isimli şiirler ... (akrostiş şiir) yardım köşesi

Sponsorlu Bağlantılar

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness

HaymanaLee

Üye
isim şiirleri ( akrostiş şiir ) talebinize yardımcı olurum...

isteyene özel mesaj (ancak özel mesajla isteyen arkadaşım konunun canlılığı için en azından bir teşekkür mesajı yazarsa iyi olur. )

isteyene forumdan...

kırmızı yazıyı dikkate alınız lütfen... (anlatım yaparken zorlanıyorum)
yalnız daha özel talepleri ayrıntılı belirtiniz...
aşk, arkadaşlık, ayrılık, sevgi, yakınlık derecesi vs...
talep ettiğiniz konu varsa vs...
daha anlamlı anlatımlar yapabiliriz...

hayırlı uğurlu olsun

NOT: bu konuyu açmama vesile olan artemiscn'e teşekkür eiyorum

UYARI:
1. şiirler; günlük, taze, yeni sağılmış, kişiye özel... başaka hiçbir yerde eşi benzeri olmadan, özel imalat olarak hazırlanır.

2. Şiir talep edenler şiirin kötü amaçlar için kullanmayacağını taahhüt etmiş sayılır... sorumluluk tamamen müracaatçıya aittir.

3. Talep edilen şiirlerin hazırlanmasına müteakip, kötü kullanımı, gayri-ahlaki amaçlara alet edilmesinden dolayı sorumluluk... kabul edilmemektedir. hiç kimse "beni etkileyen şiiri bu adam yazdı. davacıyım" deyip hak iddia etmesin... zaten bütün fiziki deliller müracaatçıyı gösterecektir. hakkını ondan istesin (alacak bir şey kaldıysa tabii)
Yağmur isminde yazarsan cok sevinirim kendisi eski sevgilim olur ama hala birbirimizi seviyoruz her an konusuyoruz beraberiz ama bi adım daha ileriye gidemiyoruz biliyorum garip bir durum ama yazarsanız gercekten cok sevinirim simdiden teşekkürler

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
Yağmur isminde yazarsan cok sevinirim kendisi eski sevgilim olur ama hala birbirimizi seviyoruz her an konusuyoruz beraberiz ama bi adım daha ileriye gidemiyoruz biliyorum garip bir durum ama yazarsanız gercekten cok sevinirim simdiden teşekkürler

Yokluğuna varlık biçtim acıtmasın diye
Ah ederim yürekten belki duyulur diye
Ğayrısı olmuyor işte, olmadı ki, kaç kere

Mumlar dahi kıskandı beni erimemden
Ufuklar, Mecnun'a selam söyleyin benden
Rakılar dahi sarhoş oldu, tüten hasretinden

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

HaymanaLee

Üye
tam istedigim gibi olmamıs ama yinede teşekkür ederim ellerine saglık

KayraBey