Iphonesque ve UA Changer

Sponsorlu Bağlantılar

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
Iphonesque ve UA Changer
Telefona iphone kimligi kazandirir Facebook HD Google HD gibi konooz uygulumalarina gereksinim birakmaz.Python gereklidir once iphonesqueyi sonra da ua changeri kurun

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ozcanb02, Jan, akaya_can ve 6 diğerleri

Darqos

Darqos

Üye
saol

muhammed4949

muhammed4949

Üye
:tşk: emeğine sağlık :oke:

bbakkus

bbakkus

Üye
ellerine sağlık :alkis

showcku

Üye
teşekkürler.faydalı bir uygulama

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Sağol kardes uygulama fazlalığından da kurtardın bizi :)

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil :rica:bide tarayıcımız biraz daha iyi olsa tadından yenmezdi

• Beğen
Tepkiler: Eduardo58

ewacash

Üye
resimlerde telefonum kendi tarayıcısı var.opera mini ve opera mobile uygulanabilir mi bu ona göre deneyesim geldi :) ayrıca teşekkürler

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
resimlerde telefonum kendi tarayıcısı var.opera mini ve opera mobile uygulanabilir mi bu ona göre deneyesim geldi :) ayrıca teşekkürler
onlara olmuyo kardes fakat fbrowsergibi sayfa cok uzuyunca kitlenmio ama fbrowserin da scriptleri iyi calusiyor dene gor olmasza original sec eski haline geli

• Beğen
Tepkiler: ewacash
Eduardo58

Eduardo58

Üye

Kardeş Opera da olmuyor diye biliyorum ben de denemiştim çünkü.

• Beğen
Tepkiler: ewacash
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

TroLL28

TroLL28

Üye
teşekkürler ama çok kasıyor bıktım bu nokia dan :(

TroLL28

TroLL28

Üye
telefon ne kadar eskide kalsa aynı özellikli androidler daha kötü cfw atarsan biraz daha iyi verim alabilirsin :)
zaten evols yüklü cfw olarak keşke nokia symbianı bırakmasaydı :\
telefon ne kadar eskide kalsa aynı özellikli androidler daha kötü cfw atarsan biraz daha iyi verim alabilirsin :)

punemr123

punemr123

Üye
    Konu Sahibi
bende hiç kasmıyor nerdeyse facede scriptler bazen saçmalıyor ama basılı tutuyorum menü açılıyor geri kapayınca tıklamış oluyorum.

Eduardo58

Eduardo58

Üye
bende hiç kasmıyor nerdeyse facede scriptler bazen saçmalıyor ama basılı tutuyorum menü açılıyor geri kapayınca tıklamış oluyorum.
Evet kardeş bende de öyle Facebook' da bildirimler simgesine basınca gelmiyor ama basılı tuttuktan sonra sayfa açılıyor. :)

• Beğen
Tepkiler: punemr123
@Safak

@Safak

Üye
sey kardes su pyton uygulamasnn linkini atarmsn

Darqos

Darqos

Üye
BEN BU UYGULAMAYI YÜKLEDİM PYTN U BOZUK VE İNTERNETİ HEMEN KAPATIYOR YARDIM

Üst Alt