İstanbul Kıyamet Vakti Arz ve Lodos | Büyük Hol


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yssfd

yssfd

Üye

İstanbul Kıyamet Vakti Arz ve Lodos Genişleme Paketi oynanışı zenginleştirecek yeni Tılsım Sistemi ve devasa bir bölge olan Büyük Hol beraberinde getiriyor. Ayrıca yeni görevlerle hikaye örgüsü kaldığı yerden devam ediyor.[/center]


Büyük HolEski arz madenleri, senelerce kilit altında tutulduktan sonra, Domuz tarafından kullanıma açıldı. Bütün riski üzerine alan Domuz, bu alanlardan para kazanmak için pek çok maceracıya, yüksek miktarlarda yatırım yaptı.


Uzun yıllar önce kilit vurulan madenlerdeki cihazlar, işlerliğini kaybetmiş durumdaydı. Ayrıca bu kirli mekanda, seneler içerisinde çoğalmış akrep ve örümceklerin yanı sıra başka bazı süprizler de vardı.

Girişi meteor bölgesinde bulunan madenlerin tünelleri, doğanın da yardımı ile, simetriğe yakın yapıdaydı. Bu madenlerin tam ortasında, sirkeci’den kalkan trenlerin tünelleri bulunmaktaydı.

Yıllar önce Arz ve Lodos arasında yaşanan çatışma, Büyük Hol denilen alanda gerçekleşti. Teşkilat tarafından, vukuatı incelemek için yapılan gizli araştırmanın ardından kaderine terkedilen bu bölge, çok ilginç gelişmeler gebeydi.


[/quote]
 


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt