iQURAN PRO 2.5.4 +TURKCE MEAL+6DEGiSiK İMAMDAN MUHTEŞEM KURAN TİLAVETİ

Sponsorlu Bağlantılar

Mh66

Mh66

Üye
Teşekkürler canım kardeşim _ okunan kuranlardan hissedar olacak, asıl teşekkürü tebriki ahirette alacak mesruur olscaksın

• Beğen
Tepkiler: 35_35

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH senden razı olsun , çok güzel bir program tek imamın ses dosyalarını indirdim,dinlemeye doyamıyorum.emeğine sağlık

Rica ederim kardeşim faydalı olabildikse ne mutlu.

hemşerim iyi bir iş yapmışsın ALLAH senden razı olsun

ama

şu klasör değişecek demişsin değiştireceğimiz klasörün dosya yolunuda bir yazıversen iyi olacak. programı kurduktan sonra iquran klasörü nereye yerleşiyor nerden bilelim? xplore programı ile gizli dosyalar vede sistem dosyalarını göster secenegine bastım telefonun girip cıkmadığım yeri kalmadı ama iquran dosyasını bulamadım bi türlü

şunu söylesende bu işkence bitse

Direk sd kart üzerinde iquran klasörü var o değişecek.Eğer iquran klasörü sd kartta yoksada sen indirdiğin iquran adlı klasörü direk sd karta kopyala ve sonra programı açıp bir imam ve meal dili seç sorunsuz çalışacaktır.Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: 35_35

yalniz2007

Üye
teşekkürler

CONNECTED7

CONNECTED7

Üye
ellerin dert görmesin

35_35

Üye
iQURAN PRO v1.1.1 +TURKCE MEAL+TÜM AUDIO DOSYALARI
UPLOAD YAPABİLİRMİSİNİZ? LÜFTEN ACİL LAZIM ANDROİD TELEFONUM İÇİN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

---------- Eklendi @ 20:38:14 ---------- Yazıldı @ 20:32:38 ----------

iQURAN PRO v1.1.1 +TURKCE MEAL+TÜM AUDIO DOSYALARI UPLOAD YAPABİLİRMİSİNİZ TÜM LİNKLERİ SİLMİŞLER LÜFTEN ALLAH RIZASI İÇİN ÇOK LAZIM

ahmetwap

Üye
Ben çeşitli yabancı sitelerden bunun bütün audio dosyalarını buldum. yaklaşık 5 gb yer kaplıyor. Bunu yüklesem burda ilk paylaşımı yapan arkadaşın emeğine saygısızlık olurmu ? Ayrıca ben yüklesemde ancak rapid ile yükleyebilirim.

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
Ben çeşitli yabancı sitelerden bunun bütün audio dosyalarını buldum. yaklaşık 5 gb yer kaplıyor. Bunu yüklesem burda ilk paylaşımı yapan arkadaşın emeğine saygısızlık olurmu ? Ayrıca ben yüklesemde ancak rapid ile yükleyebilirim.

n
Niye saygısızlık olsun canım kardeşim aksine çok iyi olur zira burda hayrı paylaşıyoruz şerri değil.Yükleme imkanın varsa hemen yükle ama bulduğun dosyaları önce bir test et sonra yükle zira program içinde yer alan tüm imamlara ait olan dosyaları direk program içinden indirebiliyorsun ben öyle yaptım yani internet sitelerinden indirdiğin dosyaları önce kontrol et sonra paylaş.çalışmama ihtimaline karşı insanlar boşuna download yapmasınlar benim paylaşımımda tüm imamların kayıtları tamdı zaten ama malesef linkler uşmuş ilk fırsatta tekrar yükleyeceğim inşallah

lantis36

Üye
yav kardeşlinklerde bir sorunmu var yoksa benmi indiremiyorum wupload linkleride indirmedi depositfilesde bi kontrol edermisin sana zahmet

mohammed0221

Üye
Maikliyide indirseydin akhi ya neyse elline saglik allqh ecrini versin...

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
25/06/2012 Tarihi itibariyle linkler yenilenmiştir. Eksik olan 3 hafıza ait audio dosyalarıda upload edildikten sonra konuya eklenecektir.

karasimsek1907

Üye
Allah razı olsun kardeşim süper paylaşım!

giray55

Üye
eyvallah sağol

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
14/08/2012 Tarihi itibari ile linkler yenilenip tüm audio dosyaları eklenmiştir.

cethine

cethine

Üye
teşekkürler

masum_akay

Üye

Arkadaşlar programla telefonunuz adeta bir dijital kuran oluyor. Programla telefondan kendiniz kuran yada meal okuyabilir yada dünyaca ünlü imamların sesinden kuran dinleyebilirsiniz.Ben programın apk sını bir siteden indirdim daha sonra kendi telefonuma kurup türkçe meali ve Sheikh Husary (~718 MB) ile Abdul Basit (~675 MB) v.b Kuran audiolarının tamamını indirdim bunları indirmek epey bi vakit alıyo siz telefonla indirmeye uğraşmayın diye uygulama ile birlikte onlarıda paylaşıyorum. İndirdiğiniz dosyaları rar'dan çıkarın. KURULUM İÇİN APK DOSYASI VAR. onuda indirip kurun ( iquran.apk) Programı telefona kurduktan sonra hafıza kartındaki iquran klasörü içinde bulunan audio klasörü içine indirdiğiniz audio dosyalarını atın sonra iquran programını başlatıp dinlemek istediğiniz hafızı seçin işlem tamamdır. Bir teşekkürü çok görmezsiniz umarım.

MEALLER
* English Translation by M. Mohsin Khan
* Other English Translations: Yusuf Ali Pickthal Shakir
* English Translations: M. Mohsin Khan Yusuf Ali Pickthal Shakir
* Transliteration * French Translation * German Translation
* Indonesian Translation
* Melayu Translation
* Spanish Translation
* Turkish Translation :::::::::::::EKLENDİ::::::::::::::::::::::

OKUYAN İMAMLAR
* :::::::::::::::::::EKLENDİ:::::::::::::::::::::::
* ::::::::::::::::::EKLENDİ:::::::::::::::::::::::
* ::::::::::::::::::EKLENDİ:::::::::::::::::::::::

Sadece Audio dosyaları buradan indirebilirsiniz

KOLAY GELSİN
ARKADAŞLAR İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM 06/10/2011 İTİBARİ İLE BU PAYLAŞIM TAM 40.000 KEZ İNDİRİLMİŞTİR.

14/08/2012 TARİHİ İTİBARİ İLE LİNKLER YENİLENMİŞTİR.

slm aleykum emeğine sağlık.kardeşim
ben bu linki indirdim ama açamadım pc'de rar programıda var ama açmadı malesef
yardımcı olursan sevinirim şimdiden allah razı olsun...

cundi21

Üye
teşekkürler

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
slm aleykum emeğine sağlık.kardeşim
ben bu linki indirdim ama açamadım pc'de rar programıda var ama açmadı malesef
yardımcı olursan sevinirim şimdiden allah razı olsun...

Aleyküm selam abim.Açmadıdan kastınız tam olarak nedir nasıl bir hata alıyorsunuz dosyayı yeniden indirmeyi denedinizmi ? Linklere tıkladığınız zaman dosayaları indireceğiniz sayfa açılıyor dosyalar 200 mb lik partlar halinde yüklendi bir imama ait audio dosyasını açabilmeniz için o imama ait partların tamamını indirmeniz gerekir.

soganlik

Üye
ben bu programın 2.3.3 versiyonunu indirdim ancak search kısmı ve alttaki diğer düğmelerin olduğu kısım görünmüyor. nasıl ulaşabiliriz bu düğmelere.

malibo

malibo

Üye
    Konu Sahibi
ben bu programın 2.3.3 versiyonunu indirdim ancak search kısmı ve alttaki diğer düğmelerin olduğu kısım görünmüyor. nasıl ulaşabiliriz bu düğmelere.

Muhtemelen telefon ekranınız küçük yada telefonunuzun çözünürlüğü yeterli değil mecburen diğer versiyonları deneyeceksiniz.

arda46

arda46

Üye
Allah razı olsun kardeşim bişe sorucam ben burdan kur-anı dinleyip ögrenmek istiyorum onun için sadece olan dosyayı ındırdım bu dosyada kur-an kerimin tamamı varmı yoksa bazı surelerimi okuyor hatim midir yani bu?

Üst Alt