Haber İşte yeni Google Play Store!

Sponsorlu Bağlantılar

AdemOyuklu

Üye
    Konu Sahibi
İşte yeni Google Play Store!
İşte yeni Google Play Store!

Baştan aşağıya yenilenen Google Play'i herkesten önce kurmak için ne yapmak gerekiyor? İşte o formül...
Google'ın, Play Store'u yenileyeceğinden buradaki haberimizde, daha önce sizlerle paylaşmıştık. İşte o yenileme tamamlandı ve Android sahipleri, yeni Google Play'e geçmeye başladı.

Yeni tasarımda özellikle imaj zenginliğiyle dikkat çeken yeni Play Store, görsel anlamda daha dolu bir içerik sağlıyor. Android kullanıcılarına daha zengin bir görsellik sağlamayı hedefleyen Google, elbette yeni arayüzle birlikte eskisine nazaran daha kolay bir kullanım da sağlıyor.

Yenilenen Play Store, artık Android kullanıcılarına daha zengin bir içerik sunmakla kalmıyor, öte yandan daha verimli bir alışveriş deneyimi vadediyor. Özellikle Google'ın "Material Design" felsefesi ile yenilenen Play Store, böylece ister cep telefonu, ister dizüstü bilgisayar platformundan görüntüleniyor olsun, konfordan ödün vermeyecek. Hatırlayacak olursanız Google, Material Design'ı Android L ile ortaya çıkartmış ve kullanılabilirliği olumlu yönde etkilemek için farklı ekran boyutlarında da birebir tasarım biçimini sunmayı amaçladığını ortaya koymuştu. Bu akımın yeni Play Store'da karşımıza çıkmış olması sevindirici.

Yenilenen Play Store birkaç gün içerisinde ülkemizde de dağıtıma başlayacak. Ancak o zamana kadar beklemek istemeyenler, Android Police'in göz atarak .apk dosyasına ulaşabilir.

Download: Google Play 4.9.13 çıkarıyor, Yeni Tasarım Özellikleri Listeleri

Yeni bir sürümünü başladı rollout bu gün olarak inşa 4.9.13. Güncelleme görünmüyor başlangıçta böyle bakmak büyük bir anlaşma üzerine ilk lansmanı, ama bir kez sen içine atlamak bir bireysel uygulaması, kitap, albüm, film listesi veya hemen siz de biliyorsunuz ki bu oldukça önemli. Bireysel görünen tüm listeleri ile tasarlanmış Materyal Tasarımı akılda. Vardır güzel sürgülü animasyonlar, görüntüleri büyük ve genel bir temizleyici düzeni.

Biz bir bakış video değişiklikleri geliyor, ama bir dakika şimdi kahve, mavi olmak için tıklayın]

(v4.9.13)

bu da benim s4dümden görüntü :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RetaXter ve AHKE

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: AdemOyuklu
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Bireysel görünen tüm listeleri ile tasarlanmış Materyal Tasarımı akılda. Vardır güzel sürgülü animasyonlar, görüntüleribüyük ve genel bir temizleyici düzeni.
Biz bir bakış video değişiklikleri geliyor, ama bir dakika şimdi kahve, mavi olmak için tıklayın ?

Kahve, mavi olmak için tıklayın mı ? şu konuları hazırladıktan sonra 10 saniye göz atmak ne kadar zor olabilir? Bu kadar anlam karmaşası yaratmak için çaba gerekli gerçekten.

eren3546

eren3546

Üye
walla telde hic bi degişiklik olmadı i9500 de

anebus

anebus

Üye
Paylaşım güzel de google çeviri kullanılmış belli ki :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
güzel ya yenilik iyidir

nsren

nsren

Üye
Çok teşekkür ediyorum. Yeni gerçekten harika olmuş.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Günaydın

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Resmi olarak başlamadımı açıyorum bakıyorum hala aynı play

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Uygulamaların boyutları görünmüyor