İpod Touch ta Nesil Farkları?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
brk38

brk38

Üye
    Konu Sahibi
İpod Touch ta Nesil Farkları?
ipod touch alamayı düşünüyorum fakat bu nesil farkları hakkında bilgim yok.bu nesil farklılıklarını nasıl anlayabiirm?

udisinaan

udisinaan

Üye
teşekürler

runoonur

runoonur

Üye
ahaha :kop::kop: simdi gördüm :kop:
Adamla dalga geçmeyin len :P :D

Arkadaş sana şöyle izah edeyim Ipod touch 4 ile 3 ün arasında dahili mikrofon, işlemci hızı, ekran özelliği gibi farklar var.. Haa elime aldığımda nasıl anlarım dersen Ipod touch 4 3'e göre biraz ince ve yanındaki beyaz şeritler ekrana dik bakılınca gözükmüyor.. Hangisini alayım dersen kesinlikle Ipod Touch 4 al derim bende var kesinlikle süper cihaz Iphone 4g den tek farkı sim kartı takıp tel şeklinde kullanamaman ;) (bu arada tek farkı derken mecazi anlamda yoksa farkları yok değil :))

Utku

Utku

Üye
Adamla dalga geçmeyin len :P :D

Arkadaş sana şöyle izah edeyim Ipod touch 4 ile 3 ün arasında dahili mikrofon, işlemci hızı, ekran özelliği gibi farklar var.. Haa elime aldığımda nasıl anlarım dersen Ipod touch 4 3'e göre biraz ince ve yanındaki beyaz şeritler ekrana dik bakılınca gözükmüyor.. Hangisini alayım dersen kesinlikle Ipod Touch 4 al derim bende var kesinlikle süper cihaz Iphone 4g den tek farkı sim kartı takıp tel şeklinde kullanamaman ;) (bu arada tek farkı derken mecazi anlamda yoksa farkları yok değil :))
Katılmıyorum 5.nesil çıkmasına az kaldı 5. nesil al

LEVİS506

LEVİS506

Üye
senin bütçen ve alma amacın neye uygunsa onu al ama illaki çağa uygun olsun diyorsan 4.nesil mükemmel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt