İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
TALAASH
Amir Khan'dan yine çarpıcı bir film.Gizem dolu bir polisiye filmi.

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
ben bu konuya interstellar yazmak istiyorum gerçi ünlü bir film ve çok yeni sayılmaz ama izlemeyen varsa ciddiyim çok şey kaçırır belki birilerinin izlemesine vesile olurum :ehe uzay-zaman-dram-keşif

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
ben bu konuya interstellar yazmak istiyorum gerçi ünlü bir film ve çok yeni sayılmaz ama izlemeyen varsa ciddiyim çok şey kaçırır belki birilerinin izlemesine vesile olurum :ehe uzay-zaman-dram-keşif

Daha önce izlemiştim. Dün yine izledim gerçekten çok güzel anlamlı mesajlar içeren ve birazda duygusal bir film...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
ayrıca uzay bilimkurgu dram sevenler için yine moon (2007) güzel bir filmdir.uzayda uzun süre tek başına kalsan nasıl bir psikolojiye bürünürdün ?

minoo

minoo

Üye
Üç Harfliler diye bir film izledim dün gece. Hayatımın 2 saati boşa gitti. Böyle gereksiz ve başarısız bir film daha görmedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
Özgürlük savaşçısı.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Olanlar oldu
Fazla beklentiniz olmasın, idare eder.

Kötü çocuk
Biraz hoşuma gitti.

John Wick 2
Gideceğim :ehe

avantis

avantis

Üye
Müttefik ve Kan Bağı filmleri kadar gereksiz bir filmler görmedim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adler03

Üye
Şu sıralar Mad Max serisini seyrediyorum.İkincisi güzeldi.Üçüncüyü de izleyeceğim.

adler03

Üye
JACK REACHER
Jason Bourne filmlerine de yakın güzel bir tetikçi konulu film.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Dr. Strange
Tam olarak istediğim gibi güzeldi.

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
passengers izledim güzel filmdi sıkmadan izlettirdi kendini ama aradığımı bulamadım uzayda geçen romantik bir film olmuş

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Recep İvedik 5
zaman geçirmek için ideal

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
  • Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
turkishield

turkishield

Üye
arrival. konuştuğumuz dil nelere kadirmiş bir izleyin de görün :) mükemmel film.
Sonsuzluk Teorisi (The Man Who Knew Infinity) Tür: Biyografi Puanım:7/10
Hindistanlı matematikçi Ramanujen'in hayatının anlatıldığı bir biyografi filmi. Güzel, dokunaklı, akıcı bir film.

Sully güzeldi ben de izledim.
hiç beğenmedim ben o filmi. bu tarzdaki yani tarihsel karakterleri anlatan filmlerin en kötüsü olmaya aday.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
arrival. konuştuğumuz dil nelere kadirmiş bir izleyin de görün :) mükemmel film.

Birkaç gün önce izledim Arrival'i. Orta halli bir film bence. Ancak şöyle bir şey farkettim. Film dünyaya gelen uzaylıların dillerini öğrenip onların neden geldiğini anlamaya çalışan insanoğlunu anlatıyor. Ancak uzaylıların insanoğlundan daha ileri bir teknolojiye daha ileri bir dile sahip olduğu söyleniyor. Uzaylılar hem dil konusunda hem de teknoloji konusunda daha ileri iseler neden insanlar uzaylıların dilini öğrenmeye mecbur bırakıldılar filmde? Yani uzaylıların bizim dilimizi zaten çözmüş olmaları gerekmiyor muydu? Bence bu bir mantık hatası ve filmi en başında bitiyor aslında.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
teknodmr

teknodmr

Üye
Kum diye bir film izledim Tavsiye etmem izlemeyin.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Üst Alt