İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Jan

Jan

Üye
John Wick 2 ;)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

turkishield

turkishield

Üye
Birkaç gün önce izledim Arrival'i. Orta halli bir film bence. Ancak şöyle bir şey farkettim. Film dünyaya gelen uzaylıların dillerini öğrenip onların neden geldiğini anlamaya çalışan insanoğlunu anlatıyor. Ancak uzaylıların insanoğlundan daha ileri bir teknolojiye daha ileri bir dile sahip olduğu söyleniyor. Uzaylılar hem dil konusunda hem de teknoloji konusunda daha ileri iseler neden insanlar uzaylıların dilini öğrenmeye mecbur bırakıldılar filmde? Yani uzaylıların bizim dilimizi zaten çözmüş olmaları gerekmiyor muydu? Bence bu bir mantık hatası ve filmi en başında bitiyor aslında.
o konuda mantık hatası yok bence reyis. adamlar uzaydan gelmiş bizim dilimizi nereden bilsin bilmemeleri normal. ki zaten bizim dili de öğrettikçe hemen öğreniyorlardı.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
sefaseff

sefaseff

Üye
John Wick 2 süper ya :)

• Beğen
avantis

avantis

Üye
Arrival kesinlikle zaman kaybı bir film.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
furyzer0

furyzer0

Üye
Arq
Netflix ozel filmi. "Mindfuck" tarzi filmler sevenler memnun kalacaktir.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye

Filme başladım uyuyakalmışım. Klasik bir uzaylı filminden daha fazlasını yapmaya çalışmışlar ilk izlenimlerime göre.
Dangal
Aamir Khan severler ekran başına. Film muhteşemdi. Müzikleri muhteşemdi. Tekrar tekrar izleyesim var..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu gün Kong'u izlemeye gitme niyetindeyim
Her ne kadar farklı bir uyarlama da olsa, 12 sene sonra efsaneyi yeniden farklı bir açıdan hatırlamak iyi olacak ha 2005 in yerini tabiki alamaz o ayrı. Zaten okuduğum yorumlara göre bu film kong vs godzilla filmi için bi hazırlık mahiyetindeymiş o yüzden de afiştede görüyorsunuz boyu 2005 e göre çok çok büyük sırf godzilla ile eşdeğer de düşman olabilsin diye

avantis

avantis

Üye
Dangal(Gureş) muhteşem bir film.

• Beğen
Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye

aslında konusu hoş orjinal bir konu ama işleyememişler filmde herşey çok çabuk gelişiyor sanki biraz aceleye getirmişler filmi :ehe

avantis

avantis

Üye
Cin Seddi komik bir film olarak izlenebilir.

bilişimcii

bilişimcii

Üye
Bende boş kaldığım zamanlarda film izliyorum. Önerebileceğim baya film var aslında. ters köşe yapmış finalleriyle bizleri şaşkına çeviren filmlerin listesi yer alıyor. Bakmanızı öneririm.

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
predestination 7/10 hoş bir filmdi beyin yakan filmler sınıfına giriyor diyeblirim bu tarzda film seviyorsanız kesinlikle zaman kaybı olmaz oturun izleyin

• Beğen
Tepkiler: adler03
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Train to Busan (Busan Treni)

Muhteşem bir filmdi. tadı damağınızda kalacak.. Çocuk oyuncunun performansı anlatılır gibi değil. Güney Kore'den ilk defa bir film izlemiş oldum. Kesinlikle orjinal, kendilerine has bir tarz var filmde, bunu gördüm. İzleyin, izleyin, izleyin..

• Beğen
Tepkiler: adler03 ve TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Train to Busan (Busan Treni)

Muhteşem bir filmdi. tadı damağınızda kalacak.. Çocuk oyuncunun performansı anlatılır gibi değil. Güney Kore'den ilk defa bir film izlemiş oldum. Kesinlikle orjinal, kendilerine has bir tarz var filmde, bunu gördüm. İzleyin, izleyin, izleyin..
Cok güzeldi aynen konusu hikayesi ve kurgusu cok iyiydi daha önce izlemiştim tavsiye ederim bende alt yazılıydı dublaj çıkmismi acaba?

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Cok güzeldi aynen konusu hikayesi ve kurgusu cok iyiydi daha önce izlemiştim tavsiye ederim bende alt yazılıydı dublaj çıkmismi acaba?
Bende altyazılı izledim. Ancak orijinal izlenmesini tavsiye ederim sırf çocuk oyuncunun profesyonelliğini daha iyi hissetmek için. İnanın bizim kazık kadar bir çok oyuncularımızdan kat kat daha iyiydi.

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Bende altyazılı izledim. Ancak orijinal izlenmesini tavsiye ederim sırf çocuk oyuncunun profesyonelliğini daha iyi hissetmek için. İnanın bizim kazık kadar bir çok oyuncularımızdan kat kat daha iyiydi.
Katılıyorum genç ve çocuk oyuncular cok ıyi oynuyorlar

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Sizlere bir bilgi vereyim bu arada; Bu filmin fragmanında gördüğünüz sahne olsun, World War Z filminde gördüğünüz zombi sahneleri olsun bu fare salgınındaki görüntülerden esinlenerek yapıldığı aşikar
1:08 e bakın anlayacaksınız.
Farelerin duvardan dökülmesiyle zombilerin hızla üst üste yığılması sahneleri aynı.

Bir zombi filminde bu tarz sahne ilk World War Z de kullanıldı ben bu fare belgeselini çok önceden izlediğim için World War Z yi izlerken anında belgeseli hatırlattı baya şaşırdım oha dedim belgeseli kopyalamışlar ama çokta iyi olmuş. Şimdi benzer sahneleri Train to Busson'da da gördüm. Zombiler artık hep buna benzer sahnelerle karşımıza çıkacaklar o belli :) Ve iyi de olacak gerçek hayattan alınan bir görselin zombilerin yapısı olarak genel kanı görmesi. Gerçekçiliği arttırdığı malum.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
A
Sizlere bir bilgi vereyim bu arada; Bu filmin fragmanında gördüğünüz sahne olsun, World War Z filminde gördüğünüz zombi sahneleri olsun bu fare salgınındaki görüntülerden esinlenerek yapıldığı aşikar
1:08 e bakın anlayacaksınız.
Farelerin duvardan dökülmesiyle zombilerin hızla üst üste yığılması sahneleri aynı.

Bir zombi filminde bu tarz sahne ilk World War Z de kullanıldı ben bu fare belgeselini çok önceden izlediğim için World War Z yi izlerken anında belgeseli hatırlattı baya şaşırdım oha dedim belgeseli kopyalamışlar ama çokta iyi olmuş. Şimdi benzer sahneleri Train to Busson'da da gördüm. Zombiler artık hep buna benzer sahnelerle karşımıza çıkacaklar o belli :) Ve iyi de olacak gerçek hayattan alınan bir görselin zombilerin yapısı olarak genel kanı görmesi. Gerçekçiliği arttırdığı malum.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
War of Lord [Savaş Tanrısı] 2005

Dünyada neden savaşlar var. İnsanlar neden ölüyor, neden kan dökülüyor. Pek çoğunun cevabını tüm gerçekliğiyle anlatan film. Hep aklımdaydı bugüne nasip oldu. En az iki kere daha izleyeceğim.

Üst Alt