İzdivaç Programında İlginç Karşılaşma ; Eş Ararken Alacaklısını Buldu :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İzdivaç Programında İlginç Karşılaşma ; Eş Ararken Alacaklısını Buldu :)
Star TV'deki İzdivaç programında çok ilginç bir karşılaşma sonucu bir tartışma yaşandı. Zuhal Topal'ın sunduğu İzdivaç programına evlenmek için katılan Sami Bey, hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı. Adaylardan biriyle konuştuğu esnada konuklardan bir kişi söz istedi. Zuhal Topal'in konuğa mikrofonu vermesiyle hiç beklenmeyen bir durum yaşandı.

Esnaf olduğunu söyleyen kişi, Sami Bey'in kendisinden yıllar önce 3 halı aldığını, senetlerine rağmen kaçıp gittiğini ve bir daha da izine ulaşamadığını öne sürerek, Sami Bey'i Star TV'de görünce de programa geldiğini söyledi. Bir anlık şaşkınlıkla herkes kalakaldı. Sami Bey'in Kocasinan köyünde berber olduğunu ve daha sonra da çekip gittiğini söyleyen kişinin sözlerine karşı Sami Bey, orada berberlik yaptığını ancak konuşan kişiyi tanımadığını söyledi.

."Nereye kaçtım?" diyen Sami Bey'e karşılık iddia sahibi esnaf "Nereye kaçtığını bulamadım. Sordum soruşturdum bulamadım. 3 tane halımı götürdün" diyerek iddiasını sürdürdü. Daha sonra iki arasında birbirlerinin yalan söyledikleri şeklindeki tartışma üzerine Zuhal Topal araya girerek sürpriz konuğa "Bakın bu büyük bir itham. Senediniz, sepetiniz var mı elinizde?" diyerek yaşanan duruma şaşırdı.

Olayın yıllar önce olduğunu ve senetlerin ortada olmadığını söyleyen esnaf, iddiasında diretmeye devam etti. Sami Bey ise kuaför olduğunu ve tanınan bir kişi olduğunu belirterek iddiaları reddetti.Kısa süreli bu şaşkınlık anlarından sonra Zuhal Topal, tartışmanın büyümesi üzerine konukların tartışmalarını stüdyonun dışında yapmalarını istedi.Tam bu esnada Sami Bey'i beğenerek gelin adayı olan kişi ise şaşkınlık içinde olanları seyretti ve daha sonra o da stüdyodan ayrıldı.

• Beğen
Tepkiler: haltie

EsraKose_38

EsraKose_38

Üye
şansa bak:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
kısmet işte :)

Laz¥

Laz¥

Üye
İlginç :)

aLone

aLone

Üye
:kop::ehe fena yakalnmış adam

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Komedi ya:)

SucX

SucX

Üye
:) Tamda kendine göre birini bulmuşken :ehe

ArtOfVictory

ArtOfVictory

Üye
3 halı için :ehe

huri$

huri$

Üye
sami bey icin kotu olmu$

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ehe:islik

my immortal

my immortal

Üye
Yazık adama ne hayal kırıklığı yaşamış ama:)

loss_pain

loss_pain

Üye
:ehe:eheyazık:ehe

catalfleg

catalfleg

Üye
haha :D:D komedi ya

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Tesadüfe bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt