Iphone işlemcinizi 10kat hızlandırın

Sponsorlu Bağlantılar

distakjo

distakjo

Üye
sadece menü geçişlerinde hızlandırıyor bu

kolpaspor

Üye
işlemci donanımsal bir özelliktir arkadaşlar yazılımsal olarak hiçbir şekilde elinizdeki icadı hızlandıramazsınız..

rtemsa

Üye
Teşekkürler

muratmu87

Üye
cok saol fkardes ısıme yaradı

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi

dilkopat

Üye
jb yapmaya gerek varmı acaba ?

alperen0508

Üye
Teşekkürler :)

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
O.c mu yapıyorsunuz :) iphone de cpu yukseltek gibi bişi olması imkansız milleti yanlış yönlendirmeyin saygılar

Jomolocco

Jomolocco

Üye
animation speed in turkce anlami bilinmiyor sanirim islemciyle ne alakasi var ya :haha:

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
O.c mu yapıyorsunuz :) iphone de cpu yukseltek gibi bişi olması imkansız milleti yanlış yönlendirmeyin saygılar

Hocam sen hala yaşıyormusun iphone beni degil ben iphoneyi emekli ettim :) severdim keratayı

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Hocam sen hala yaşıyormusun iphone beni degil ben iphoneyi emekli ettim :) severdim keratayı

Arkadaşlar bırakın iphoneyi bir android sistemli telefon alın ve yapacaklarınızı görün

mesut1979

Üye
Arkadaşlar bırakın iphoneyi bir android sistemli telefon alın ve yapacaklarınızı görün

Slm,stabilite hiz ve uygulamalar yönünden iphonenin eline kimse su dökemez, gidin hizli bir androidli telefona 80 tane oyun uygulama yükleyin bakin bakalim ondan sonra yine ayni performansi veriyormu.

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Slm,stabilite hiz ve uygulamalar yönünden iphonenin eline kimse su dökemez, gidin hizli bir androidli telefona 80 tane oyun uygulama yükleyin bakin bakalim ondan sonra yine ayni performansi veriyormu.

Bir zamanlar bende senin gibi düşünüyordum ama öyle degil galaxsy s3 kullanıyorum hızı uygulamaları çok iyi istedigin kadar uygulama yükle donma sıfır artı iphone gibi hiç bir şeyden mahrum değil

Baskentliia

Baskentliia

Üye
Çalışıyormu arkadaşlar acil cevap

zehirligenc

zehirligenc

Üye
bende denemiştim iphone 3 hızlandırıyor gerçekten

dmatias

Üye
işlemcinin hızı 10 kat artsa ne senin şarjın dayanır nede sıcaklıktan telefonu eline alablirsn bide iddaa etme işe yarıyor diye donanım bilgin yok anladık mantığında mı almyo

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Saçma bir program sadece arkadaşın dediği gibi menü geçişlerini hızlandırıyor ama telefon çok dolunca ben İwipe diye bir program var onu kullanıyorum.Telefonu rahatlatıyor tavsiye ederim.