• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İsme Özel Zil Sesi İsteyen Buraya !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Siteye ekle :oke:

biltek

biltek

Üye
    Konu Sahibi
noodlu hocam benim nick e ozel ses varmi bi umut

son günlerini yaşıyor. artık sizlere ömür. :)

artık ikinci bir şans verdim :)
noodlu hocam benim nick e ozel ses varmi bi umut

siteye ekleme demekle kolay. 1000'den fazla müzik var. 700'den fazla doğum günü zil sesleri var. 1000' e yakın ninni zil sesi var ve de daha test aşamasında olanlar var. bunların hepsini yüklemek çok zor. üstelik bu dediklerimin bir çoğu 4shared sitesine upload etmiştim. hepsini indirip, tekrar siteye upload etmek çooooooooooooook zor. :( Ama 4shared.com sitesinden indiremeyenler için bazılarını siteye yükleyebilirim.

H0lligan

Üye
son günlerini yaşıyor. artık sizlere ömür. :)

artık ikinci bir şans verdim :)

siteye ekleme demekle kolay. 1000'den fazla müzik var. 700'den fazla doğum günü zil sesleri var. 1000' e yakın ninni zil sesi var ve de daha test aşamasında olanlar var. bunların hepsini yüklemek çok zor. üstelik bu dediklerimin bir çoğu 4shared sitesine upload etmiştim. hepsini indirip, tekrar siteye upload etmek çooooooooooooook zor. :( Ama 4shared.com sitesinden indiremeyenler için bazılarını siteye yükleyebilirim.
bunu beklemiyordum neyse

• Beğen
Tepkiler: biltek
incimsi01

incimsi01

Üye
hocam emir ve veli adına iki ayrı zil sesi yapar misiniz ?

starsinan

Üye
Arkadaşlar isme özel zil sesi veya sesleri isteyen bu konu altında istekte bulunabilir...

Örnek isme özel zil sesi :

Not : Lütfen Özelden istekte bulunmayınız !!!
sinan ismine özel size zahmet

sonergonen

Üye
soner ismi için var mı

Üst Alt