Iphone Gibi Mesajlaşma Türkçe Program...!

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Iphone Gibi Mesajlaşma Türkçe Program...!

sorun çıkarsa cevap yazın bu arada bir teşekkür edersiniz Artık...!

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: muhsinsa, SakirtAbiler, musa1525 ve 7 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
:tşk:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
deneyen cevap yazarsa sevinirim...!

AvCı27

AvCı27

Üye
deneyen cevap yazarsa sevinirim...!

öncelikle paylaşımın için saol ikincisi proğramın türkçeside hiç yok denilcek kadar hemen hemen yüklediğim gibi kaldırdım hemen açıkcası pek işe yaramaz :ehe...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
daha iyisini yapabiliyorsan yap o zaman sana engel olan ne
ben kendime yetecek kdar hazırladım paylaşayım dedim...

hwesta2001

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap

halil132

Üye
bunun kodu nerde :) teşkrler

meleqım85

Üye
bunu nasıl ındırıyoruz ya

SFarrux

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem

senin derdine çare Whatsapp arkadaş.dilediğin kadar yaz.karakter sorunu falan yok.

hikmet366

hikmet366

Üye
teşekkürler.

lider63

lider63

Üye
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem

Freeısms bedavamı gonderıo ben yollayınca 41 kurus kesti :hmmm

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu uygulama normal mesaj uygulaması ile aynı şey yani attığınız mesajlar operatör ücretlidir münkünse mesaj paketiniz varsa kullanın veya whatsapp nizmbuz facechat gibi sosyal ağ sohbet uygulamalarını kullanın bunlarda da internet paketi olması gerekiyor nereyaebakarsanız bakın paket alacaksınız :)

volkangani

Üye
güvenlik hatası diyor ?

kays18

Üye
teşekkürler..

yeter34

Üye
saol kardeş

babasok

Üye
Teşekkürler

VIP_TECH

VIP_TECH

Üye
Teşekkürler, ekranı çevirince qwerty klavye olmuyor kardeş onu düzeltme imkanımız var mı?

sedat74bjk

sedat74bjk

Üye
teşekkürler paketle show oluyo :)

Üst Alt