Işte yıldırım fotoğrafı çekmek bu kadar zor:)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
ilki güzelmişte ikincide çek parlamış:) normal mı çektin bunları ekran görüntüsünü mu aldin sende normal telefonla çekmek çok zorda:)

Videodan ekran görüntüsü alıp, PaintNet ile düzenleyip kırpıp kalitesini biraz düşürüp öyle ekledim :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Lafı açılmısken ben de aksam ard arda çekim modu ile yakalamaya çalıstım ama ne zaman ayarlasam hiç simsek çakmadı :d:
Forumdan arkadas çook sene önce n73 ile yakalamıstı bu yöntem ile ben de ondan ögrenip ilk denememde basarısız oldum :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
Lafı açılmısken ben de aksam ard arda çekim modu ile yakalamaya çalıstım ama ne zaman ayarlasam hiç simsek çakmadı :d:
Forumdan arkadas çook sene önce n73 ile yakalamıstı bu yöntem ile ben de ondan ögrenip ilk denememde basarısız oldum :D

zor olduğunu söylemiştim :D

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bol bi simsekli aksamdan hiç görüntü ile çıktım :D
Yıldırım düsme korkusu da cabası :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
15097

15097

Üye
sen buna zorlukmu diyorsun adamlar metre kareye bilmem kaç milyon yağmur damlası düşerken o yağmurun altında hayatlarını tehlikeye atarak onlarcasını çekiyorlar :)
Ağzım açık okudum :oha:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ilginç :hmmm

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Biliyorum zaten de Furkan discovery channel lık bir olay yakalamıs 8-)

O kadar mı etkileyici :) Evden dışarı baktım, uzakta dağların yamacında koyu bulutlar toplanmış ha bire şimşek-yıldırım çakıyor. Videoya aldım :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Tabiki yıldırım düsüyor sanırım orda biyere :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt