İstanbul da gezilecek bildiğiniz yerler..

Sponsorlu Bağlantılar

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul da gezilecek bildiğiniz yerler..
S.a arkadaşlar .ii geceler.çok yer gezik artık yer kalmadı. Kızla sıkılmaya başladıkartık hep aynı yerler.

Güzel temiz orta halli mekanlar varmı bildiginiz ? alkol olmassa iyi olur.

Hava güzel yürüncek yerlerde olur beşiktaş gibi .aklıma gelmiyor artık bi yerde

Bu konudada yardımlarınızı bekliyorum :D

ilkerkurt

ilkerkurt

Üye
moda/kadıköy
ben severim.

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
güzel yer sahil olması da hoşuma gtti.yürüme parkuru uzun mu yoksa sdce cafe tarzı otur izlemi ? :)

--------------- Ekleme ---------------

ilkerkurt

ilkerkurt

Üye
yürüme parkuru uzun ayrıca çok güzel çay bahçesi tarzı yerleri de var.

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
fotolara baktım.Şu balonun oldugu yer.Cok gördüm ama nasip olmadı hiç sanırsam orasıydı gördüğüm yer.saol yrn için yer arıoydum buldmda.floryadan gidicem. b.köy, taksim gibi merkezle ne baglantısı war ?

ilkerkurt

ilkerkurt

Üye
o konuda pek bilgim yok maalesef.

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
hmm. buda yetti
eyw saoL :oke:

ilkerkurt

ilkerkurt

Üye
ne demek, iyi eğlenceler.

haltie

haltie

Üye
beşiktaştan bir kop ortaköy istinye tarabya takıl kardeş :ehe

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
:D gttk diormya gençlerin gözde mekanları oralar ztn.bi zmn snra sıkılıo insan.tarabaya pek gitmedm ama ortaköy bjk fln ck gttm. BJK liyiz biliosun hem :)

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Florya'ya Gidebilirsin...
Güzel ve Şık Bir Restorantı Var Cep Yakmaz :) gecende 8 Kişi Gittik Bir Sürü Yemek Felan 98 tl Hesap GEldi :)
Tavsiyemdir...
...
Yeşilköy deniz sahilinde yer alan Florya Sosyal Tesisleri; yeşilin tüm çekiciliği ile uzanıp gittiği denizin hanımeli kokusuyla birleştiği muazzam bir mekandır. 150 dönümlük bu doğa harikası yerde hem yürüyüş yapmak hem aerobik parkında spor yapmak hem de lezzet ustalarının yemeklerinden tatma imkanı bulacaksınız. Florya Sosyal Tesisimizde; dingin ve huzurlu bir ortamda şehrin stresin kurtulup rahat bir nefes almak ve ailece güzel bir gün geçirmek mümkün. İstanbullunun huzura açılan kapısı olan Florya Sosyal Tesisleri; modern mimarisiyle göz kamaştıran restaurant bölümü, hemen karşı tarafta deniz manzarası eşliğinde çay ve kahvenizi yudumlayarak gezintiyi taçlandırabileceğiniz “Şahin Tepesi”, her türlü düğün ve davet gibi organizasyonların yapılabildiği kapalı ve açık salonları, geniş gezi parkurları, deniz kıyısı boyunca yer alan yaya yolları, yürüyüş ve spor alanları ile sınırsız hizmet sunuyor.
Adres:İtfaiye Arkası Florya/Yeşilköy

Buda Muhteşem Go Kartı :ehe Gittim mi 100 tl Bırakmadan Gelmem Bu Makinaya :D

dürüstce

Üye
Adalari gezdiniz mi hic? Bence gitmediyseniz hemen gidin, cok güzel. Özellikle Büyük Ada. Sonra bogaz turu yapabilirsiniz. Sahilde gezmek istiyorsan Avrupa yakasinda yazilan yerler disinda baska bir yer bilmiyorum ben. Anadolu yakasinda öyle uzun yürülecek hic bir yer bilmiyorum ama belki vardir.

Sonra: Kiz kulesi, Galata kulesi, Ortaköy'de kumpir, Eminönü'nde izgarada balik:) Cengelköy'de süper manzarali bir cafe var mesela. Var da var..

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Ambarlı sahil :ehe

Pure Life

Pure Life

Üye
Emirgan benim herzaman favorimdir.

Buda ulus parkı burasıda gayet hoş bir yer

Manzarası böyle

Hıdıv kasrı; türk kahvesi bir harikadır

Kanlıcada yoğut yemek istersen

Sultan ahmete gidip orada çok güzel köfte de yiyebilirsin

OğuzcanAbi

Üye
sahil n baba yer

WitchKing

Üye
yıldız korusu..

özgür41

özgür41

Üye
Eminönü , Mahmutpaşa :ehe

hesta

Üye
google aramalarında böyle bir kaynak buldum çok detaylı işinizi göreceğini umut ediyorum.

Üst Alt