iPhone Kulaklık Tüm Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Rejepo

Üye
    Konu Sahibi
iPhone Kulaklık Tüm Özellikleri
Öncelikle söylemek isterim ki yeni bir iPhone kullanıcısıysanız bu konuyu okumanızda fayda var, eger hala kullanmaktaysanızda okumanızda fayda war bu konuda eksiklik oldugunu gözlemledim ve bu konunun iyi bir hizmet olacagı kanısına vardım
iPhone Kulaklıgı üzerindeki bulunan Mikrofon baya bi fonksiyonel :D

Zaten mikrofonu kibarca sıktığınızda "klik" sesi rahatça duyuluyor. Bu "klik" özelliğini kullanarak da aşağıdaki işlemleri yapabiliyoruz:

Bir şarkıyı veya videoyu duraklatmak için : Mikrofona bir defa basın.
Bir sonraki şarkıya geçmek için : Mikrofona arka arkaya iki defa basın.
Şarkıyı başa almak veya bir önceki şarkıya geçmek için: Mikrofona arka arkaya üç defa basın.

Gelen çağrıya cevap vermek için : Mikrofona bir defa basın.
Gelen çağrıyı reddetmek için : Mikrofonu 2 saniye kadar basılı tutun ve sonra bırakın. Meşgule düşürme sinyali duyacaksınız.

Mevcut konuşmayı bitirmek için : Mikrofana bir defa basın.
Mevcut konuşmayı yaparken diğer çağrıya cevap vermek için : Mikrofona bir defa basın. İlk çağrıya dönmek için tekrar bir defa basın.
Mevcut konuşmayı bitirip diğer çağrıya cevap vermek için : Mikrofonu 2 saniye kadar basılı tutun. Meşgule düşürme sinyali duyacaksınız.

Ayrıca kulaklık takılı telefonunuz çaldığında, zil sesi hem kulaklıktan hem de iPhone'dan duyulacaktır. Bu sayede kulaklıklar kulağınızda değilken bile telefonun zil sesini duyabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: aydoganfb, Dawn ve berktezkosar

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
vaybe2 yıldır kulanıyorum iphone bu mikrofon tuşlarını ilk defa duyuyorum saol

Rejepo

Üye
    Konu Sahibi
Bilgi Paylaştıkca Büyür ;) Bu Arada Seninde Az Yardımın Olmadı Bana

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
cidimin isim neydi neyde yardım etmiştim o kadar cok kişye yardım ettimi :D:D
peki sunu biliyormusunuz mesaj veya herhangibi bir yazı yazarken yaanlışlıkla sildiniz telefonu sola doğru sallayınca geri al ekranı cıkıyor son yaptıgınız 2 veya 3 işlemi geri alıyor

rockboycyprus

Üye
vaybe2 yıldır kulanıyorum iphone bu mikrofon tuşlarını ilk defa duyuyorum saol

saygısızlıklık olarak adletme fakat onca mesaj onca konu onca "engin" bilgiden sonra hayallerım yıkıldı. bilmemek değil ogrenmemek ayıptır eywallah engin bey fakat hııııc mı denemedın be arkadasım su dugmeler ne ıse yarıyor dıye :) olur ole bazen neyse...
umarım alınganlık etmezsin kıbrıstan sevgiler engiybey tekrardan :)

Rejepo

Üye
    Konu Sahibi
cidimin isim neydi neyde yardım etmiştim o kadar cok kişye yardım ettimi :D:D
peki sunu biliyormusunuz mesaj veya herhangibi bir yazı yazarken yaanlışlıkla sildiniz telefonu sola doğru sallayınca geri al ekranı cıkıyor son yaptıgınız 2 veya 3 işlemi geri alıyor

:D ooooo Sen Unutmuşsun Hemen Msnden Telefonu Jeilbreak Yaptırmıştın Bana Hatta Dur Şöyle Söyleyim Hemen Hatırlarsın Bende Sana Facebookta İşin Düşerse Hallederiz Demiştim :)) Bende Faceden Jeilbreak Yaparım Tarzında ;)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
:D:D benim cihazın kendisiyle işim var kulaklıgıyla değil :D:D kulaklıkla ugraşacak zamanım yok daha kutusunda duruyor 1.2 kere kuladım bendende kıbrısa slmlar dereboyuna girne laptaya

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
:D ooooo Sen Unutmuşsun Hemen Msnden Telefonu Jeilbreak Yaptırmıştın Bana Hatta Dur Şöyle Söyleyim Hemen Hatırlarsın Bende Sana Facebookta İşin Düşerse Hallederiz Demiştim :)) Bende Faceden Jeilbreak Yaparım Tarzında ;)
ewet hatırladımm :D:D:D bana bir kaç örnekler göstermiştin :D:D:D süpersinnn

Misafir - 627339

Peki kulaklık takılıyken mesaj sesi sadece kulaklıktan geliyor hem iphone ve kulaklıktan değil bunun bir yöntemi varmı ?

Üst Alt