İphone Tarzı Mesajlaşma Gayet Rahat Ve Kolay...!

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İphone Tarzı Mesajlaşma Gayet Rahat Ve Kolay...!
Tam fonksiyonları iSMS ideal bir yedek sistem mesajları olun.
iSMS metin mesajı, iChat ve Fetion multi-kanal sağlar, optimum kanal iletinin başarıyla teslim, güvenilir ve para-s öncül akıllıca seçilmiş olacak

iChat iSMS tarafından sağlanan bir gerçek zamanlı mesaj işlevi.Kullanıcı herhangi bir temas ekleyerek olmadan diğer iChat kullanıcılara metin mesajı gönderebilirsiniz.Gerçek zamanlı iletişim, verimli ve para tasarrufu.Mesaj iletim durumu diyalog yukarı sol köşesinde küçük bir daire gibi olacaktır: dönen daire mesaj teslim olduğunu gösterir, tam bir daire bu mesajı kişinin cep teslim edildiğini gösterir; bir kene daire mesaj kişi tarafından okunur olduğunu gösterir. IChat anında mesaj iletişimi hizmeti olduğu için, kullanıcı "net" ve "Wifi" olarak mobil ağ ayarlamak gerekir.Ayarları cmwap ctwap veya uniwap iseniz, kullanıcı iChat hizmeti kullanmak mümkün olmayacaktır. Kullanıcı "net" ağ seçerse telekomünikasyon işletmecisi veri akışı ücreti talep edecektir.

Ama siz hiç bir yere kayıt olmayın olmayada çalışmayın fiyatlar çok yüksek sadece bu deneme sürümünü bedava şekilde kullan.

LİNK...!ALINTIDIR SADECE S60v5 kısmında gözükmediği için koyuyorum...!

http://www.maxicep.com/symbian-3-sms-mms-araclari/freeisms-allinone-m15-v2-0-for-s60v3-s60v5-and-s-3-signed-indir-download-557400.html

• Beğen
Tepkiler: warwolf26, beam77, afsinbeyyy ve 2 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
s60 v5 de vardı ama sürüm eski bu sürüm güncel teşekkürler...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:tşk:

hwesta2001

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sundan dolayı ş i gibi harflerden kaynaklanıyor s ı yaparsanız olmaz...!

hwesta2001

Üye
evet biliyorum türkçe karakterlerden kaynaklanıyor. Ama t9la yazarken sürekli türkçe karakter çıkıyor. Benim sorunum bu programın da telin orjinal mesaj yazma programı kadar mesajları kısaltmasi için bir ayarı vs var mi diyedir. Çünkü orjinalde ş harfi yazınca 2 karakterlik yer kaplıyorken freeismsde atıyorum sayısını 20karakterlik yer kaplıyor bir ş harfi. Dolayısıyla kısacık mesaj oluyor sana 5sms uzunluğunda. Ve uzun mesajlar da eksik yollanıyor freeismsle. Ama dediğin gibi tek çaresi t9da ş yerine s yazmak azçık daha uzun sürecek artık mesaj yazmak ama ne yapalım de mi?

----------Eklendi @ 22:42:32 ---------- Yazıldı @ 22:38:14 ----------

bir de şöyle bir çözüm olabilir ama yapılır mi bilmiyorum t9 la yazarken türkçe sözcükler kullanılsın ama türkçe karakterler kapatılsın. Böyle bir yöntem var mi acaba bilen bilmeyen bizlere yardımcı olursa ona bir browni ısmarlarim söz:)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap

toot

Üye
t9 u ıngilizce yaparsan bu sefer türkçe yazamazsin sevgilim olsaydı proğramı indirip pratik yapardım çözümü söylerdim ama o da yok :)

gevhern

gevhern

Üye

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

badboygfb

Üye
kardeş çok sağol