istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil dostum :)

AHMED...

AHMED...

Üye
konuya online olarak bakmıyordum opera mobile kaydedilmiş sayfalardan bakıyordum devamlı :) buralarda maxicepe fazla takılamıyorum bayağı birşeyler kaçırmışsim :) neyse tekrar teşekkürler abi

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

muratezer

Üye
Merhaba Yaren-dede arkadaşım senden (benim için çok önemli) bir şey isteyeceğim. Güzel bir tema buldum. Temanın herşeyi çok güzel. Ama birtek yeri ni değiştirmek istiyorum siscontent ile. Telden Hafıza Kartına veya Telefon Hafızasına girdiğimizde oradaki Dosyaların solunda bulunan simgeleri nereden değiştiririm.

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
dostum Eğer tema ile değişiyorsa siscontent ile temayi aç ve mif uzantıli dosyaya tıkla orada bütün iconları göreceksin dosya iconunu bul ve üzerine gelip değiştir tıkla ve değiştir Sonra temayi kaydet tamamdir. Yanlız tema ile alakalı değil ise Avkon2.mif dosyasını aç ve 296 ve 297 nolu resimleri değiştir

• Beğen
manolyam63

manolyam63

Üye
Paylasim icin tsk..

• Beğen

abuzerkaday

Üye
sayın arkadaşlar çok teşekür ederim çok iyi bir çalışma olmuş.fakat ingilizce bir proğramı türkçe yapmak için nasıl yapmam gerekiyor.vakti olan anlayan bir arkadaş anlatabilirmi
iyi çalışmalar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
isteğin için konu açabilirsin bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaktır

barak1071

barak1071

Üye
:yuruyaren_dede:yuru atmıycam yeni temamı alışkanlık yapar sonra durduramam kendimi :)

• Beğen
Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Başlangıç itibariyle ilk olarak bende onu düşündüm ama tema da ikonlar görünmedi.Sonradan işin seyri bu dosyaya yöneldi.Yeniden denemem gerekecek galiba yinede teşekkür ederim hocam.

ikonlar görünmüyorsa telefonu yeniden başlat görünür en azından bende görünmüyodu yeniden başlatında düzeldi

- - - Eklendi - - -

abi bu anderle temanın duvar kağıdını değişemedim nasıl yapcam onu ya da temayı ve duvar kağıdını sana atsam yapar mısın

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ikonlar görünmüyorsa telefonu yeniden başlat görünür en azından bende görünmüyodu yeniden başlatında düzeldi

- - - Eklendi - - -

abi bu anderle temanın duvar kağıdını değişemedim nasıl yapcam onu ya da temayı ve duvar kağıdını sana atsam yapar mısın

değişememenin sebebi nedir peki?
duvar kağıdını svg dönüştürdünmü?

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
nereye atıcam onu bulamadım ki

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
nereye atıcam onu bulamadım ki

10] ev ekranı duvar kağıdı değiştirme

dosyayı bulamazsanız kaynak ekle bölümünden

Major : 0x10005A26 Minor : 0x1001

bir bak yine yapamazsan yaparım

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici

10] ev ekranı duvar kağıdı değiştirme

dosyayı bulamazsanız kaynak ekle bölümünden

Major : 0x10005A26 Minor : 0x1001

bir bak yine yapamazsan yaparım

bendeki nvg onu svg ile değişince ekranda acayip bi resim çıkıyo sanki ekran kısılmış gibi :D

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

# resim bu

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bendeki nvg onu svg ile değişince ekranda acayip bi resim çıkıyo sanki ekran kısılmış gibi :D

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

# resim bu

duvar kağıdını ver svg çevireyim öyle yap ve resim sitesine yukle mesela

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici

duvar kağıdını ver svg çevireyim öyle yap ve resim sitesine yukle mesela

abi svgye çevirip yaptım o şekilde sanki ekran kırık gibi oldu yapıp atar mısın rica etsem iki foto var tek tema aynı temadan iki tane duvar kağıtları farklı sadece çok masraflı oldum ama :S

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
dostum nasıl bir resim seçtiysen artık pc nin ekranına sığmadı ve sen bu resmin telefonun ekranına siğmasını bekliyorsun, diğer resim ise telefonun ekranının yarısı kadar??? yani boyutunu ayarlasaydın belkide sorun çıkmayacaktı...

resimleri boyutlandırıp svg çevirdim şimdi kullanabilirsin kolay gelsin

Ekli dosyalar

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
dostum nasıl bir resim seçtiysen artık pc nin ekranına sığmadı ve sen bu resmin telefonun ekranına siğmasını bekliyorsun, diğer resim ise telefonun ekranının yarısı kadar??? yani boyutunu ayarlasaydın belkide sorun çıkmayacaktı...

resimleri boyutlandırıp svg çevirdim şimdi kullanabilirsin kolay gelsin

manzara resmi olanı temadan çıkardım abi ismi Sunset HD Theme by Kaal Studio Araba resmini denedim oda ekran kırık gibi oldu neyse gönderdiklerini denerm sağol abi teşekkür ederm

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
manzara resmi olanı temadan çıkardım abi ismi Sunset HD Theme by Kaal Studio Araba resmini denedim oda ekran kırık gibi oldu neyse gönderdiklerini denerm sağol abi teşekkür ederm

oldumu?

Üst Alt