İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Salihyet

Salihyet

Üye
Requiem for a Dream : Kelimelerle anlatabileceğim bir film değil, izlemelisiniz :) 2000 yapımı mükemmel bir film, izlemeli, hatta tekrar tekrar izlemelisiniz ;)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Türü veya konusu neydi Salih? :)

ilivic

ilivic

Üye
''yüksek tansiyon''.öyle kolay film beğenmem onu söyliyeyim:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
Türü veya konusu neydi Salih? :)

Film amerikan toplumunda sadece 4 hayatı konu alıyor, ama teması gençliğin ve geleceğin tutulacağı sorun ( uyuşturucu )
ama o kadar iyi işlenmiş ve anlatsam anlatasım yok, izle ve gör diyeceğim :) mümkünse dublajlı izleme, alt yazının yerini hiç bir şey tutmuyor.. Süper bir film, drama ya giriyor sanırım..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Film amerikan toplumunda sadece 4 hayatı konu alıyor, ama teması gençliğin ve geleceğin tutulacağı sorun ( uyuşturucu )
ama o kadar iyi işlenmiş ve anlatsam anlatasım yok, izle ve gör diyeceğim :) mümkünse dublajlı izleme, alt yazının yerini hiç bir şey tutmuyor.. Süper bir film, drama ya giriyor sanırım..

İzleyeceğim. :oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
Bu haberlerde yer alan gerilim müziği ( kemanlı olan ) bu filmden alıntı, izlerseniz çok sevinirim, ben hayran kaldım .

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Mozart' ın eseridir O Salih ve ipod' umda, klasiklerin en başında yer alır uzun hali.
Çok ama çok güzeldir!..

Bu arada eserin anlamı "ağıt" tır.

Feel It

Feel It

Üye
İzlediğim son film kız arkadaşımın yoğun isteği üzerine "Twilight" oldu. Hani şu meşhur Edward. Film için yorumum ise şu: Bu film kızların ilgilerini tek bir kişiye çekmek için profesyonelce senaryolandırılmıştır. Onların yüzünden kızlar yanındaki erkekleri görmez oldu. İçimiz kan ağlıyor... xD :) ;) Puan ise 10 üzerinden 7 3 puanı filmin yarattığı etkiden kırdım.

<~STaT!c-X~>

Üye
Melekler Ve Şeytanlar, süper bir film herkese tavsiye ederim.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tanrı Kent..

''Ben bir erkeğim; adam öldürdüm, silah kullanıyorum, esrar çekiyorum.''

Tanrı kentte yaşayan serserilerin hayatlarını anlatıyor ve aralarında ki çatışmaları.
Gerçek bir hikayeden esinlenilmiş.

Gayet güzel ve izlenilesi bir filmdi kısacası..

Orjinal ismi cidadeus. Güzeldi önceden izlemiştim. :oke:

Senin yorum yazdığın her filme katılıyorum, aralarında izlemediğim bir tek Goal serisi var, onun haricindeki tüm yorumlar süper. Vendetta için diyecek bir şey yok, hayatımda ilk kez bir filmi 2-3 kez izledim..

İmzam, avatarım zaten açıklıyor...

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Orjinal ismi cidadeus. Güzeldi önceden izlemiştim. :oke:

Senin yorum yazdığın her filme katılıyorum, aralarında izlemediğim bir tek Goal serisi var, onun haricindeki tüm yorumlar süper. Vendetta için diyecek bir şey yok, hayatımda ilk kez bir filmi 2-3 kez izledim..

İmzam, avatarım zaten açıklıyor...
Sevindim :)
Evet harika bir film..
Tekrar tekrar izlenesi.

En son..
Gökten üç elma düştü
İlginç bir film..
Bennu yıldırımlar'ın oyunculuğu harika yalnız.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

Çok güzel bir romatik komediydi.
Ve, adam çok doğru anlatıyor arkadaş :ehe

Kadın erkek ilişkileri üzerine gerçekten başarılı bir romantik komedi.
Tavsiye ederim.
Hele sevgilinizle gidecekseniz daha bir tavsiye ediyorum. :gul:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye

Çok güzel bir romatik komediydi.
Ve, adam çok doğru anlatıyor arkadaş :ehe

Kadın erkek ilişkileri üzerine gerçekten başarılı bir romantik komedi.
Tavsiye ederim.
Hele sevgilinizle gidecekseniz daha bir tavsiye ediyorum. :gul:

:oke:

Sevgilimle gideceğim de uygunsuz sahneler yok değil mi?
Çünkü öyle bir sahne olduğunda direkt gözümün üstüne iki tane el iniyor. :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kime ve neye göre uygunsuz? :naughty:
Yok yok, çok rahatsız edici bir şey yok filmde merak etme :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Bize göre ve yanımdaki kişinin cinsiyetine göre.. :)

Tamam tavsiyeni değerlendireceğim kardeşim sağ ol.. ;)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Karanlıktakiler

Bir Çağan Irmak harikası daha.
Konu harika..
Az kadroyla film harika..
Meral Çetinkaya'nın oyunculuğu daha başka bir harika..
Ders çıkarılması gereken bir film.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nefes;

Milliyetçi duygularla bakarsak süper, dünya sinemasına kıyasla bakarsak vasat bir film. İzlemezseniz bir şey kaybetmezsiniz genel açıdan... Beklenen bir son, filmin başından bu yana beklenen sahneler yanlız bazı sahneler var ki ters köşe yapıyor.

Son sahnelerden birisi çok saçmaydı spoiler vermek istemiyorum, merak eden varsa pm'den söyleyebilirim.

6/10 :oke:

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Deja-vu

Kamera ve türevlerinden nefret ettim bir an..
Hayal gücünde sınırlama yok =P
Güzel film.

Denzel Washington'ın oyunculuğu beni bir gün öldürecek.. =P

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici

Nefes:
İzledigim en iyi Türk filmi, neresi saçma geldigini anlayabilmiş degilim.Babam jandarma komondo oldugun için orda anlatılanların hepsi dogrudur saçmalık yoktur yani..Birde orda sene 93 herkez o detayı kaçırıyor.
Herkezin izlemesi gereken bir film.Böyle Ülkeye bölmeye çalışan güçlere ve ona yardım yataklık edenlere çok iyi cevap veren bir film.
O filmdeki askerler emekli bir astsubaydan 40gün egitim aldılar.Taşıdıkları yükler , çantalar gerçek te askerlerimizn taşıdıgı sırt çantalrının agırlıgında yani 30-40kg arasında.Hatta bazı sahnelerde 4kişinin kardan dolayı kolu ve bazı yerleri kırıldıgını biliyormuydunuz..
Kısacası Bu ülke için ölen şehitlerin nsl ve niçin öldügünü o filmlede izlyerek görebilirsiniz....

10/10
Çünkü en kaliteli Türk filmi.Hoolywood filmlerine para verceginize adam gibi Türk filmne para verin..

Dİger film ise

2012

film Mayaların 2012de kıyamet kopcagını bilmesiyle başlıyor.Depremler, suların yükselmesi vs. vs.
Film görsel açıdan çok zengin çünkü efekler çok çok iyi verilmiş hatta bazı sahnelerde eger sinemada izleyecekseniz geriliyorsunuz.Fimin başrolundeki ""John Cusack"" gerçekten güzel oyunculuk çıkarmış.Yine yazar rolünde, Adama o rol resmen saplandı kaldı.Her filmde yazr oluyor ya

Film gerçekten dünayada böyle birşey oldugunda , sadece parası olanların kurtulcagını söylüyor.Bende inanmıyor degilim hani.Çünkü özel bir gemi yapılıyor ve bu gemiye kişi başı binişler 1.000.000 avro evet yanlış yazmadım o gemi özel olarak üretiliyor.Hemde çinliler tarafından:ehe.
Her neyse filmin bazı sahneleri hariç gerçege yakındı.
Filmlerde kusur ararsanız herzaman bulursunuz.Bu yuzden zevk almaya bakın ben aldım.Bu tür filmlerden hoşlananlar için güzel bir film.Şunuda ekleyeyim "yarından sonra"dan kesinlikle daha kaliteli bir film.

10/8

Üst Alt