İstanbul büyükşehir belediyesi trafik kamera takip uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
İstanbul büyükşehir belediyesi trafik kamera takip uygulaması
Turkcell'in İstanbul büyük şehir belediyesi trafik kamera takip uygulaması yolda trafiğe yakalanmayın javadır...:)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi&#8217;nin bir hizmeti olan İbbCepTrafik ile artık anlık trafik durum bilgisine dilediğiniz an dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.
Erişim kolaylığı bulunan ve tüm operatörlerin şebekelerinde çalışabilen uygulama, adresinden de takip edilebilen trafiğe ait birçok bilginin size daha kolay şekilde ulaşmasını sağlayan mobil bir hizmettir.İbbTrafik&#8217;i cep telefonunuza indirmek için cihazınızın java destekli olması gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne &#8220;Trafik&#8221; yazıp 1530&#8217;a göndererek uygulamayı cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Catty

Catty

Emekli Yönetici
bu bedava degılmı ya ben kullanıyorum ama

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
yok artık dieerkden girdim ama süper cidden

traBolic

traBolic

Üye
Teşekkürler Kardeş Denicem Hemen

_furcht_

_furcht_

Üye
evt kanka bu bende var baglatıda veri noktası bölümüne wap yerine internet yazarsanız 1 kontürcük gide sadece...

lyon_69

lyon_69

Üye
güzel paylaşım saol

iyimser123

iyimser123

Üye
Eyvallah

nurikaratas

nurikaratas

Üye
eywallah

aauz

aauz

Üye
tesekkurler kardes

gelsomino

gelsomino

Üye
eyw kardeş yalınız bu prğ. ücretli mi ?
ücretliyse nekadarla ücretlendirilmekte cvp yazarsan sevinirim çünkü ona göre kullanıcam ok?

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
eyw kardeş yalınız bu prğ. ücretli mi ?
ücretliyse nekadarla ücretlendirilmekte cvp yazarsan sevinirim çünkü ona göre kullanıcam ok?
Servis sağlayıcı datayı üceretli vermekte 60 kb 1 kontör sanırım...

ahmetömer

ahmetömer

Üye
6600 da çalışıyormu

M3L!H

M3L!H

Üye
Güzel ama benimki vodafone :)

--------------- Ekleme ---------------

Turkcell 60 kb 1 kontor değil 10 kb 1 kontordür.Avea 60 kb 1 kontor. Vodafone(hacim bazlı standart gprs)ise 100 kb 1 kontordür.:sn:

by_berkay

by_berkay

Üye
Teşekkürler

venusutarit

venusutarit

Üye
Kameraları canlı görebiliyormuyuz

dragonhell12

Üye
harika saol uygulama icin

hotbord_34

Üye
Ama 6600 çalışmıyor eski versiyon yeni versiyorun yokmu kontor yok turkcell hattımda ok

WwwkillermanwwW

WwwkillermanwwW

Üye
saol aga paylaşım için saol

mesut öncel

mesut öncel

Üye
dıkkat arkadaslar benden solemesı bır maxicep ailesi olarak sankı kazıklanıoruz gıbı geldı bana yuklemede 5 kontorumu yedi

--------------- Ekleme ---------------

artı canlıı goremıoruz bende n70 vra arablar bır ılerı bır gerı gıdıyor bu sekıl ama yıne saygılar donuklar herhlde:@ duzeltsenız super olcak

ommer46

Üye
yha bu prog'in içindeki dosyaların hangisi yüklenio bende 6600 var yükleyemiorum yardım pls

Üst Alt