Iphone 6 ve Galaxy s6 kavgası kanlı bitti...


mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Biri Apple iPhone 6 ve diğeri ise Samsung Galaxy S6 akıllı telefon sahibi iki arkadaş kavgaya tutuştu, taraflardan birbirlerini kırdıkları şişeler ile kafalarından yaraladı.

Apple ve Samsung'un savaşı bildiğiniz gibi uzun süredir müşteri bazında da devam etmekte. Sevdiği markaları savunan kullanıcılar kendi cihaz ve yan modellerini överken, rakip firmanın ürünlerini ise yerden yere vurabiliyor. Benzer bir durum ise geçtiğimiz günlerde yaşandı ve iki kişi ciddi biçimde yaralandı.

Oklahoma - Tulsa, ABD'de yaşanan olayda iki ev arkadaşı birbirine girdi. İçlerinden bir tanesi Apple iPhone 6'nın daha iyi bir akıllı telefon olduğunu savunurken, yakın arkadaşı ise Samsung Galaxy S6'nın ondan daha başarılı bir cihaz olduğunu söyledi. İki taraf bir süre sonra kavgaya tutuştu, ellerindeki bira şişelerini kıran dostlar kırık şişeleri birbirlerine sapladılar.

İki taraf da kafalarından yaralanırken, olay gece yarısı saat 1 civarında sona erdi. İkili hastaneye kaldırıldı ve polis tarafından sorguya çekildi.

Medya mensuplarının ise olay mahallindeki polislere "sizce hangi telefon daha iyi" gibi sorular sorduğu söylendi.Medya mensuplarının ise olay mahallindeki polislere "sizce hangi telefon daha iyi" gibi sorular sorduğu söylendi.
Apple ve Samsung kavgası tamam o bi kenarda dursun da bu soruyu soran muhabir yeni bir kavga çıkarmanın derdinde anlaşılan.
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: baskahmet
Hasand.

Hasand.

Üye
fındık kabugunu doldurmayan sebeblerle kavga cikartıyorlar her şey biti ya (dünyada kavga,aclık...vb) yokmuş gibı ya
 
zombaka

zombaka

Üye
Vay mallar desem adminler kızarmı acaba
 
Marco Laren

Marco Laren

Üye
Harbinden Zekasız Bunlar Ya Gidin Bi 3310 Alın Kurtulun

Rom ,Root ,Jailbreak ,Hack

Hiç Sıkıntı Yok

Aç Konuş Bitti ..

:halay2::halay2::halay2::halay2::halay2::halay2:
 
mhmtkrtp

mhmtkrtp

Üye
Benim bildiğim ergenler kız yüzünden kavga ederdi şimdi telefon yüzünden kavga ediyorlar. Nikahınıza alamazsınız diyecem ama belli mi olur belki ilerde "siri" ile evlenmek isteyen çıkar diye korkuyorum.
 
Üst Alt