İphone Hakkında Soru Cevap Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Dostlar bişey sorucam iphone 7 aldım ve resim atmak istiyorum pcden iphone a ama itunestan atınca galeriden silemiyorum direk film rulosuna nasıl atabilirim itoolslada attığımda silemiyorum telefondan tek tek
Bilgisayarda chromedan icloud.com da icloud hesabına giriş yap ordan fotoğraflara gir fotoğrafları sürükleyip oraya bırak yüklüyor öyle de ya da google drive gibi bulut hesabına fotoğrafı at telefona google drive ı indir ordan fotoğrafları galerine kaydet. Ben itools ile atıyorum ya da tongbu ile attığımı galeriden silebiliyorum

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
ben iTools iTunestan attıklarımı film rulosundan seçerek silemiyorum Google drive gibi bulut depolamalarda yavaş yavaş atıyor tar şeklinde denemek istedim iPhone'da rar dosyası açmayı indirmeyi bilemedim

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
İphone 7 cihazımda İOS 11 den itibaren
1: Uygulama ikonlarında üst üste binme
2: Uygulamalar arası geçişte donma kasma (örn: whatsapptan facebooka geçerken)
3: Rehberde birinin numarasına girdiğimde yukarı doğru kayan yatay çizgi
4: Touch ıd nin geç algılaması
5: Kamerada Flaş Hdr Lıve Photo nun otomatik aktif olması
6: Şarj tüketimi
sorunları yaşıyorum applea götürdüm cihaz bebek gibi müşteri hizmetlerindede dosya oluşturduk
Cihazı apple store akasyada sıfırladık vs vs ama düzelme olmadı
bir sonraki güncelemelerde ne olur ne biter fikri olan varmı acaba androidden geçtim ve appleın çalışma politakasını bilmiyorum

sLeepLe

sLeepLe

Üye
11.2 beta 5 çıktı dün bunu yükleyebilirsin şarj konusunda iyi ve kasma donma gibi sorunlar yok. Yazdıklarının hiç biri başıma gelmedi. Bu arada 7 plus kullanıyorum. Beta nasıl yükleyeceğini bilmiyorsan sitede konusu vardır mutlaka olmadı mesaj at yardımcı olurum

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
11.2 beta 5 çıktı dün bunu yükleyebilirsin şarj konusunda iyi ve kasma donma gibi sorunlar yok. Yazdıklarının hiç biri başıma gelmedi. Bu arada 7 plus kullanıyorum. Beta nasıl yükleyeceğini bilmiyorsan sitede konusu vardır mutlaka olmadı mesaj at yardımcı olurum
Teşekkürü borç bilirim beta 5 de bazı sorunlar çıktıysa bekliyebilirim herkese dağıtılmasını :)

yozgatpc

yozgatpc

Üye
hocam saygılar, Bu hafta 2,500tl bütcem var ve ıphone 6s 32 gb gold almayı düşünüyorum önerirmisiniz ?

aozaslan66

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.win 10 yüklü bilgisayarımda itunes ve icloud yüklü bunları kaldırmak istiyorum ne yaptıysam kalkmıyor hata veriyor.2502 ve 2503 hataları yardımlarınızı bekliyorum.tşk.

PALA.

PALA.

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.win 10 yüklü bilgisayarımda itunes ve icloud yüklü bunları kaldırmak istiyorum ne yaptıysam kalkmıyor hata veriyor.2502 ve 2503 hataları yardımlarınızı bekliyorum.tşk.
Windowsu yönetici hesabıyla açmış olmanız gerekebilir. Başlat> çalıştır > netplwiz yazın ve tamam deyin. Administrators seçili olmalı. Seçili değilse admin (yönetici) olarak yapılandırın bilgisayarı yeniden başlatın...Daha sonra görev yöneticisinden program çalışıyorsa sonlandırın. Sonra tekrar kaldırmayı deneyin. Kolay gelsin...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
İnternette çözümler arasında iTunes ve iCloud uygulamalarını tekrar yüklemek ve sonra bilgisayarı yeniden başlatıp kaldırmayı denemek var.
Birde Win tuşu + R yada Çalıştır ekranını açıp services.msc yazıp açın, gelen ekranda Windows Installer yazanı bulup onu yeniden başlatıp bilgisayarı yeniden başlatıp kaldırma işlemini tekrar denemek vardır, umarım bir seçenek işe yarar.

aozaslan66

Üye
ne yaptıysam silemedim.bende sistem geri yükleme yaptım yok artık

PALA.

PALA.

Üye
ne yaptıysam silemedim.bende sistem geri yükleme yaptım yok artık
iobit uninstaller ile silmeyi deneyin. Yine kalkmazsa zorla kaldırma seçeneği ile programın kurulu olduğu lokasyonu seçin. Yinede olmazsa güvenli modda deneyin

Bu arada programı microsoftun uygulama mağazasından mı yüklediniz. Eğer öyle ise mağazayı açın ve yüklü uygulamayı kaldırın...
Bende çözüm yok sandım :)

korayertaş

korayertaş

Üye
Hocam telefonum iphone 6 bir zaman sonra hoparlörden ses az gelmeye başladı yaptırılıyor mu?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Hocam telefonum iphone 6 bir zaman sonra hoparlörden ses az gelmeye başladı yaptırılıyor mu?
Sanmıyorum hocam, bir kürdan yardımıyla temizle hoparlörün üstünü azda olsa vardır kârı.

ali merzeci

Üye
Teşekkürler çok faydalı bir konu olmuş

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Kolay gelsin.Nadir olarakta olsa yaşanılan bi sorunu belirtmek istiyorum yardımcı olan arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun diyorum.Bu iphone da kişiler bazen eksiliyor kendiliğinden siliniyor gidiyor.Mesela toplamda 150 kişi var ise rehberde bazen 135 139 yada buna benzer şekilde eksilmiş oluyor.Bunun sebebi nedir kalıcı sağlam bi çözümü var mıdır ?

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Kolay gelsin.Nadir olarakta olsa yaşanılan bi sorunu belirtmek istiyorum yardımcı olan arkadaşlardan şimdiden Allah razı olsun diyorum.Bu iphone da kişiler bazen eksiliyor kendiliğinden siliniyor gidiyor.Mesela toplamda 150 kişi var ise rehberde bazen 135 139 yada buna benzer şekilde eksilmiş oluyor.Bunun sebebi nedir kalıcı sağlam bi çözümü var mıdır ?
Tam olarak sorunun kaynağını bilemiyorum ama gözlemlediğim kadarıyla şu şekilde oluyor iphonede rehberinde kayıtlı olmayan bi numara seni aradığında veya sen aradığında bi süre sonra rehberine kaydoluyor isim olmadan sadece numara olarak sonra o numarayla zamanla kontak kurmamaya başlayınca kendiliğinden kayboluyor ben öyle gözlemledim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu

sebastiyan97

sebastiyan97

Üye
İyi günler iyi forumlar iphone 7 mat telefonumun arkası kaptan dolayı izler olmaya başladı apple simgeside dahil nasıl temizliyebilirim
KİŞİLER--->SOL ÜSTTE GRUPLARA TIKLA----->HEPSİNİ İŞARETLE

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İyi günler iyi forumlar iphone 7 mat telefonumun arkası kaptan dolayı izler olmaya başladı apple simgeside dahil nasıl temizliyebilirim

KİŞİLER--->SOL ÜSTTE GRUPLARA TIKLA----->HEPSİNİ İŞARETLE
Islak mendil denedin mi ?

Üst Alt