İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Felekten Bir Gece 10/9

Komedi

Filmde evlenme arifesinde olan damat ve arkadaşları bekârlığa veda etmek için Las Vegas'a tatile gitmeye karar verirler. 4 kafadar Las Vegas'daki ilk gecelerinde ortama girmeden önce bir içecek alırlar. Fakat bilmedikleri bir şey vardır; içeceklerinde "tecavüz ilacı" vardır. Gözlerini açtıklarında otel odalarında bir kaplan, bir tavuk vardır. Üstelik damat da kayıptır. 4 kafadardan dişçi olanın bir dişi de yoktur. Geceye ilişkin hiçbir işey hatırlamayan 3 arkadaş düğüne yetiştirmek üzere damadı aramaya ve odalarındaki kaplan, tavuk, kayıp dişin sırrını araştırmaya koyulurlar. Bu süreçte başlarına gelmeyen kalmaz.

Film ailece izlenilecek türden sayılmaz.

Komedi severler için tavsiyeliktir. :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Bugün izlediğiniz filmler yerine izlediğiniz son film olsa daha güzel olmaz mı ? :)

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Olabilir. :hmmm

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Güneşi gördüm.

Gayet güzel, mesaj verici olmuş..
Mahsun Kırmızıgül kendini aştı diyorum başka bir şey demiyorum :)
Memlekete böyle adamlar lazım..

Ayrıca Demet Evgar'ın oyunculuğu harika olmuş.
Yakışmış..

''Kız iyidir, bu memlekette erkek doğurursan ya korucu, ya asker, ya da aç kalır hiç bi' şey olmaz..''

Mutlaka izlenmeli diyorum.

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Güzel olmuş başlık (:

Mürekkep yürek.

Gayet saçma, gereksiz bir film..

Ama hala rolünde ki kadını beğendim,
Rolünüde beğendim. :/
Öyle her tarafı kitap olan evde yaşamak isterdim doğrusu :/

--------------- Ekleme ---------------

Devrim Arabaları.

Güzeldi..

_dumanist_

_dumanist_

Üye
V For Vendetta.

Tekrar tekrar izlenesi hatta ezberlenesi bir film.
Birkaç yıl önce izlediğimde de aynı tepkiyi vermiştim arada birçok film izledim yine aynı tepkiyi veriyorum,
İzlediğim en harika filmlerden bir tanesi.

Arkadaşlar böyle bir konuyu nasıl yorumsuz bırakırsınız hâlâ anlamış değilim..
Siz katılana kadar ben sıralamayı düşünüyorum her gün yenilerini!

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
E sırala Cansu, sana yazma diyen mi var :ehe
Ben çok sık film seyretmiyorum, seyrettikçe yazarım :)

V for Vandetta, izlediğin en güzel filmlerden biriydi.
Hele o Çaykovski'nin 1812 üvertürünün insanı coşturduğu sahneler tadından yenmez!..

• Beğen
Tepkiler: veli-_-802
_dumanist_

_dumanist_

Üye
İyide tek ben yazında pek hoş olmuyor..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Son Durak 4 10/6

Gerilim

Film, geride kalan 3 serinin mantığıyla gitmiş. Çok sıradan geldi. Kanlı ve parçalanmış ceset sahneleri abartılmış.

Filmde dikkatimi çeken bir şey daha vardı; diğer üç seride olaylar baş rol oyuncusunun çevresinde olup bittiği için polis ve FBI bu kişiden şüphelenip sürekli başını ağrıtıyorlardı. Dördüncü seride polislere hiç rastlamıyoruz. Ayrıca ölen şahısların ailelerini veya cenaze törenlerini de hiç görmüyoruz. Olayların metropol bir şehirde geçtiğini düşünürsek bunlar biraz saçma gelmiyor mu? Filmde bunun gibi birçok mantık hatasına rastlamak mümkün. Bilmiyorum belki de ben ayrıntıya çok fazla takılıyorumdur.

Eğer çok sıkıldıysanız ve izlemek için elinizde DVD yoksa izleyin derim. Fakat 3D izleyin ki filmi çok sıradanlıktan sizi de sıkıntıdan kurtarsın.

Salihyet

Salihyet

Üye
oliver twist 10/6

eski türk filmlerinin konularında sıkça gördüğümüz fakat mükemmel bir işleyiş blue-ray kalitesinde 6 puanı hak ediyor..

One Flew Over The Cuckoo's Nest 10/10

Eski bir komedi filmi, fakat 10 puanı fazlasıyla hakediyor, sonu da çok ilginç, film bütünüyle çok komik..

No Country for Old Men

Blu-ray olarak izliyorum şu anda muhtemel puanım 8-9 olacaktır, gidişat fena değil, klasikleşmeye de aday..

Büyük Hazine 1 : 10/4

Düşük senaryo derinliği, sürekli bir yerden bir yere kapı açılıyor, filmi yapanlar prison break hayranı gibi adeta, fakat prison break ın bile sonu bu kadar basit değildi :)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Gol 3

Eh işte..
1 ve 2 daha güzeldi.
Bu sanki 3 değilde, 2,5 olmuş gibi :/

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
_dumanist_

_dumanist_

Üye
Daha birazdan bu filmi alacaktım. :ehe Merakımı giderdin sağol Cansu. :) Başka filmlere bakayım o zaman.
İzle ama o kadarda kötü değil :)

Ama bu filmde başrolde ki çocuk daha az yer alıyor..
Hayal kırıklığı :P

--------------- Ekleme ---------------

Kapıda ki düşman

İkinci dünya savaşını anlatan güzel bir filmdi.

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Limon ağacı

Konu güzel, film sıkıcı.

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Cansu çok açıklayıcı yorumlar yazıyorsun; Az ve öz ! :ehe

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Daha iyi değil mi işte? :P
Uzatıyım istersen :ehe

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
en son izlediğim film şu aralar Girdap bayagı etgileyiciydi düşük bütçe ile çekilmesine rağmen hikayenin güçlü olması beni memnun etti ve 16 ekimde vizyona girmesini Beklediğim Nefes isimli filmede Çok güveniyorum tavsiye ederim arkadaşlar....

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Sinema eleştirilerini okumayı severim yaz sen. :)

Üst Alt