ITAgents Theft Aware v2.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

ondrx

ondrx

Üye
merhaba arda kardeş ,ben yazılanın ayısın yaptım yükemede yaptı ma görünürde yok baka bir yolvarmı.??

- - - Eklendi - - -

tamam halettim kardeşim 2 3 yükleme sonra oldu

Dereck

Dereck

Üye
pil tüketimini bilmiyorum ama program süper gerçekten özellikle uzaktan yer tespiti olayı harika olmuş

Dereck

Dereck

Üye
............................

Familastara

Üye
su proqrami nasil yukleyim hic bisey anlamadim gitdi

Dereck

Dereck

Üye
Program süper ancak kurup herşeyi ayarladıktan sonra stealth moda geçiyoruz ve daha sonra açabilmek için bizim belirlediğimiz şifreyi girip arama yapmamız gerekiyor. bende arama yaptıktan sonra program açılmıyor. rescue dosyasını yükleyip program kısayolunun görünmesini sağlayıp programı o şekilde açıyorum ve program server not install do you start server şeklinde soru soruyor yes dedikten sonra program çalışmaya başlıyor. program neden otomatik başlamıyor bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Dereck

Dereck

Üye
Uzun uğraşlar sonucu autostart sorununu çözdüm şu an her telefon açılışında otomatik başlıyor. Programı kullanıp bu sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim

neltu1

Üye
amin aslında bu programı nokia kendisi otomatik olarak kurmalı

Nokia güvenlik ayarlarından sim değişirse kilitle ve uzaktan kilitleme ayarlarını aktive ederek bunu yapabilirsin. Uygulamaya zaten gerek yok.

Dereck

Dereck

Üye
Nokia güvenlik ayarlarından sim değişirse kilitle ve uzaktan kilitleme ayarlarını aktive ederek bunu yapabilirsin. Uygulamaya zaten gerek yok.

Uygulamaya şu açıdan gerek var telefona sms atarak yer tespiti yapabiliyorsunuz 4 farklı harita servisi ile ister google ister bind vs.
telefonu yine sms aracılığıyla uzaktan aratıp karşı tarafı dinleyebliyorsunuz bu esnada o telefonda hiçbir bilgi gözükmüyor
istediğiniz yere kişiye belirli sayıda yada sınırsız sayıda mesaj attırabiliyorsunuz o kişi simkartını değiştiğindede numarasını zaten program size bildiriyor. ve daha birçok özellik. o yüzden nokianın basit bir kilitleme özelliği hiçbir işe yaramaz git 20 liraya flashlattır tekrar kullan. burada amaç telefonu çalan kişiyi bulmak :)

ydgr4

Üye
ya numara, sifre vs girme ekranlarında metin kısmı rakamların altında kalıyor ve yazdıgım seyi göremiyorum sifreyi dogrumu yanlıs mı girdim göremiyorum bunu nasıl cözeriz.. sensation arkadaşş..

mstery60

mstery60

Üye
esed kadar işe yararmı

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
arkadaşlar kurmayn programı ayrıca silmek icin dediğnzi yaptım ama yüklenemedi diyor. Anlamadm ne yapacam

Dereck

Dereck

Üye
arkadaşlar kurmayn programı ayrıca silmek icin dediğnzi yaptım ama yüklenemedi diyor. Anlamadm ne yapacam

N8'de böyle bir sorun yaşamadım. Bu programda genelde yaşanılan sorun programın telefon açılışında otomatik çalışmaması. O sorunda çözüldü zaten.

smh60

smh60

Üye
mükemmel uyguluma teşekkürler

hackermenxx

hackermenxx

Üye
Programı arama yapar gibi derken neyi katediyorsunuz arama ekranında mı şifre giriliyo

Üst Alt