ITAgents Theft Aware v2.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ITAgents Theft Aware v2.00(0) Symbian^3 Signed
Anti hırsızlık uygulamasıdır. Uygulama eskisinden dahada
Gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Artık hem numaranızı girip çalınmaya karşı önlem alıyorsunuz, hem de çalınma anında GPS kendi kendini gizli şekilde etkin ederek veri bağlantısı kuruyor. Kullanım kısaca; Belirlediğiniz 2 numarayı sisteme tanıtıyorsunuz, daha sonra uygulamayı telefonda tamamen görünmez yapıyorsunuz . Gün olurda cihazınız kaybolur ya da, telefonunuz çalınır ise ve hırsız kendi sim kartını takarsa, hırsızın o numarası anında daha önce uygulamada kayıtlı olan 2 telefona geliyor. Ayrıca gps datalarını, yani hırsızın tam yerini dahi gönderebiliyor. Mesajlarla telefonunuzu uzaktan kontrol edebilir, sirenler çalabilir hırsızı etkisiz edebilirsiniz.

{Updated on 02/11/2011}

Control and find your phone in the event of loss or theft. No subscription fees, no data transfer to 3rd parties, COOL Stealth Mode! Upon SIM card change, Theft Aware will invisibly send all the details of the thief. Theft Aware - ONLY anti theft solution that provides REAL INVISIBILITY! REMOTE COMMANDS - GPS tracking - Online map services support - Lock phone - Loud siren, customize the siren sound - Wipe phone - Backup contacts - Backup SMS - Phone calls you back - Implement own SMS commands.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Aptullahbysl, RedMaker, yesilyol22 ve 4 diğerleri

erkamteoman

erkamteoman

Üye
teşekkürler.. Bir süredir arıyorum.. Uygulama çok güzel.. Ben ayarları yaptıktan sonra biraz uğraştım tekrar Nasıl menüyü açacağım diye.. Arama yapar gibi şifreni yazınca açılıyor..

metinakrep

Üye
gerçektende çok güzel program teşekkürler sadee uzaktan mesajlarla siren çalma nasıl oluyor onu yapamadım

evreka_a

Üye
programin icinde nasil alarmi calistiracagin nasil telefonu kitliyecegin yaziyo basit olarak 2222 siren on yaziyosun mesaj cekiyosun telefona calmaya basliyo kapatmak icinde 2222 siren off yazip mesaj cekiyosun :)

aslanrecep

Üye
mükemmel program. sağolasın...

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Teşekkürler

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

ametlim

ametlim

Üye
allah bu programa muhtaç etmesin

reytan

reytan

Üye
peki proyu nasıl silebiliriz?çünkü uygulama görünmüyor

recep548

Üye
tskurler:oke:

ümran

Üye
Beyler Bu program ne için Tam olarak anlatacak olan warmı ? anlatırsanız sevinirim...

merdanilayda

Üye
nokıa C600 telefonum için türkçe sadece türkçe antivirüs programı istiyorum

hayalgibi_03

Üye
arkadaşlar türkçesi yokmu bunun yada yardımcı olun hiç bişey anlamadım programdan :(

Silinen Üye 2215846

Kapalı Hesap
bu program sürekli çalışarak şarj kaybına ve tel yavaşlamasına neden olur. her başlangıçta otomatik olarak başlayacagı için tel geç açılır. kasmaktan başka bişeye yaramaz.

LeanbLack

LeanbLack

Üye
nasıl kaldırılıyor bu program yardım edin

_ardaa

_ardaa

Üye
uygulamayı göremeyenler telefonunuz hackli olmalı ve sistem dosyalarını gosterme yaması açık olmalı rompatcher da, ardından xplore ile C: ye ardından da RESOURCE klasorunae girdikten sonra APPS klasörüne girin orada 0x2001D94E.sis yazan sis dosyasını yükleyin bu launcher dosyasıdır yükleme bitince menüde programın gözüktüğünü göreceksiniz. programa girin disabadled yapın sonra isterseni kaldırabilirsiniz.

ByRamCho

Üye
güzelmiş ellerine sağlık

ametlim

ametlim

Üye
sayın yöneticiler lütfen bu programa bir el atsanızda şunu bir türkçe yapsanız. ingilizcesi olan var olmayan var.... :D

bayram yazıcı

bayram yazıcı

Üye
keşkem tr olsaymış ama yinede :tşk:

Üst Alt