İrremote'yi Sorunsuz Çalıştırma Gel İçeri Gel.. :D

Sponsorlu Bağlantılar

serecans

serecans

Üye
tesekkurler

mesut--fb

mesut--fb

Üye
tv modelini siteden psiloc.irremote'den buluyorum ama başka kod iniyor Anlam veremedim ?
Model hyundai htv-1400

kkrrkkyy

kkrrkkyy

Üye
herşeyi tastamam yaptım.programda senin altını çizdiğin yerde de unlimited lisans yazdı.programdan tv kısmından beko yu buldum.hiç bir gelişme olmadı. Hata nerde acaba teşekkürler

mertcank

mertcank

Üye
programı sorunsuzz yükledim bende N73 var hack li program yüklendi fakat tv yi kontrol edemiyorum ayarları yaptım ama uydununda markası çıkmıyo

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
tv modelini siteden psiloc.irremote'den buluyorum ama başka kod iniyor Anlam veremedim ?
Model hyundai htv-1400

Kodların Çoğu Birbiriyle Aynı. Ondan Normaldir. İsmine Tıkladıysan Ve İnen Kod Oysa Doğrudur.

herşeyi tastamam yaptım.programda senin altını çizdiğin yerde de unlimited lisans yazdı.programdan tv kısmından beko yu buldum.hiç bir gelişme olmadı. Hata nerde acaba teşekkürler

Kaç Çeşit Beko Var Farklı Kodlar Yükleyip Kullanmayı Dene.

programı sorunsuzz yükledim bende N73 var hack li program yüklendi fakat tv yi kontrol edemiyorum ayarları yaptım ama uydununda markası çıkmıyo

Kodları Doğru Yükledin Mi ?

sevecen55

Üye
teşekurler çalışıyor.birde kumanda nasıl eklerim olmayanı. Yardım. Yapamadım

frmcek

Üye
arkadaşlar benim e 51 ilk ücretsiz di oldu. sonra program silindi.bu sefer sizin sitede indirdim 1 tek sorun var 5.inci özelliği yapamıyorum.diyor sertifika hatasi..şimdiden teşekkür ederim ....acil lütfen..yardım

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
teşekurler çalışıyor.birde kumanda nasıl eklerim olmayanı. Yardım. Yapamadım

1. Sayfada yazdıklarımı harfiyen uygulayın. yapamadığınız kısım neresi? hangi aşamada kaldınız onu söylerseniz yardımcı olurum. (Yalnız telefonunuza x plore dosya yöneticisini kurun.)

arkadaşlar benim e 51 ilk ücretsiz di oldu. sonra program silindi.bu sefer sizin sitede indirdim 1 tek sorun var 5.inci özelliği yapamıyorum.diyor sertifika hatasi..şimdiden teşekkür ederim ....acil lütfen..yardım

Opda dan veya forumda sertifika veren lazoflu arkadaştan sertifikayı alacaksın ve signsis türü bir programla imzalayacaksın.

tanjantx

tanjantx

Üye
hocam codes e girip 89 u 99 yaptım ancak programı açınca benm uydu alıcısını görmedi yenile ekle dedim yine görmedi

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

tanjantx

tanjantx

Üye
ustam codes le ilgili mesele yok çook şükür ancak
pro yu açınca uydu kısmından uydu cihazlarından arama yapınca 3-4 marka çıkıyor benim marka yok ?

Hocam 89 u 99 yaptıktan sonra veya 99 u 89 yaptıktan sonra kaydedip üzerine tıklayın kurulur o zaman çalışır.:oke:

:rica:

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
ustam codes le ilgili mesele yok çook şükür ancak
pro yu açınca uydu kısmından uydu cihazlarından arama yapınca 3-4 marka çıkıyor benim marka yok ?

Üzerine tıklayıp kurduysanız çıkması lazım. Tekrar kurun olmazsa wifi olan yerden falan kendi uydunuza uygun olan kodu indirin.:oke:
Yalnız dikkat kodu eklemiş dahi olsanız tv kısmında aramayın satellite idi sanırsam o konuma bir bakın.

u_cosar

u_cosar

Üye
paylaşım için saol

serkanoloji

serkanoloji

Üye
gercekten herhangi bir aleti kumanda edebilen oldumu.gunlerce uğraştim.kendi sitesinden kodlarıda indırdim.89 99 olayıda tamam.kiziloteside calisıyor.ayrıca surunde yaptım.en basıtınden arçelik marka tv için butun kodları tek tek denedim nafile.hikaye heralde.

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi
gercekten herhangi bir aleti kumanda edebilen oldumu.gunlerce uğraştim.kendi sitesinden kodlarıda indırdim.89 99 olayıda tamam.kiziloteside calisıyor.ayrıca surunde yaptım.en basıtınden arçelik marka tv için butun kodları tek tek denedim nafile.hikaye heralde.

Üç telefonda da (N73,N80,N958GB) denedim hiçbir sorun yok ;) İşin zor yanını halletmişsin. Ayrıca televizyonunun marka modelini verirsen uygun kodu buraya yükleyebilirim. N958GB in Kızılötesi Noktası Yan Tarafında Telefonu Tv ye Karşı Yan Tutmanız da Gerekebilir. .

Lockman123

Üye
3. dosyayı yüklerken sertifika hatası veriyo onu nasıl yapabilirim yardımcı olacak olan varsa iyi olur

STaT!C

STaT!C

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt