İtiraf et, çok şey bekliyorsun hayattan

Sponsorlu Bağlantılar

OPC

OPC

Üye
Ygs konularında eksiğin yoksa Lys'ye mutlaka başla düz mantık Lys'yi yapan Ygs'yi de yapar yani konu bilgisi açısından. Ygs kapsül denemeleri vs çeşitli yayınlar var tavsiye ederim geçen sene kapsül denemelerin bayağı faydasını görmüştüm normal denemeleri de düzenli olarak çözersen Ygs adına çok ultra bir şey yapmana gerek kalmazMetin senin için de üzüldüm kardeşim hakkımızda hayırlısı ben de seneye tekrar hazırlanıyorum en az 15 bine girmem lazım hayallerim ve Almanya için

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah kardo :tebessüm: Almanya olayı ne? Erasmus mu?

OPC

OPC

Üye
Hacettepe Otomotiv'i kazanırsam Almanya'ya gidebilme ihtimalim olacak. Şöyle ki Otomotiv Mühendisliği bölümü Türkiye'de hiç yokken Mercedes Benz Hacettepe'yle anlaşıyor bölümü açıyorlar Mercedes sponsor oluyor iş imkanı sunuyor ve diğer okullardan farklı olarak Hacettepede 6 sene Almanca ve İngilizce hazırlık var. Kazanırsam Mercedes sayesinde Almanyada çalışabilirim.Anlatım bozukluğu ateş ediyor resmen. Okul 6 sene yani ilk sene İngilizce ikinci sene Almanca hazırlık

achambo

achambo

Üye
ygs kimya mat(%90) türkçe bitmiş durumda zaten fizik geometri biyoloji lys çalışıyorum aynı konular sonuçta ygs kitabını tekrar için çözcem.

• Beğen
Tepkiler: OPC
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Hacettepe Otomotiv'i kazanırsam Almanya'ya gidebilme ihtimalim olacak. Şöyle ki Otomotiv Mühendisliği bölümü Türkiye'de hiç yokken Mercedes Benz Hacettepe'yle anlaşıyor bölümü açıyorlar Mercedes sponsor oluyor iş imkanı sunuyor ve diğer okullardan farklı olarak Hacettepede 6 sene Almanca ve İngilizce hazırlık var. Kazanırsam Mercedes sayesinde Almanyada çalışabilirim.Anlatım bozukluğu ateş ediyor resmen. Okul 6 sene yani ilk sene İngilizce ikinci sene Almanca hazırlık

İnşallah kazanırız kardeşim ben de Yeditepe Psikoloji istiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: OPC
achambo

achambo

Üye
Vay be iyi hort xhdhdhfhfhd

Son düzenleme:
Baydırman

Baydırman

Moderator
Nice

Üst Alt