(istek)Sıkıştırılmış oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

En sağlam ve çok oyunu bulana ne ödül verilsin?

• Kullanılan toplam oy
    4
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
(istek)Sıkıştırılmış oyunlar
Arkadaşlar bana sıkıştırılmış oyun lazım acil ama turbobit olmaz başka yere koyun qfs falan ve lütfen rar şifresi varsa söylemeyi unutmayın. İlk olarak isteğim gta san 5mb falan var fazla büyük olmasın en fazla 15 mb kadar olsun 15 i geçmesin 5mb ,1mb, 10 mb falan olsun ama bekleme olan sitelere değil direk indirilebilen sitelere yükleyip atın. Qfs.mobi, merdia fire tarzı hadi arkadaşlar siz bulursunuz güveniyorum size. Ama turbo bit leti bit gibi bekleme siteleri kesinlikle olmaz siz oyunu indirin sonra direk indirdiğiniz dosyayı başka yere yükleyin. Şimdiden teşekürler(not, cs 1.7 yi 15 mb den az buluverene +++++teşekür+beğeni)

Superfan

Superfan

Üye
5mb gta san andreas mı istiyon...dalga mı geçiyon sen?

Üstelik bu tarz paralı oyunları bu forumda paylaşmak yasak diye biliyorum...

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
25 mb pes 10 var çalışıyor haberin olsun. Ben indirdim

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Pes 10 = 5.59 gb - gta san= 3gb bu yüzden diyorum bide biyerde buldumda linki kırılmıştı... Pes 10 indirdim çalışıyor ama sistemim yetersiz diyo ne alakaysa artık crysis, fifa, pes 14 falan rahat kaldıran pc de.Uzay teknolojisi derken 10 gb lik gta 5i 1 mb a sıkıştırıyolar haberin olsun... Adamlar yapmış indirince arşivden çıkarınca boyutu baya artıyor. Ama benim pc o kadarda iyi olmadığı için pc yi çökertmeyeyim dedim denemedim açmayı ama bu şekilde çalışan sürüyle oyun var.

Son düzenleme:
DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
mario var olurmu

• Beğen
Tepkiler: Serhan
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Tamam bi gidin yaa inanmazsanız inanmayın olm sitede link paylaşmak serbest mi? Serbestse yada mesajda atmak size göndereyim oyunu görün nasıl çalışıyo sonra gidip laflarınızı yutun...

Joker.

Joker.

Üye
:coolHandl..r opera ile indirip kuruyorsun.(bence)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Hiç güleceğim yoktu

• Beğen
Tepkiler: Serhan ve smh60
smh60

smh60

Üye
Şu 25 mb lik pesi çok merak ettim :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Danger e attım sorun ona isteyene atıyom oyunu indirince bura gelip özür dilemesi karşılığnda

smh60

smh60

Üye
black box bile sıkıştırana kadar canı çıkıyor acaba kim yaptı onu :D

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
Atayım mı? İnanmıyosan

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Pes 10 = 5.59 gb - gta san= 3gb bu yüzden diyorum bide biyerde buldumda linki kırılmıştı... Pes 10 indirdim çalışıyor ama sistemim yetersiz diyo ne alakaysa artık crysis, fifa, pes 14 falan rahat kaldıran pc de.Uzay teknolojisi derken 10 gb lik gta 5i 1 mb a sıkıştırıyolar haberin olsun... Adamlar yapmış indirince arşivden çıkarınca boyutu baya artıyor. Ama benim pc o kadarda iyi olmadığı için pc yi çökertmeyeyim dedim denemedim açmayı ama bu şekilde çalışan sürüyle oyun var. Winrar normalde süper sıkıştırır ama hepimizin pc sinde çakma veya demo var orjinalini alıp onada ultr sıkıştırma için olan eklentiyi satın alınca( pahalı diye biliyom) dibine kadar sıkışır...Pes o kadar yoktur diyosan gta da 2 mahallede bir aynı adamı tekrar görüyoz ama peste tüm oyuncular tek tek modellenik bisürü stad üstüne bi sürü vuruş tekniği, gol sevinci falanda var üstüne saç şekilleri falanda var kendi adamı oluştururken... Bu şeylerle 15 gb olsa şaşırmam ama onlarda bazı dosyları arşivde oluyo farkettiyseniz.. Çok azda olsa oyun yaparken sıkıştırma yapılıyor zaten...
la nediyon hayal dünyasında mı yaşıyon libety cityden mi geldin yoksa burial seaden mi öyle birşey olmaz çoğu fake olsa olsa 1gb 100mb olur sallıyomusun sen

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
la nediyon hayal dünyasında mı yaşıyon libety cityden mi geldin yoksa burial seaden mi öyle birşey olmaz çoğu fake olsa olsa 1gb 100mb olur sallıyomusun sen
bu kadar cahile ne anlatıyorum ki? Bende var mis gibi oynuyorum istersen göndereyim diyorum hiçbiriniz inanmıyonuz... :(

-India-

-India-

Üye
o oyunların yüklemesi saatler sürer. ama eyvallah diyorsan pcye geçtiğimde bakarım bi diğer sitelere de

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
o oyunların yüklemesi saatler sürer. ama eyvallah diyorsan pcye geçtiğimde bakarım bi diğer sitelere de
bakarsan teşekürler ama yüklemesi değil kurulumu uzun sürüyo... (sonunda adam gibi biri çıktı yaa)

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
bakarsan teşekürler ama yüklemesi değil kurulumu uzun sürüyo... (sonunda adam gibi biri çıktı yaa)
tamam usta eyvallah özelden link at bende bakım birde hangi oyunlar kaç gb ya da kaç mb dersen sevinirim

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
    Konu Sahibi
tamam usta eyvallah özelden link at bende bakım birde hangi oyunlar kaç gb ya da kaç mb dersen sevinirim
profiline giremiyom bana konuşma başlatırsan atabilirim tıklıyorum hata veriyo profilin.

Üst Alt