istediğiniz temayı siscontent ile düzenleyin Resimli Anlatım by yaren_dede [uygulama uıd kodları]

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Duvar kağıdını svg olarak ekliyorum ama temayı uygulayınca arkaplanda "Sorry! You did not submit an image file" yazıyo =/

sen ne eklemeye çalışıyorsun buraya ekle bakalım ben svg dönüştürüp eklerim olmazsa öyle denersin

Mert_c21

Mert_c21

Üye

Bu fotoğrafı eklemeye çalışmıştımda boyutu fazla geldi galiba :D

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

Ekli dosyalar

pomak2010

pomak2010

Üye
ellerin dert görmesin allah razı olsun yapamayanlar için güzel bir paylaşım....:tşk:

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve ayran3883
uribaju

uribaju

Üye
teşekkürler bir sorum var alt barın sag options ikonunu değiştirmek istiyorum svg bir dosyayı seçiyorum 48x48 kapatıyorum ama tekrar girip baktıgımda temanın orjinal resminin oldugunun görüyorum benim koydugum resmin ismi yazmıyor.Buna ragmen tele attım yükledim temayı ama bu seferde ikon yok hiçbirşey yok yani orada

• Beğen
Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Bir çok açığımı bu anlatımla karşıladım.Ellerine sağlık bahadır hocam.Deyim yerindeyse günlerimi aldı şayet bir türlü istediğim ayarları tutturamadım.Özüyle hangilerinin değişeceği konusunda bilgisizce hareket ettim:) Bugün rahat bir değişim yapabiliyosam öncülüğünü siz üstlendiniz teşekkür ederim.Bununla kalmadı birde sorun yaşadığım nokta oldu.Bu konuda bir yardımınız olursa çok memnun olurum.Tema graphic ile çevirilen dosyalar bkp olarak çıkıyor ve format olarak bir çözüm aradığım da ise kayda değer birşey yok.Telefon üzerinde de bizzat denedim sonuçsuz kaldı.Önerinizi bekliyor olacağım.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Bir çok açığımı bu anlatımla karşıladım.Ellerine sağlık bahadır hocam.Deyim yerindeyse günlerimi aldı şayet bir türlü istediğim ayarları tutturamadım.Özüyle hangilerinin değişeceği konusunda bilgisizce hareket ettim:) Bugün rahat bir değişim yapabiliyosam öncülüğünü siz üstlendiniz teşekkür ederim.Bununla kalmadı birde sorun yaşadığım nokta oldu.Bu konuda bir yardımınız olursa çok memnun olurum.Tema graphic ile çevirilen dosyalar bkp olarak çıkıyor ve format olarak bir çözüm aradığım da ise kayda değer birşey yok.Telefon üzerinde de bizzat denedim sonuçsuz kaldı.Önerinizi bekliyor olacağım.

resime sağ tıkla-birlikte aç-paint tıkla ve resmi farklı kaydet- açılan ekranda resim formatı seç png olarak öyle kaydet

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bir sorum var alt barın sag options ikonunu değiştirmek istiyorum svg bir dosyayı seçiyorum 48x48 kapatıyorum ama tekrar girip baktıgımda temanın orjinal resminin oldugunun görüyorum benim koydugum resmin ismi yazmıyor.Buna ragmen tele attım yükledim temayı ama bu seferde ikon yok hiçbirşey yok yani orada

iconu gönder bir bakayım

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Okumadı hocam.Bit eşlem dosyası değil ve biçim desteklenmiyor.Bunun dışında bir çözüm yolu var mı ?

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Okumadı hocam.Bit eşlem dosyası değil ve biçim desteklenmiyor.Bunun dışında bir çözüm yolu var mı ?

bende resimlerden bahsediyorsun sandım :)
dostum temaya icon aktarınca orjinal sis dosyasına aktarıyor iconları...
diğer oluşan dosyayı silebilirsin

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Başlangıç itibariyle ilk olarak bende onu düşündüm ama tema da ikonlar görünmedi.Sonradan işin seyri bu dosyaya yöneldi.Yeniden denemem gerekecek galiba yinede teşekkür ederim hocam.

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Başlangıç itibariyle ilk olarak bende onu düşündüm ama tema da ikonlar görünmedi.Sonradan işin seyri bu dosyaya yöneldi.Yeniden denemem gerekecek galiba yinede teşekkür ederim hocam.

ilk sıraya icon alacağın temayı ikinci sıraya icon aktaracağın temayı koy zaten işlem bittiğinde sis boyutu artacaktır ok sis boyutu arttıysa iconlar aktarılmış demektir

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Sıscontents ile editlediğim 2 tema bizzat size yolladıklarım hata veriyor modunda özetle işleme almıyor.Üzerinde oynamadığım bir temada dediğiniz gibi boyut arttı ve şu anda yükledim sonuç olumlu.Tekrardan teşekkür ederim.Kolay gelsin.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Üst bar ikonlarını nasıl değişeceğim? Temada var fakat belirtilen isimlerde yok. Ben belirtilen isimleri yazarsam çalışır mı?

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Üst bar ikonlarını nasıl değişeceğim? Temada var fakat belirtilen isimlerde yok. Ben belirtilen isimleri yazarsam çalışır mı?

hangi tema link ver bir bakayım (status bardanmı bahsediyorsun)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Abi senin paylaştığın tema. Onun üst barını başka temaya ekleyeceğim ama o tema da statusbar yok işte

- - - Eklendi - - -

Autumno belle fp1 olan

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Abi senin paylaştığın tema. Onun üst barını başka temaya ekleyeceğim ama o tema da statusbar yok işte

- - - Eklendi - - -

Autumno belle fp1 olan

baktim var/ kaynaklar arama bolumune statusbar yaz cikiyor

Üst Alt