====isteyene istediği tema yapılır====

Sponsorlu Bağlantılar

sanerko

Üye
arkadaslar 240x320 [sunny leone] askili pembe tsörtlü temasi var jostubede bu temayi 320x240a cevirebilirmisiniz.

ayman01

ayman01

Üye
Benim için CX 75 ime beşiktaş çarşı lı güzel bir tema yaparmısınız tica etsem...

küboşş

Üye
mrb ben samsung corby 3850 kullanıyorum ama bir türlü tema yükliyemiyorum ve bulamıyorumda bana yardımcı olurmusunuz?

küboşş

Üye
telefonum samsung 3850 kırmızı kalp tema rica etsem yaparmısınız?

sinembursa

sinembursa

Üye
Banada General Mobile Dst Surf İçin Meryem Uzrli Teması Yaparmısın ?

honestt

Üye
selamlar nokia e51 kullanmaktayım ve sürekli msj yazıyorum telefonumla o yuzden telefonun hızıma yetişebilmesi için orj temalarını kullanıyorum ancak daha sade ve hızlı bir tema konusunda yardımcı olur musunuz 2 adet tema rica edeceğim 1. arka plan beyaz yazılar flan siyah ikonlar orjinal 2. si ise arka plan siyah yazılar beyaz ikonlar yine orjinal. bu taleplerim konususunda yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekür ederim ilginize saygılar

eminulus

Üye
kardeş benim nokia e65 im var ona güzel bir saat teması istiyorum yaparmısın

honestt

Üye
ilgili arkadaş online olmuyo heralde

key43

key43

Üye
n73 kızlara göre güzel temalar.Doğa ve Deniz manzaralı temalar istiyorum

57.lazz

57.lazz

Üye
5800 için duvar kağıtalarından ikonlarına kadar mümkünse açılış kapanış ekranı dahil sağlam bi Türk Bayrağı teması rica edebilir miyim

murat259

Üye
nokia e5 trabzonspor teması yapar mısınız şlmdiden tşkürler

ukstyl3

Üye
kardeşim bu htc telefonlarda falan saat varya ekranda onun bızım teldede calısam bı temasını yapma sansın varmı ?
e72 benım tel

Metalnemre777

Metalnemre777

Üye
N95 duman grubu yazıları belli olan bir tema yapar mısın?duacın olurum...

mhs77

Üye
kardeş duvar kağıdında gerçekten çalışan saatli tema istiyorum. (saatli tema diye yazıyorlar ama malesef süsten başka birşey değil) hiçbir yerde bulamadım malesef .her kim bana böyle bir tema bulabilirse yada yaparsa Allah ondan razı olsun.

yunus4554

yunus4554

Üye
kardeşim bu htc telefonlarda falan saat varya ekranda onun bızım teldede calısam bı temasını yapma sansın varmı ?
e72 benım tel

Dostum tema degil ama sana bu uygulamayı öneririm htc nin saatli görünümüde var www.maxicep.com/symbian-s60v3-yazi-ekran-dil-araclari/voyager-home-screen-vhome-v3-96-fix1-s60v3-symbianos9-x-signed-resmi-surum-410917.html

kabalak61

kabalak61

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar kusura bakmayın tema istteklerini enkısa zaman da değerlendireceğim. İlginize teşekkür ederim.

o'azis

Üye
Merhaba Efes Pilsen teması N73 için aradım bulamadım buna benzer temalar yaparmısın farklı markalar da olur

prens71

Üye
'nokia white theme by la ' bu temanın e71 ıcın uyanını yaparmısın usta uyggulama telfonla uyumlu degıl dıyor teme uygulanmıyor yardımcı olursan sevinrm şimdiden teşk. ederim

abcderhan

Üye
beyaz sade bir tema istiyorum.orjinal ikonlu olsun.ekrana bir resim koydummu tam ekran olsun.şimdiden teşekkürler telefonum.
C5-00

azrilll

azrilll

Üye
N73 için 5800 ikonlu sound waves teması yaparmsın ana menü erkranı:

Üst Alt