[İstek] bazı eski Symbian oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
[İstek] bazı eski Symbian oyunları
Merhaba arkadaşlar biliyorum ki bulmak zor olacak ama eski symbian s60 v3 oyunları vardı zamanında oynamıştık. Telefonların da zamanı geçti doğal olarak o zamanki oyun ve programların da bulması zor.

Bana lazım olan fireball türkçe adlı oyun :D Şu anda elimde nokia n95 var o zamanlar nokia 6600 da oynardik. N95 açar mı bilmiyorum ama o kısım sorun değil telefonu sonradan alabilirim. :D

Biliyorsunuz rapidshare gibi siteler kapandı. İnternette arama yaptım ancak aktif link bulamadım.

Sizden birilerinin arşivinde kalmış olabilir. Hatta başka symbian oyunları da olabilir zaten boyutu cok yuksek değildi o zamanki oyunların. Bu fireball turkce oyununu ve varsa başka oyunları yükleyip link atabilirse elinde olan kişiler, memnun olurum :)

Son düzenleme:

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkurler @DarkredBlue61 , makbule geçti

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Zamanında ilk telefonum 6600 idi ve pekçok özellik kazandırmıştık ilkgöz ağrıma [emoji4]

Eski arşivimde olması lazım hemde Türkçe, bakar sana bir hafta içinde dönüş yaparım..

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...

• Beğen
Tepkiler: vahhap ve Ramoscu
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
bu bölüme ne zaman gelsem gözlerim yaşarır :)

>>OnurBaba<<

>>OnurBaba<<

Üye
4000'e yakın oyun arşivim vardı.s60v3 v2 java vs bir formatta hepsi gitti.bahsettiğin oyunda vardı başlıkta görünce zıplıyayım dedim.duygulandırdı :)

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
Zamanında ilk telefonum 6600 idi ve pekçok özellik kazandırmıştık ilkgöz ağrıma [emoji4]

Eski arşivimde olması lazım hemde Türkçe, bakar sana bir hafta içinde dönüş yaparım..

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...

merhaba hocam bir alıntı yaptım bakabildiniz mi?
4000'e yakın oyun arşivim vardı.s60v3 v2 java vs bir formatta hepsi gitti.bahsettiğin oyunda vardı başlıkta görünce zıplıyayım dedim.duygulandırdı :)
nereye gitti :)

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
4000 tane JAR ve 600 tane SIS olmak üzere 4600 oyun ve program barındıran bi arşivim var, 5-6 istek olursa konu açar paylaşırım, zaten yakında nostalji olsun diye s60v3 e geçeceğim :D

Not: 240x320 oyun ve programlar çok fazla, s60v5 ve S^3 için ise toplamda maks 100 tane filan olur, s^3 için arşivi olan bi abim var, eğer onda hala duruyorsa paylaşmasını rica ederim :)
Bu arada ben s60v3 için SDK arıyorum, elinde olan varsa ata bilir mi?

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
4000 tane JAR ve 600 tane SIS olmak üzere 4600 oyun ve program barındıran bi arşivim var, 5-6 istek olursa konu açar paylaşırım, zaten yakında nostalji olsun diye s60v3 e geçeceğim :D

Not: 240x320 oyun ve programlar çok fazla, s60v5 ve S^3 için ise toplamda maks 100 tane filan olur, s^3 için arşivi olan bi abim var, eğer onda hala duruyorsa paylaşmasını rica ederim :)
Hocam e72 icin mi 4000 bin oyun eger oyleyse paylasmanızı isteriz simdiden tesekkur ederim

vahhap

Üye
    Konu Sahibi

hocam ekleyebilir misiniz istek var :)

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
10 yılda nokia bitmiştir , ne oyunu ne programı bulunabiliyor. o yüzden üstüne toprak atma zamanı gelmiştir :)

vahhap

Üye
    Konu Sahibi
Haci abi 4 yil gecmis paylaşırsan

Haci abi 4 yil gecmis paylaşırsan cok makbule geçer😂 edit: altta önerilerde çıktı ocak 2020de paylaşmışsın eline sağlık hocam👍😀

• Sevdim
  • Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
10 yılda nokia bitmiştir , ne oyunu ne programı bulunabiliyor. o yüzden üstüne toprak atma zamanı gelmiştir :)
Bu siteden hem java hem symbian model telefonuna oyun indirilebiliyor
Özellikle de nokıa

• Beğen
Tepkiler: vahhap, Nuru TaşDemir ve Blue023
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Haci abi 4 yil gecmis paylaşırsan

Haci abi 4 yil gecmis paylaşırsan cok makbule geçer😂 edit: altta önerilerde çıktı ocak 2020de paylaşmışsın eline sağlık hocam👍😀
İnanın bana o arşiv üzerinde yıllardır vakit buldukça çalıştım, ama daha yeni-yeni bitirmeye başlıyorum :D
Bu da kanıt :ehe:

Üst Alt