Iphone nuz elma işaretinde takılı kalırsa yapmanız gereken çok basit..

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kullanmasamda yöntem güzel teşekkürler.

abandonware

abandonware

Üye
16000 kişi okumuş 20 kişi yourm düşmüş; bi :tşk: de bizden olsun ;)

15097

15097

Üye
:tşk:

yaso85

Üye
Kardeş ben dediklerinizi yaptim ama olmadi yaaa neden ?? Elmada kaliyo kapaniyo açiliyo yine elmada kaliyo

azrock

azrock

Üye

efepoyraz

Üye
iphone 3g ayarları sıldım elmada kaldı bılgısayar gormuyor ne yapmalıyım

oguzbagdan

Üye
Allah razı olsun telefon açılmayacak diye kara kara düşünüyordum sayende düzeldi. teşekkür ederim.

muratlife

Üye
Teşekkürler Bilgi Çok İşe Yaradı
Ama Neden Telefon Durup Dururken Bu Elmada Kalır Sebebinide Biliyormusunuz ?

Revolution X

Revolution X

Üye
BU sorun sadece JB'li cihazlardamı oluyor ?

jmsy19

Üye
Sadece elma gelinceye kadar home+power tusuna pasili tutmsk yeterli

Symbianize

Symbianize

Üye
Eğer telefonunuz bişey yapmadan kendi kendine bu duruma gelirse sadece powe ve home tuşlarına basmanız yeterli eğer yazılımsal bi sıkıntı ise bu yöntemi uygulayabilirsiniz

nokiae6

Üye
Nasıl kilitleniyor ki telefonlarınız ?

sekil_27

sekil_27

Üye
Teşekkürler;aynisi başima geldi;jeilbrekli (tedle jb) başima geldi,220 mb boyutlu başlangiç dosyasini sildimdee:) şimdi tekrrar 6.1.3 ü yükleyip tekrar jb yapip ayni prolari,oyunlari ve jb çam işim baya uzun
sirf ses için yine jb yaparim

Apache11

Apache11

Üye
peki size bir soru 3419 hatası alıyorum ne yapmalıyım...burdan ve birkaç siteden birşeyler buldum ama işe yaramadı varmı bir yol bilen 3s 5.0.1 jb li ne yapmalıyım ??

smaomer12

Üye
Merhaba hocam aynı sorun bendede var bigün ios 7.0.3 güncellemesiydi yanlış hatırlamıyosam güncellemeden sonra telefon kapandı ve bidaha açılmadı elma işareti gelip öyle kalıyordu ama benim power tuşumda çalışmıyor garantiye yolladım fiziksel hatalar var diye yapmadan garanti kapsamı dışı bırakıp geri yollamışlar telefonu. Şimdi ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinicem :(

alienes54

Üye
DOSTUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ELİNE KOLUNA BİLGİSAYARINA SAĞLIK DAHA NEDİYEYİM SANA ALLAH PCNE DERT VERMESİN APPLE NADA SENİ MUTLU EDECEK HABERLER VERSİN YOKSADA ALMAYI NASİP ETSİN ...

ariciyusuf

Üye
telefon elmada kaldı dfu moduna almıyor kapanmıyor açılmıyor bilgisayar tanımıyor kendi kendine arada kapanıp yine elmada kalıyor....

mete850

Üye
bunu yaptıktan sonra içindeki uygulamalar ve fotolar falan silnmiyor dimi

bbburrrakkk

Üye
bu işlemleri telefon usb ile bilgisayara balıykenmi yapıyoruz?

Üst Alt