iQURAN PRO 2.5.4 +TURKCE MEAL+6DEGiSiK İMAMDAN MUHTEŞEM KURAN TİLAVETİ

Sponsorlu Bağlantılar

soganlik

Üye
Muhtemelen telefon ekranınız küçük yada telefonunuzun çözünürlüğü yeterli değil mecburen diğer versiyonları deneyeceksiniz.

Çözdüm teşekkürler, en sağdaki tuşa basılı tutunca seçenekler geliyor...

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun kardeşim bişe sorucam ben burdan kur-anı dinleyip ögrenmek istiyorum onun için sadece olan dosyayı ındırdım bu dosyada kur-an kerimin tamamı varmı yoksa bazı surelerimi okuyor hatim midir yani bu?

"Ecmain" Evet tüm sureleri içerir yani tam hatimdir ve imamlardan herhangi birini seçmeniz durumunda tüm sureleri seçmiş olursunuz.

Çözdüm teşekkürler, en sağdaki tuşa basılı tutunca seçenekler geliyor...

Çözmüş olmanıza sevindim. bu sorunla karşılaşıp sorunu aynı yolla çözülmeyen arkadaşlar diğer versiyonları denesinler zira çözünürlük desteği versiyonlar arasında farklılık gösteriyor.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
uzun zamandır aradığım bi arşiv inaniyorum ki senini sayende kuranı dinleleyen insanlardan da sevap alacaksın Allah razı olsun

freeb

Üye
Allah C.C. razı olsun cok sevaptır

aska_surgun

Üye
Allah razı olsun hizmet nimettir

mohikan4471

Üye
Allah razi olsun

sayinsayin

Üye
Allah senden razı olsun

lobi55

lobi55

Üye
allah razı olsun eline sağlık

h-sevim

Üye
Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır buna benzer bir uygulama arıyordum. Yalnız konunun eski olması nedeniyle bir takım linkler kullanım dışı kalmış ve çok fazla parça var hepsini indirmek istediğinizde premium üyelik şart yoksa çok uzun bir zaman sizden ricam sesler ve apk dosyası dahil hepsini tek link şeklinde upload etmeniz veya torrent linl vermeniz mümkün mü acaba?

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
allah razı olsun eline sağlık
Allah senden razı olsun
Allah razı olsun hizmet nimettir
Allah C.C. razı olsun cok sevaptır
uzun zamandır aradığım bi arşiv inaniyorum ki senini sayende kuranı dinleleyen insanlardan da sevap alacaksın Allah razı olsun
Amin Rabbim okuyan okutan okunmasına vesileolan herkezden razı olsun.

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır buna benzer bir uygulama arıyordum. Yalnız konunun eski olması nedeniyle bir takım linkler kullanım dışı kalmış ve çok fazla parça var hepsini indirmek istediğinizde premium üyelik şart yoksa çok uzun bir zaman sizden ricam sesler ve apk dosyası dahil hepsini tek link şeklinde upload etmeniz veya torrent linl vermeniz mümkün mü acaba?
İlk olarak belirtmek isterimki linklerin tamamı aktif çalışmayan link yok.Malesef şuanda 8 mbit internet kullanıyorum ve upload hızım 100 kb yi bile bulmuyor hal böyle iken bunca dosyanın uploadının kaç saat süreceğini var sen düşün kaldıki birde upload siteleri o kadar zaman harcayarak upload ettiğimiz dosyaları cart diye silip atıyorlar en azından mediafire dosyaları çok uzun zaman silmiyor.Ayrıca tüm audio dosyalarını indirmenize gerek yok hangi imamın tilavetinden hoşlanıyorsanız onu indirin yeter en büyük dosya 678 mb ki oda 4 part zaten diğer dosyalar 2- 3 part.Mesela ben "Ghamdi"nin tilavetini çok beğeniyorum ve telefonumda yalnızca "Ghamdi"ye ait audio dosyaları var. Ve yalnızca 333 mb dosyanın tamamı 2 part hal böyle olunca indirmek çokta sorun olmaz.Ancak internet bağlantısı hızlı olan arkadaşlar ilk mesajdaki linklerin tamamını indirip tek part halinde biryerlere upload ederlerse verecekleri link ilk konuya eklenebilir.Herkeze kolay gelsin.

ffatih01

Üye
part 1. 3. 4. indi, 2 inmiyor, sorun mu var acaba , Allah razı olsun

tecman

Üye
Merhaba kardeşim bu konu ve paylaşım için Allah razı olsun.

systemprg

Üye
Allah razı olsun.

guide08

guide08

Üye
Şükran

Son düzenleme:

ramazan5454

Üye
Allah razi olsun

adanalı1

adanalı1

Üye
:tşk:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
2014 linki yenilen di mi dostlar

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Programın son sürümü konunun ilk mesajında paylaşılmış ve konu güncellenmiştir.
iquran pro v.2.5.4 linkler:

10/02/2015 TARİHİ İTİBARİ İLE LİNKLER KONTROL EDİLMİŞTİR HEPSİ ÇALIŞIYOR.

palandoken2004

Üye
Allah Razı olsun

yusuf-2207

Üye
Linkleri başka bi yere Upload etme imkanınız var mı? Mediafire a bağlanamıyorum :-S

Üst Alt