İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
Annabelle/Kötülüğün Doğuşu
Filmin ilk bölümünde anlaşılmayan muğlak kisimları bu bölümde açıklığa kavuşuyor. Korku isteyenlere tavsiyemdir.
Annabelle/Kötülüğün Doğuşu
Filmin ilk bölümünde anlaşılmayan muğlak kisimları bu bölümde açıklığa kavuşuyor. Korku isteyenlere tavsiyemdir.

minoo

minoo

Üye
Kuzular Firarda.

Çok tatlı bir animasyondu. Tavuklar Firarda filmi kadar tat aldım :)

adler03

Üye
Yedinci Hayat:
Yedi kardeşin hayatta kalmak için verdiği mücadele ve dayanışma anlatılıyor ancak yedi tuğladan biri eksildiğinde temel sağlam kalıyor mu seyredince görmek gerek.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Vay vay vay site yine sakinleşmiş. Yine bir ıssızlık. Bu konu bu kadar zamandır yorumsuz kaldığına göre.
Tazeleyelim o halde.

Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
Seriyi doğru düzgün hiç izlememiştim. Hatta ilk olarak 6. filme sinemaya gitmiştim arkadaşlarla.
Şimdi baştan adam akıllı başladım. Sıra 4. Filmde.
Bu arada Tokyo Yarışı efsane gerçekten. Filmde çalan Mos Def parçası lisenin son üniversitenin ilk yıllarına götürdü beni. Herkesin elinde çalardı be. Nokia'nın en efsane telefonlarının zamanı. 3310 gibi reisleri saymazsak tabi :)
Hey gidi zaman dönüp bakınca neler gelmiş neler gitmiş.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Savaşçı Kurt 2
İlk filmi izlememiştim ama bu gayet güzeldi tavsiye ederim.

• Beğen

adler03

Üye
Yeni Hayat: Tom Hanks'in uçak kazasından sağ kurtulup ıssız adada hayatını devam ettirmeye çalışmasını konu edindiği güzel bir film.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Baya geride kaldı konu biraz güncelleme getirelim :)
Avengers: Infinity war part 1
Marvel yapımlarını hep takip ederim ciddi ve güzel bir yapım ortaya çıktı, çok uzun olduğu içinde 2ye ayrıldı. Seneye part 2 çıkıyor bakalım neler olacak mutlaka izleyin. :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve reflex
reflex

reflex

Üye
Baya geride kaldı konu biraz güncelleme getirelim :)
Avengers: Infinity war part 1
Marvel yapımlarını hep takip ederim ciddi ve güzel bir yapım ortaya çıktı, çok uzun olduğu içinde 2ye ayrıldı. Seneye part 2 çıkıyor bakalım neler olacak mutlaka izleyin. :)
Aslında evet bir nebze uzundu ama yinede bu bir strateji the wolf street filmi 3 saat olabiliyosa buda olabilirdi ki her kahraman yok çok ayrık bir sinematik evren bence 10 yıldan beri uğraştıkları o görkemli final bu değil ki tony nin bile aslında enerji absorbe edebilen zırh yapabiliceğini az çok biliyoruz ama bunu başka karakter üzerinden göstericekler.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve Mesut Aktaş
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Aslında evet bir nebze uzundu ama yinede bu bir strateji the wolf street filmi 3 saat olabiliyosa buda olabilirdi ki her kahraman yok çok ayrık bir sinematik evren bence 10 yıldan beri uğraştıkları o görkemli final bu değil ki tony nin bile aslında enerji absorbe edebilen zırh yapabiliceğini az çok biliyoruz ama bunu başka karakter üzerinden göstericekler.
Çok ayrık mı :)
İşte burada yanlışınız var, şuan ki sinema evrenlerinde en derli toplu ve devamlılığı olan tek Marvel evrenidir, geek sitelerinde baya bununla ilgili konular vardır. Part 1 de olmayan karakterlerin bazılarının 1 ve 2 arasında filmleri çıkacak bu şekilde konuyu part 2 ye bağlantısı sağlanıyor. Mesela spoiler olacak o yüzden bu dediğimi okumadan önce bırakabilirsiniz, ant man yoktu çünkü son ant man filminde kuantum alanında kaldı ve part 2 de bir şekilde çıkıp dahil olacak, kaptan marvel filmi çıkacak onunda geldiğini part 1 in sonunda çağrıldığını gördük.
Yani işlenerek devam eden tek sinematik evreni ama diğerlerinden de DC veya başka kişilerden de bu şekilde işleyen bir evren görmek iyi olurdu. :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve reflex
reflex

reflex

Üye
Çok ayrık mı :)
İşte burada yanlışınız var, şuan ki sinema evrenlerinde en derli toplu ve devamlılığı olan tek Marvel evrenidir, geek sitelerinde baya bununla ilgili konular vardır. Part 1 de olmayan karakterlerin bazılarının 1 ve 2 arasında filmleri çıkacak bu şekilde konuyu part 2 ye bağlantısı sağlanıyor. Mesela spoiler olacak o yüzden bu dediğimi okumadan önce bırakabilirsiniz, ant man yoktu çünkü son ant man filminde kuantum alanında kaldı ve part 2 de bir şekilde çıkıp dahil olacak, kaptan marvel filmi çıkacak onunda geldiğini part 1 in sonunda çağrıldığını gördük.
Yani işlenerek devam eden tek sinematik evreni ama diğerlerinden de DC veya başka kişilerden de bu şekilde işleyen bir evren görmek iyi olurdu. :)
Mutantlar yok. Gerisinin ne önemi var marvel evreninin yarısı(Dünyada). Evet ordan çıkarımları bende yapabiliyorum ama bana eksik geliyor hep.

adler03

Üye
Sessiz Bir Yer
Hayatta kalmak için sessizlik de bir yol olabilir. Nefesinizi tutarak seyredeceğiniz
güzel bir film.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve Cezzbedici3

adler03

Üye
Korku Seansı
Özellikle ikincisi daha iyi. Kötü ruh konusunu çok iyi yansıtmış.

yaren_70

Üye
Dangal hint filmi amir khan mükemmel bi film. Tavsiye ederim.

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Fındıkkıran ve Dört Diyar (2018)
Vizyon günü olan 3 kasımda gittim.
Böyle fantastik filmleri hep sevmişimdir. Bu filme beni esas çeken şey ise başrolde Mackenzie Foy'un olmasıdır. Alacakaranlık Efsanesi Şafak Vakti Part 2'de gördüğümüz o küçük şirin kızı bir kaç yıl sonra kendi filmiyle izlemek büyük keyifti ama film Alice Harikalar Diyarında'nın alternatif anlatımı gibiydi.
İşleyişle ilgili çok heyecan duymadım.
Basit şeylerin karmaşık gibi gösterilmesi klişesi yine ağır basmış.

adler03

Üye
Antman and the Wasp
Kuantum aleminde yolculuk kısmı daha güzeldi sanki.

adler03

Üye
Derinlerdeki Dehşet
Köpek balığı filmi sevenler için Jason Statham'dan harika bir film.

adler03

Üye
Yapay Zeka:
Yapay zekalı bir robot çocuğun anne sevgisi. Bilim Kurgu ve fantastiğin harmanlandığı beyin yakan bir film.

Üst Alt