İstedigin numaradan mesaj yazma (ezsms)

Sponsorlu Bağlantılar

P1qLyy

Üye
Samsunglarda çalışmıyor sanırım ya da ben bilemedim ?

fatihadak06

Üye
ben de n70 var ama kullanamadım yükledim açılıyo ekrana telecom yazısı geliyo hepsi bu kadar bi yardımcı olabilirmisiniz

ahkalpler

Üye
Ya ben bunu kuramadım bir türlü yardım edebilir misiniz ?nasıl kullanacaz nasıl yapacağız ?

eskiakrep

eskiakrep

Üye
Teşekkürler Güzelll oldu :)

xqz5

Üye
Ya ben bunu kuramadım bir türlü yardım edebilir misiniz ?nasıl kullanacaz nasıl yapacağız ?

Aynısı benımde başıma geldi Öyle kaldı ekran Hicbişey de gelmıyor. Sorun N7o de mı acaba benımkı de n7o de :)

exusprometheus

Üye
Arkadaşlar programı telefonuma yükledim. Ancaak ....... yükleme desteklenmiyor mesajı alıyorum. Telefonum Nokia N86 ne yapmalıyım???? Yardım lütfen.

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
SaOlasın

gokhan41811

Üye
nokıa e63 e yüklenmiyor ya

ahmetbnc

ahmetbnc

Üye
kardeş e 72 bu programıo açarmı boşuna uğraşmıyım ?

plt92

Üye
kıza kafayı yedirttirmişsin ortak gene iyi dayanmış kız

spook

spook

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konu

31.01.2006 15:19:25
tarıhınde acıldı hala calısıp calısmadıgını kontrol etmemın mumkun olmadıgını solemek ıstıyorum eger kontrol eden varsa acıklasın acıklamasını tekrar degıstıreyım yuklemesını dahı unuttum ben :) kusura bakmayın
nokia 3230 kullanıyordum o zamanlar cok guzelde calısıyor du :))

Edii10

Edii10

Üye
ArkadaşLar ßunun S60v3 oLanı yokmu Nokia e63 için Çok aradım ama ßuLamadım.
ßundaki tek istediğim oLay qöndermek istediğimiz sms e şifre koyuyoruz, karşı tarafta da bu proqram da olduğunu war sayarsak o karşıdaki insan da ßeLirLediğimiz şifreyi qirip sms i okuyabiLiyordu. bu özellikte başka veya bu özeLLikte ßiLdiğiniz proqram warmı
Şimdiden tşk ederim oLmazsa özeLden yazaßiLirmisiniz

amashe

amashe

Üye
çok işime yaradı tşekkürler

can-42

Üye
Tesekkurler kullanıslı bıseye benziyor

ferhat.guclu

Üye
bendeki tel. n72 ama bu programı nedense açmadı anlamadım yardım edin lütfennnn!!!!!!!!!!

KENGERLI_OGLU

Üye
kardes bunun ( .jar ) versiyonu yokmu, varsa lutfen buraya koyurmusun bu bana cok lazim $imdiden tesekkurler

abdullah45

Üye
bende olmadı neden acaba?

sanssız

Üye
bu programı nasıl yüklüyoruz birisi yardımcı olabilir mi lütfen?

lord5521

Üye
mükemmellll

Üst Alt