İrremote'yi Sorunsuz Çalıştırma Gel İçeri Gel.. :D

Sponsorlu Bağlantılar

juventa

Üye
n97 de calisiyor mu acaba? Ve sertifikalandirmayi nasil yapicam?

karga25

Üye
ta sertfika hatası verdi

morcali27

Üye
kardeş ikinci sıradaki aşamayı yapmak için uygulama yöneticisine girdim irromete var ama drm commom solitions yok nasıl olacak yardım edersen sevinirim

Siycey

Siycey

Üye
ben bi ara bu melet için çok uğraştım kurcalya kurcalaya ayarlamıştım lazım olursa tekrar bakarım teşekkürler :alkis

kara952

kara952

Üye
benimkinin lisansı dolduktan sonra bu konuyu gördüm telefonum n73 , format atıp telefona öyle yapsam işe yarar mı ?

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
ta sertfika hatası verdi
Hacklemek şart

- - - Eklendi - - -

kardeş ikinci sıradaki aşamayı yapmak için uygulama yöneticisine girdim irromete var ama drm commom solitions yok nasıl olacak yardım edersen sevinirim

dosyaların tam olarak inmemiş olabilir ayrıca yazımdan kaynaklı olarak dosyanın ismi harfiyen tutmayabilir benzer bir dosya ismi vardır klasörde mutlaka hepsi doğru indiyse

- - - Eklendi - - -

benimkinin lisansı dolduktan sonra bu konuyu gördüm telefonum n73 , format atıp telefona öyle yapsam işe yarar mı ?

Cihaz hackliyse format atmdn da denesen olur büyük ihtimalle çalışır ama format atarsan cihazı yine hacklemen şart

kara952

kara952

Üye
Cihaz hackliyse format atmdn da denesen olur büyük ihtimalle çalışır ama format atarsan cihazı yine hacklemen şart

Çalışmadı format atıım tele şu an gene hacksiz kullanıyorum 1-2 gün içinde tekrar formatlıyıp bu sefer hackliyip kullanacağım :D

kara952

kara952

Üye
teşekkürler :D

dejavu178

dejavu178

Üye
E71'de çalışmıyor herhalde?

mydj

Üye
çalıstı bende n95 8gb telefonunuzu hacklemeden olmaz. sitede var kurcalayın bulursunuz paylasım icin tesekkurler ;)

sezai1821

sezai1821

Üye
kardesim ben programı indırdım winrar araya ğirdi ve parcaladı ve acılan klasôrde 1.ırremote 2.drm common solution 3.***** unsigned cıktı 1. Kurdum iromete kuruldu. Sonra programı acmadan uygulama yöneticisine gittim drm c.solutino kaldırdım geri geldim drm solutionu kurdum varsıyalan la değissin demedi son olarakta ***** unsigned kurdum.ondada bırsey demedi.xpolere 89 99 olarak degistirdim olmadı .tv vestel zeta 72 tel n73

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
kardesim ben programı indırdım winrar araya ğirdi ve parcaladı ve acılan klasôrde 1.ırremote 2.drm common solution 3. unsigned cıktı 1. Kurdum iromete kuruldu. Sonra programı acmadan uygulama yöneticisine gittim drm c.solutino kaldırdım geri geldim drm solutionu kurdum varsıyalan la değissin demedi son olarakta unsigned kurdum.ondada bırsey demedi.xpolere 89 99 olarak degistirdim olmadı .tv vestel zeta 72 tel n73

Birader program açılıyorsa sorun yok, açılmıyorsa ilgili ne varsa sil anlattığım gibi tekrar yükle. O sitede bir sürü vestel zeta var biri uymazsa diğerini dene.:oke:

sezai1821

sezai1821

Üye
olmuyor kardeşim ne kadar zeta varsa indirdim hatta düz olanları bile indirdim nafile tv dir dedim uyduyu denedim yine olmuyor aynen siteye koyduğun resim var çalışmıyor ama lütfen yardım eder misin

Üst Alt