İşte Örnek Futbolcu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşte Örnek Futbolcu
Dön gel yine sev beni

Mutlaka Geri Dön
F.Bahçe'den ayrılıp ülkesine döneceğini açıklayan Van Hooijdonk'a sarı-lacivertli taraftarlardan sevgi mesajları yağdı. Hollandalı için özel bir web sitesi açan taraftarlar, 'Siyah Lale'ye "Mutlaka geri dön" çağrısında bulundu.

17 Emekli Olsun
Pierre'i ileride teknik direktör olarak F.Bahçe'de görmek istediklerini belirten F.Bahçelilerin bir kısmı "Daum gitsin, Pierre kalsın" mesajları yazdı. Ayrıca birçok Fenerbahçeli 17 numaralı formanın da emekliye ayrılmasını istedi.

Yarın Özel Gösteri
Taraftarlar yarınki G.Birliği maçı için de özel hazırlık yapıyor. Hollandalı oyuncunun 17 numaralı formasını giyecek taraftarlar, "Hooijdonk'u son maçlarında yalnız bırakma" sloganıyla Kadıköy'deki maçlara seyirci çağırıyor.

Tam Avrupalı
Van Hooijdonk kendi internet sitesinde, "F.Bahçe'yi çok seviyorum. Bir gün teknik direktör olarak döneceğim. Gidiş haberini açıklamam yanlış anlaşılmasın. Kalan maçların son dakikasına kadar F.Bahçe için terimi akıtacağım" dedi.

Her Dilden Sevgi

F.Bahçe taraftarı, sezon sonunda ayrılacak olan Hooijdonk'a özel web sitesi oluşturdu. G.Saraylılar bile Hollandalıyı övdü.

Fenerbahçe taraftarları ebedi sevgilileri Pierre için özel bir web sitesi açıp, veda mesajlarını Hollandalı futbolcuya ilettiler. Mesajların hemen hepsinde, "Aziz Pierre'in teknik direktör olarak takıma geri dönmesini istiyoruz" denildi. Web sitesinde Türkçe, İngilizce ve Hollandaca mesajlar dikkat çekti. Mesajların bir bölümünde ise, "Daum gitsin, Pierre kalsın. Daum yanlış yapıyor" deniyordu.

HOCALIK YILI!
Taraftarların bazıları, Hollandalı oyuncunun teknik adam olacağını, zamanını ise, "Fenerbahce SK (2010 - 2011) Trainer - Pierre van Hooijdonk" vermeyi de unutmuyordu. Bir başka taraftar, "F.Bahçe'ye gelmiş geçmiş en iyi yabancısın. Gençler seni örnek alsalar iyi olacak. Seni mutlaka takımda teknik direktör olarak görmek istiyoruz. I Love you Pierre" diyordu.

Bende imzamda belirttim..... :'( :'( :'( :'( :'(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Pierre Van Hooijdonk. İşte insan dediğin futbolcu dediğin abi dediğin ..... dediğin(sayılmayacak kadar sey) budur.Pierre Van Hooijdonk seni unutmayacagız..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yaw ben aşırı derecede üzldüm yaw.....

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bende yaw adam gecen sezon tek vasına sampiyon yaptı simdide bırakıp gidiyor..Olacak seymi bu...Kim kusturdu bu adamı....Yaw biz nasıl yaparız hoijdonksuz....

Kalbimizdesin Pierre.... ;;)

crawling

crawling

Üye
sitenin adı mu ne ole bişiydi..

Nicolas_Anelka

Üye
yaptıgı emekler unutulmaz onun kac mac kazandık o kurtardı gecen sene bizi...

ilker

Üye
wallah ben bir GALATASARAY'lı olarak pierre'nin ii bir futbolcu olduğunu söylemek istiyorum

Layblood

Üye
Pierre hem futbolcu olarak hemde kisilik olarak ornek bi futbolcu.
Yarida olsa vatandasim sayilir nede olsa :).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...