Iphone işlemcinizi 10kat hızlandırın

Sponsorlu Bağlantılar

edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi
Iphone işlemcinizi 10kat hızlandırın

CYDİA REPO.......
CYDİA REPO
[h=3]http://cydia.myrepospace.com/edim1979/[/h]

Download Link:

External Mirror 1External Mirror 2

• Beğen
Tepkiler: digisis, lordword, filanca ve 4 diğerleri

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
teşekürler işime yaradı:)

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
yanlız mesajlara girerken arama yaparken cihaz cok yavas buna bi cözüm varmıdır

IIISuSKuNIII

IIISuSKuNIII

Üye
yaptım yine olmadı
5 yaptım

atakax

atakax

Üye
4 e yükleyelim neredeyse 10 ghz işlemci hızı :D

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
Teşekkürler emeğinize sağlık.

Program konu başlığında belirtildiği gibi işlemci hızını artırmaz menü geçişlerindeki animasyon hızını artırmaya yarar kısaca sayfa geçişleriniz hızlı olur uygulama açılışı yada uygulamalardaki hızınız aynı kalır program cihazınızı hızlanmış gibi gösterir fakat hızlandırmaz sanal bir kandırmaca mantığı ile çalışır bunu programın ismindende anlayabilirsiniz (fakeclockup) bu sebeple cihazım hızlanacak şeklinde bekelntilere kapılmayın.

• Beğen
Tepkiler: X-LifeHard, CV-Aurora, silivriserdar ve 9 diğerleri
edim1979

edim1979

Üye
    Konu Sahibi

Program konu başlığında belirtildiği gibi işlemci hızını artırmaz menü geçişlerindeki animasyon hızını artırmaya yarar kısaca sayfa geçişleriniz hızlı olur uygulama açılışı yada uygulamalardaki hızınız aynı kalır program cihazınızı hızlanmış gibi gösterir fakat hızlandırmaz sanal bir kandırmaca mantığı ile çalışır bunu programın ismindende anlayabilirsiniz (fakeclockup) bu sebeple cihazım hızlanacak şeklinde bekelntilere kapılmayın.

Arkadaşım uygulamalar dahil hepsinde etkisini gösteriyor yani öyle bı yazmışsınki sanki parayla satıyoruz arkadaşlar almayın der gibi

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
Arkadaşım uygulamalar dahil hepsinde etkisini gösteriyor yani öyle bı yazmışsınki sanki parayla satıyoruz arkadaşlar almayın der gibi

Güzel arkadaşım istersen yapımcısının program ile ilgili açıklamasına bakıver cydiadan onuda geçtim programı test ettim programın hiç bir program üzerinde hızlandırma özelliği yoktur programın işlevi menü geçişlerindeki animasyon hızını artırmaktır bunun için yapılmıştır ismide onun için fakeclockup konulmuştur bak fake diyorum sanırım fakenin ne anlama geldiğini biliyorsundur mesajı neden yazdığıma gelince kullanan arkadaşların mesajları konuda mevcut zaten programdan fazla bir beklentileri olmasın diye yazdım mesajımı ayrıca sana para ile satıyorsun dedimmi bak ilk olarak upload etmiş konu açmışsın emek harcamışsın mesajıma sana teşekkür ederek başladım sonrasında programın gerçek işlevini arkadaşlara anlattım hepsi bu.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher, crazy_bull_01, MertcaN9 ve 3 diğerleri
carantinas

carantinas

Üye
dikkatimi cekti de fake clock up diyor ? yani aldatmaca gibi bişey olmasın bu program..

hitmachine16

Üye
:hmmm

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici

+1 :oke:

eaerasgame

Üye
Aynen en iyisi yeni bir iPhone :)
:vur

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
fake make ama işlem görüyor:evet:
Ya usta sen hala ne diyorsun pogramı denemedim fakat bu bana froyo dan gingerbeat a geçtiğimde mnü geçişleri hızlanmıştı bende telfon hızlandı sanıyordum buda o misal

gamejak

Üye
Teşekkürler