İtiraf et, çok şey bekliyorsun hayattan

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Umutsuz olmak yeni mutsuzlukların kapısını açar. Her zaman daha iyisini isteyin ama bunu hırsa çevirmeyin, geriye dönüp başladığınız noktayı hatırlayın ve elinizdekilerin kıymetini bilin. Der bir atasözü.

• Beğen
Tepkiler: Metin MF ve The SLayeR
The SLayeR

The SLayeR

Üye
Umutsuz olmak yeni mutsuzlukların kapısını açar. Her zaman daha iyisini isteyin ama bunu hırsa çevirmeyin, geriye dönüp başladığınız noktayı hatırlayın ve elinizdekilerin kıymetini bilin. Der bir atasözü.
cok haklica bir söz hocam

zombaka

zombaka

Üye
aöl sınavlarından 167 kredi dahaaklıma geldikçe yazacam beklentilerimi

heathrow

heathrow

Üye
Aya ulaşabilmek için yıldızları hedeflemelisin. Der bir atasözü. Yani beklentileri yüksek tutmayı öğütler. Kişisel fikrim beklentileri yüksek tutmamaktan yana...

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, The SLayeR ve zombaka
doctorrr

doctorrr

Üye
Ankaradakiler İstanbula, İstanbuldakiler Ankaraya gitmek istiyor vay arkadaş

Oraya alış görürüm ben seni :ehe
Ankaradakiler Antalya'ya gitmek istiyor başkan. Ankarada çok karı kız var güçlü kalamıyorum.
-D E R B İ R A T A S Ö Z Ü-

zombaka

zombaka

Üye
Aya ulaşabilmek için yıldızları hedeflemelisin. Der bir atasözü. Yani beklentileri yüksek tutmayı öğütler. Kişisel fikrim beklentileri yüksek tutmamaktan yana...
güzel sözmüş beğendim

• Beğen
Tepkiler: heathrow
Invoke

Invoke

Üye
Demek ki sözü söyleyen yıldızları daha yakın sanıyormuş...

heathrow

heathrow

Üye
Invoke

Invoke

Üye
tam tersi üstad... yıldızlar uzakta... marmara üniversitesini kazanmak istiyorsan boğaziçi'ni hedeflemelisin gibi...

He ya doğru.

Ben hem yanlış okumuşum hem de adamlara "yıldızlar daha uzak, hem cahilsin hem atasözü söylüyorsun" diyorum. :D

SHS

SHS

Üye
Hayal etmekten başka neyimiz kaldı...

Üst Alt