ipod nano 8gb 5.nesil(güzel fiyat)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanm54

Üye
    Konu Sahibi
ipod nano 8gb 5.nesil(güzel fiyat)
arkadaşlar yurtdışından temin ettiğim ürünleri tr de satıyorum. piyasa değeri 400 tl olan ürünün fiyatı 280TL dir. ürün sıfırdır. faturalıdır. garantilidir. Ve istediğiniz her ürünü uygun fiyata bulabilirim.yurtdışında bircok bağlantılarım vardır.

Diyelim ki, hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi bir su savaşında buldunuz. Şimdi iPod nano video kamera ile ister dikey, ister yatay olarak yüksek kalitede video çekebilir ve anlattıklarınızı kanıtlayabilirsiniz. Video dosyası boyutları, web'de yayınlamak veya arkadaşlara e-postayle göndermek için idealdir. Hatta on beş eğlenceli video efektiyle, videonuza bir parça Hollywood tadı katabilirsiniz. Film greni veya hareketi bulanıklaştırma gibi efektlerden istediğinizi seçin ve kaydetmeye başlayın. iPod nano'da ayrıca, yüksek kalitede ses kaydı yapan bir mikrofon bulunur. Bu kaydı oynatma sırasında dahili hoparlörden dinleyebilirsiniz.

ekanat

ekanat

Üye
Psp almayı düşünüyorum yurt dışından uygun fiyata getirebilir MİSİN?

altay19

Üye
selam ipod nano ile ilgileniyorum orjinal kutusunda ve tamsa son fiyat nedir

--------------- Ekleme ---------------

Merhaba
panasonic dy-wl10 usb lan adaptor ihyiyacım var bu plazma için usb adaptör kablosuz internet bağlantı için türkiyede yok temin edebilirmisin ve fiyat nedir bilgi verebilirsen sevinirim.

altay19

Üye
Merhaba ürün almak istiyorum [email protected] msn im eklerseniz görüşelim

--------------- Ekleme ---------------

Merhaba ürün almak istiyorum [email protected] msn im eklerseniz görüşelim

apro45

apro45

Üye
ipod touch 4 almak istesem kaça olur? ve peşin vericem elden sen nerde oturuyosun

H_-C_-T

Üye
Psp almayı düşünüyorum yurt dışından uygun fiyata getirebilir MİSİN?

Benim satılık psp go' m var.Çokk az kullandım.Garantilidir.Rengi beyaz.Versiyon 6.39 dur. Almak istarsen fiyatta daha da yardımcı olurum.380tl.Dediğim gibi ipod alacağım onun için satıyorum.
Ankara içi elden teslim yapılırsa kargo ücretinden de kurtulmuş olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt