Yardım İphone 5S Bazı Gelen Aramaları Kabul Etmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
İphone 5S Bazı Gelen Aramaları Kabul Etmiyor
Telefonu alanı 9 ay falan oldu. Şu son 1 aydır. Bazen telefon arandığında açık olmasına rağmen arayan tarafa aradığınız kişiye ulaşılamıyor diyor.
Kısacası telefon açık fakat gelen çağrıya kendini kapalı gösteriyor. Bunu da canı ne zaman isterse o zaman yapıyor. Anlamadım bu durumu ? Güncellemelerle gelen bir sıkıntı mı acaba ?

• Beğen
Tepkiler: arslan3332 ve Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Iphonelardan pek anlamam ama 'temiz kurulum' yap.
O da olmuyorsa resmi servise götür.

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
arslan3332

arslan3332

Üye
Kullandığın operatörü arayıp durumu bildir belki şebeke problemi vardır baz istasyonlarında çalışma vs. olabilir vowifi özelliği varsa açıp birazda olsa sorunu giderebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Kullandığın operatörü arayıp durumu bildir belki şebeke problemi vardır baz istasyonlarında çalışma vs. olabilir vowifi özelliği varsa açıp birazda olsa sorunu giderebilirsin.
Vowifi özelliği yok. Evde aynı 3 tane vodafone hatlı telefon var. Sadece iphone ' a dokunuyor bu durum

• Beğen
Tepkiler: arslan3332
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Müsait Değildir :tebessüm:

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ah öyle olsa. Dayaklık telefon yahu .
Bizim Elemanın Birindede Elma Var Ama Kaç Bilmiyorum Belki 6 Dır.Arayan Oldumu Görebiliyordu Ama Açamıyordu.Hatta Bazen Ekran Filan Gidiyordu.Acaba Bataryadan Filan Mi? Belki Dokunmatikte Buhu Kalmişsa Oda Engelleyebilir.Ekranı ve Ellerini Temizleyip Dene Bence

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Dediğin gibi Apple desteğe sor en azından sorunun ne olduğunu öğrenirsin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Bizim Elemanın Birindede Elma Var Ama Kaç Bilmiyorum Belki 6 Dır.Arayan Oldumu Görebiliyordu Ama Açamıyordu.Hatta Bazen Ekran Filan Gidiyordu.Acaba Bataryadan Filan Mi? Belki Dokunmatikte Buhu Kalmişsa Oda Engelleyebilir.Ekranı ve Ellerini Temizleyip Dene Bence
Arama ekrana düşmüyor ki telefon kapalı gibi davranıyor . Gelen aramayı kabul etmiyor

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
arslan3332

arslan3332

Üye
Sıfırlamak sorunu çözmezse donanımsal arıza var demektir ilk apple servisinden fiyat almanı tavsiye ederim tuzluda gelse mümkünse oraya tamir ettir dışarda işi bilmeyen telefon katili dolu kendileri bozup sonra şurası arızalı değişecek deyip onun masrafınıda müşteriye kitliyor iş ahlakı ölmüş resmen iyi ihtimalle telefon az yıpranmış çıkıyor ellerinden benim telefonu ben hayata dönzerdim kendine telefon tamircisi diyenin eline bıraksaydım hurda olmuştu takip etmesem anakart masrafınıda bana kitleyecekti 😠

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Karacaahmet1993
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Sensörde Bişey Olmasın Ekranı Kapatıyordur? Tamda Anlayamadım Ama
Evdesin sen şimdi. İphone 5s ' in açık yanında duruyor . 2 dk sonra kardeşini arıyorlar ve @DarkredBlue61 ' in telefonu neden kapalı diye soruyorlar.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Evdesin sen şimdi. İphone 5s ' in açık yanında duruyor . 2 dk sonra kardeşini arıyorlar ve @DarkredBlue61 ' in telefonu neden kapalı diye soruyorlar.
Şey Yapıp Denedin Mi Sadece 2G De Kullanmayı Filan.Belki Cihaz Çekmiyordur.Yani 3G 4G Arası Gidip Geliyordur Filan?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Apple destek ile görüştüm telefonda bir sıkıntı yokmuş. Vodafone kullanan başka bir telefon geldi eve o telefon çekmiyordu. Anlaşılan vodafone bina yoğunluğunu aşabilmiş değil. 5S ' i 2G' ye aldım şu anlık bir sıkıntı göremedim

• Beğen

Üst Alt