İtiraf et, çok şey bekliyorsun hayattan

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi

achambo

achambo

Üye
canını sıkmış olmayayım fakat olmaz kardeşim. bunu yapan adamlar ortaokuldan itibaren 5-6 sene düzenli planlı çalışarak yapıyorlar
Tamam dediğin gibi olsun
5-6 yıl neye çalışmışlar merak ediyorum olimpiyat derecesi yapanlar desen anlarım da neyse
Okulumda girenleri biliyorum ilk 500 e nasıl çalıştıklarını da hocalardan, kendilerinden duydum dediklerin canımı sıkmadı merak etme olmazsa da bilkent bilgisayar müh. Giderim 2500-3000 den alıyor:)

Invoke

Invoke

Üye
sen girersin la raaat ol. :D

• Beğen
Tepkiler: achambo
Mert

Mert

Üye
adam ezdi geçti, ağzına tükürdü 3 bin sıralamanın :D umarım olursun karşim :D

• Beğen
Tepkiler: OPC
OPC

OPC

Üye
Ben 500-600 sıralamasına standart çalışarak giren bir kişinin zekasının ortalamanın üstünde olduğunu düşünüyorum. Standart çalışmadan kastım nedir normal zekaya sahip birinin 20-30 bin sıralamaya girecek kadar çalışması

• Beğen
zombaka

zombaka

Üye
arkadaşın 1.olandan ne eksiği var 1.bile olur

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Semih inşallah kazanırsın kardeşim fakat 1 sene ben tecrübe ettim. Geçen sene YGS denemelerinde 90-120 arası net yapan ben, YGS'de 208 bin yaptım. Aynı şekilde LYS Edebiyat netlerinde 43-44'ten aşağı düşmeyen ben gidip LYS'de de 115 bin yaptım sonuç olarak mezuna kaldım bu sene 10-15 bin için uğraşacağım.

Durum böyle, inşallah başarırsın bunu çok isterim ama sana tavsiyem kendini ilk 500 diye çok odaklama. Eğer yapamazsan çok üzülürsün. Onu sadece bir hedef olarak düşün. :oke:

• Beğen
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Neyi tartışıyorsunuz la siz? Semih fen lisesinde okuyor.
canını sıkmış olmayayım fakat olmaz kardeşim. bunu yapan adamlar ortaokuldan itibaren 5-6 sene düzenli planlı çalışarak yapıyorlar
:aha: Daha bu sene bir arkadaşım girdi. 10. sınıfta paso COD oynadı. Moral bozmaya çalışma da biraz gerçeklerden konuş.

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi

Olabilir Oğuzhan benim de fende okuyan 2 arkadaşım vardı biri 7 bin diğeri 13 bin yaptı.Son yorumumu oku Oğuzhan, neden moralini bozmak isteyeyim ki?

• Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Tabii ki vardır, neden olmasın. İnşallah kazanır, benim temennim o yönde.İnşallah ben de kazanırım tabii :/

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
500 puan alsanız yeter yahu ne kadar abarttınız

• Beğen
OPC

OPC

Üye
:aha: Daha bu sene bir arkadaşım girdi. 10. sınıfta paso COD oynadı. Moral bozmaya çalışma da biraz gerçeklerden konuş.

Ozi yine de kolay olmadığını bilmiyor muyuz :D

• Beğen
Tepkiler: achambo ve Metin MF
achambo

achambo

Üye
Semih inşallah kazanırsın kardeşim fakat 1 sene ben tecrübe ettim. Geçen sene YGS denemelerinde 90-120 arası net yapan ben, YGS'de 208 bin yaptım. Aynı şekilde LYS Edebiyat netlerinde 43-44'ten aşağı düşmeyen ben gidip LYS'de de 115 bin yaptım sonuç olarak mezuna kaldım bu sene 10-15 bin için uğraşacağım.

Durum böyle, inşallah başarırsın bunu çok isterim ama sana tavsiyem kendini ilk 500 diye çok odaklama. Eğer yapamazsan çok üzülürsün. Onu sadece bir hedef olarak düşün. :oke:

Zaten dedim ya hedefim ilk 500 olmazsa ilk 3000 e kadar üzülmem sonrası için üzülürüm gerçekten. Şuan 130-35 yapıyorum denemelerden en düşük 125 civarı oluyor:) saolasın inş:tebessüm:
Saolasın desteğin için:yavrum:

ya ben de COD4 oynuyodum 10da:ehe
500 puan alsanız yeter yahu ne kadar abarttınız
503 bilkent bilgisayar:ehe 531,74 elektrik elektronik

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Sınava kadar o neti 150'ye çıkartabilirsen ilk 500 de olur :oke: Sen bana bakma ben heyecandan sınavda 65 net yaptım kötü oldum yarım saate yakın süre bişey yapamadım :/

achambo

achambo

Üye
adam ezdi geçti, ağzına tükürdü 3 bin sıralamanın :D umarım olursun karşim :D
iyi ama sbsde yaptığım ve istediğimle karşılaştırınca normal geliyor yani o açıdan dedim:)

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah sen 500 yaparsın ben de 10 bin yaparım kardeşim :oke: :bud:

achambo

achambo

Üye
Son düzenleme:

Üst Alt