme tamamlandığında telefonunuz yeniden başlayacak. Artık USB kablosunu çıkararak telefonunuzun PC ile olan bağlantısını kesebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
hussky

hussky

Üye
    Konu Sahibi
sonunda oldu tsekkurler :D

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sorun çözüldüğüne göre :locked2:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt